نمایش همه
 • بددهانی بددهنی حرف بد خشونت گفتاری فحش فحاشی انتقاد تندگویی امروز ۱۲:۰۴

  بررسی روانشناسانه یک رفتار اجتماعی

  نقد می‌کنیم یا تخریب؟

  سلامت آنلاین- با تایید صلاحیت کاندیداهای ریاست جمهوری و آغاز تبلیغات آنها برای به دست آوردن مهم ترین جایگاه اجرایی کشور، بازار نقد و انتقاد هم داغ است و البته گاهی این نقدها از دایره انصاف خارج می شود و شمایل تخریب به خود می گیرد، اما مرز میان نقد و تخریب کجاست؟

 • شهر باستانی ۱۳۹۶-۰۲-۰۲ ۰۹:۰۴

  کشف یک شهر تاریخی از ۲۰۰۰ سال پیش در ایران +فیلم

  سلامت آنلاین- باستان‌شناسان از یک شهر کهن در حوالی همدان کشفیات جدیدی به دست آورده‌اند. آنها تونل‌هایی به ۲۵ منزل (محل سکونت خانواده‌هایی احتمالا متفاوت) و ۹ اتاق یافته‌اند که در آنها ۶۰ جسد از انسان‌ها به جا مانده است. این شهر تاریخی معروف به «شهر سامن» و متعلق به ۲۰۰۰ سال پیش است و کشفیات جدید در ادامه تحقیقاتی ۱۰ ساله شناسایی شده‌اند. (سلامت آنلاین/ زری حسین‌زاده)

 • شیر محلی ۱۳۹۶-۰۲-۰۲ ۰۸:۰۰

  راهی ساده برای تشخیص شیر خالص از تقلبی +فیلم

  سلامت آنلاین- جعل و تزویر در فروش شیر مصرف‌کنندگان را نگران می‌کند. علاوه بر آب، مواد دیگری هم ممکن است به این محصول لبنی افزوده شود که نه تنها کیفیت آن را پایین می‌آورد، در برخی موارد می‌تواند خطرناک باشد.

 • دکتر علیرضا صلحی پزشک تبریزی و همسرش ۱۳۹۶-۰۱-۳۰ ۱۶:۰۷

  پرونده پزشک تبریزی در خوان آخر؛ کیفرخواست صادر شد

  سلامت آنلاین- رئیس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی درباره آخرین وضعیت پرونده پزشک تبریزی گفت: برای این پرونده کیفرخواست صادر شده است. برای رسیدگی به این پرونده تعیین وقت شده و پرونده برای رسیدگی به دادگاه ارسال شده است.

 • چاقو کشی خشونت قتل ۱۳۹۶-۰۱-۳۰ ۱۱:۵۵

  مرد متهم به قتل در دادگاه:

  صدایی به من گفت خواهرم را بکشم!

  سلامت آنلاین- مردی که متهم به قتل خواهر خود است، در جریان محاکمه با درخواست قصاص از سوی خواهرزاده‌هایش مواجه شد و آنها اعلام کردند حاضر به گذشت از عمل او نیستند.

 • کشف کرم غول پیکر کمیاب ۱۳۹۶-۰۱-۲۹ ۱۲:۵۷

  کشف یک کرم بسیار نادر عجیب در فیلیپین

  سلامت آنلاین- دانشمندان یک کرم دراز و سیاه را که به giant shipworm معروف است برای اولین بار به صورت زنده در فیلیپین مشاهده و شناسایی کردند.

 • انتقال مجروح بالگرد امداد و نجات بدون خلبان ۱۳۹۶-۰۱-۲۹ ۱۲:۰۶

  ساخت بالگرد امداد و نجاتی که به خلبان نیازی ندارد

  سلامت آنلاین- ارتش آمریکا موفق شده است یک بالگرد امداد و نجات بسازد که بدون نیاز به خلبان می‌تواند مجروحان را به بیمارستان منتقل کند.

 • آب سد لتیان ۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۱۶:۴۰

  پیشگیری از سیل در تهران: دریچه‌های لتیان و امیرکبیر باز شد

  سلامت آنلاین- مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای تهران از رهاسازی آب دو سد لتیان و امیرکبیر برای جلوگیری از وقوع سیلاب در تهران خبر داد.

 • علی جلیلیان کاندید کرمانشاهی ریاست جمهوری ثبت نام انتخابات ۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۱۶:۱۶

  گفت‌وگو با یک نامزد انتخابات ریاست جمهوری

  کاندیدایی که پیامش حمایت از انسان‌ها و حیوانات است

  سلامت آنلاین- حرف‌ها و نظرات یک مرد کرمانشاهی که هنگام ثبت‌نام ریاست جمهوری، درباره حمایت از حقوق حیوانات سخن می‌گفت، با انتشار یک فیلم کوتاه دو دقیقه‌ای در خبرگزاری فارس که خبرنگارش تلاش می‌کرد با سؤالات کنایه‌دار دستش بیندازد، خیلی‌ها را به فکر فروبرد یا وادار به تحسینش کرد. «علی جلیلیان» تاکید داشت: خودم می‌دانم صلاحیت ریاست‌جمهوری را ندارم، آمده‌ام برای حمایت از حقوق حیوانات، پیامم را برسانم.

 • گوساله پنج پا اندام اضافی نقص مادرزادی حیوانات ۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۱۵:۲۵

  رشد پای اضافی پشت گوساله چینی

  سلامت آنلاین- در مزرعه‌ای در منطقه کینلانگ غرب کشور چین، گوساله‌ای به دنیا آمده است که به جای ۴ پا، ۵ پا دارد و پای پنجم از پشت این گوساله رشد کرده است.

 • سیگار دخانیات تنباکو ۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۱۵:۱۲

  مصرف مواد الکلی و دخانی در روسیه کم شد

  سلامت آنلاین- رسانه‌های داخلی روسیه اعلام کرده‌اند که مصرف مواد الکلی و تنباکو در این کشور طی سال ۲۰۱۶ با کاهش روبرو بوده است.

 • شرکت در انتخابات رای صندوق ۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۱۱:۴۱

  عجیب‌ترین نامزدهای ریاست جمهوری در دنیا+ تصاویر

  سلامت آنلاین- ثبت‌نام افرادی با ویژگی‌ها، شعارها و تمایلات و مقاصد عجیب و غریب برای انتخابات پیش روی ریاست‌جمهوری تنها منحصر به کشور ما ایران نمی‌شود. رسانه‌ها در برخی کشورهای دنیا نیز پیش از این گزارش‌هایی مبنی بر ثبت‌نام و کاندیدا شدن اشخاص یا حتی اشیایی منتشر کرده‌اند که به برخی از آنها در این گزارش اشاره شده است.

 • شرکت در انتخابات ۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۱۰:۱۳

  سلامت آنلاین بررسی می کند

  بازار مکاره بود یا ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری؟!

  سلامت آنلاین- ثبت نام بیش از هزار و ۶۰۰ نفر از طیف های گوناگون جامعه به عنوان داوطلب در دوازهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری ایران، واکنش های مختلفی در داخل کشور و خارج از مرزها به همراه داشت و این علامت سوال بزرگ را در ذهن همه ایجاد کرد که با اینکه همگی داوطلبان می دانند از فیلتر شورای نگهبان عبور نکرده و رد صلاحیت خواهند شد، اما چه عاملی باعث شده تا خود را در قد و قواره بالاترین مقام اجرایی کشور دانسته و وارد انتخابات ریاست جمهوری شوند.

 • تست قند خون بیماری دیابت ۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۰:۵۴

  آیا «اپل» در حال ساخت وسیله‌ای برای «دیابتی»هاست؟

  سلامت آنلاین- بتازگی گزارش‌هایی منتشر شده که نشان می‌دهد اپل در حال انجام تحقیقاتی مخفیانه برای ساخت ابزاری است که به گفته کارشناسان، در نهایت می‌تواند منتجر به دستیابی موفقیتی بزرگ در اندازه‌گیری غیر تهاجمی سطح قند خون در بیماران دچار دیابت شود.

 • آگهی تبلیغات همشهری لهجه بی اخلاقی توهین کارگر شغل ۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۱۵:۱۰

  نظارت بر تبلیغات تعطیل است؛ آگهی جذب کارگر بدون لهجه!

  سلامت آنلاین- این روزها شاهد برخی تبلیغات غیراخلاقی و توهین آمیز همچون جذب کارگر بدون لهجه در برخی رسانه های کشور هستیم که وجود چنین آگهی های زشت و زننده ای، لزوم نظارت دقیق بر محتوای آگهی های منتشر شده در رسانه ها را بیش از پیش نمایان می کند.

 • برخورد خشن با مسافر خطوط هواپیمایی یونایتد امریکا ۱۳۹۶-۰۱-۲۳ ۱۶:۱۴

  خشم جهانی از لحظات برخورد خشن با مسافر هواپیما +تصاویر

  سلامت آنلاین- اقدام خشونت‌آمیز و دور از شأن انسانی ماموران یکی از خطوط هوایی امریکا، جرقه واکنش‌های جهانی به این رخداد را روشن کرده، سبب برانگیختن احساسات در دنیا و نظرات اعتراض‌آمیز شده است.

 • آتش سوزی جنگل حریق درختان سوخته ۱۳۹۶-۰۱-۲۳ ۰۹:۵۰

  هشدار درباره افزایش حریق‌های جنگلی در جهان

  سلامت آنلاین- کارشناسان محیط زیست و علوم جوی در آمریکا پیش‌بینی کرده‌اند که در سال‌های آتی احتمال وقوع آتش‌سوزی‌های شدید و گسترده جنگلی افزایش خواهد یافت.

 • نوزاد نوزاد نارس ۱۳۹۶-۰۱-۲۱ ۱۳:۴۵

  یک نماینده مجلس خواستار شد

  ضرورت جرم‌انگاری خرید و فروش کودکان

  سلامت آنلاین- عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به ضرورت جرم‌انگاری خرید و فروش کودکان و تاکید بر اینکه قوانین کیفری در مورد خرید و فروش کودکان ناقص است، گفت: در متن لایحه بزهکاری‌ اطفال و اطفال بزهکار می‌توان مسئله خرید و فروش اطفال را افزود.

 • نیوشا ضیغمی ۱۳۹۶-۰۱-۲۱ ۱۲:۳۰

  نیوشا ضیغمی: پدرم همه دار و ندارم بود

  سلامت آنلاین- «روز پدر» امسال برای نیوشا ضیغمی، بسیار تلخ است. فرا رسیدن این روز، یادآور خاطراتی است که پدر را در کنار خود داشت. بازیگر خوب و توانمند سینمای کشورمان، ۱۳ اسفند ماه سال ۹۵، در سوگ از دست دادن پدر خود نشست.

 • هادی نوروزی و پسرش ۱۳۹۶-۰۱-۲۱ ۱۱:۵۵

  دلنوشته پسر هادی نوروزی به مناسبت روز پدر

  باباجون! اردوت تموم نشد؟

  سلامت آنلاین- هانی نوروزی، پسر زنده یاد هادی نوروزی کاپیتان فقید پرسپولیس در آستانه روز پدر در صفحه اینستاگرمش دلنوشته ای را برای پدرش منتشر کرد.

 • دکتر علیرضا صلحی پزشک تبریزی و همسرش ۱۳۹۶-۰۱-۲۱ ۱۱:۵۱

  صدور کیفر خواست برای دکتر صلحی، پزشک تبریزی

  سلامت آنلاین- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان شرقی از صدور کیفرخواست برای «پزشک تبریزی» خبر داد.

 • ازدواج عشق تأهل ۱۳۹۶-۰۱-۲۱ ۱۱:۳۵

  سخنگوی سازمان ثبت احوال:

  ازدواج مردان و زنان هم سن، رو به افزایش است

  سلامت آنلاین- سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور اعلام کرد: ازدواج مردان و زنان هم سن در سال‌های اخیر رو به افزایش است، طوری که در سال گذشته، ۱۲ درصد زوجین که اقدام به ثبت ازدواج کرده اند، هم سن بوده‌اند.

 • جراحان اتاق عمل جراحی ۱۳۹۶-۰۱-۲۱ ۱۰:۰۵

  انجام عمل جراحی حیرت انگیز دست در شیراز

  سلامت آنلاین- با انجام عمل جراحی پیچیده و نادر پیوند دست طی چند مرحله در بیمارستان اردیبهشت شیراز ، جوانی ۲۰ ساله دست خود را از دست نداد.

 • غلامحسین کرباسچی ۱۳۹۶-۰۱-۱۹ ۱۱:۲۱

  کرباسچی: کشورداری با اداره آستان قدس فرق دارد

  سلامت آنلاین- غلامحسین کرباسچی، دبیرکل کارگزاران طی مصاحبه‌ای درباره انتخابات گفته است: در اداره‌کردن دولت با مدیریت مرکزی مثل آستان قدس که مردم عاشقانه برای آن کار می‌کنند، تفاوت‌های درخورتوجهی وجود دارد.

 • مهد کودک وسایل بازی ۱۳۹۶-۰۱-۱۹ ۱۱:۲۰

  تعطیلی مهد کودک متخلف و کودک آزار در تهران

  سلامت آنلاین- معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران از رای کمیسیون نظارت بر مراکز غیر دولتی بهزیستی استان تهران مبنی بر تعطیلی موقت مهد کودک متخلف در جریان بدرفتاری با کودک سه ساله خبر داد.

 • قتل جنایت خشونت چاقو ساطور مرگ قاتل ۱۳۹۶-۰۱-۱۹ ۱۰:۴۴

  متهم تکه‌های بدن قربانی را به عنوان گوشت شتر برای خانواده‌اش فرستاد

  پخت غذا از گوشت جسد یک زن

  سلامت آنلاین- زنی پس از انجام جنایتی هولناک، جسد قربانی خود را تکه‌تکه کرد و به عنوان گوشت شتر آن را برای خانواده‌اش فرستاد و آنها نیز از آن غذا تهیه کردند!

 • اتمسفر فضا کره مریخ ۱۳۹۶-۰۱-۱۹ ۱۰:۰۵

  کشف اتمسفر در اطراف یک سیاره شبیه زمین

  سلامت آنلاین- ستاره‌شناسان می‌گویند برای اولین بار در اطراف یک سیاره شبیه به زمین اتمسفری را شناسایی کرده‌اند. آنها مشغول مطالعه کره‌ای به نام GJ 1132b بودند که حدود یک و نیم برابر زمین است و ۳۹ سال نوری از ما فاصله دارد.

 • پاکت نامه ۱۳۹۶-۰۱-۱۶ ۱۲:۰۲

  پاکت ‌نامه مشکوک ۴ کارمند دفتر نتانیاهو را راهی بیمارستان کرد

  سلامت آنلاین- چهار نفر از کارکنان دفتر نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی روز سه‌شنبه بعد از تماس با یک نامه پاکت‌نامه مشکوک راهی بیمارستان شدند.

 • زلزله زمین لرزه تهران ۱۳۹۶-۰۱-۱۶ ۱۱:۳۳

  وقوع زمین‌لرزه ای بزرگ در خراسان رضوی

  سلامت آنلاین- معاون عملیات امداد و نجات هلال احمر از وقوع زمین‌لرزه ۶ ریشتری در خراسان رضوی و اعزام تیم‌های ارزیاب برای بررسی میزان خسارات زلزله خبر داد.

 • هوش مصنوعی مدار الکتریکی مغز ۱۳۹۶-۰۱-۱۶ ۰۹:۲۳

  اتصال مستقیم مغز انسان‌ و رایانه‌ها

  سلامت آنلاین- یک کارآفرین تاریخ‌ساز که از دیرباز رویای ارسال انسان‌ها به مریخ را در سر داشته، می‌خواهد با تکنولوژی جدیدش شبکه عصبی مغز انسان‌ها را با الکترودهایی متصل به مغز، به کامپیوترهایی وصل کند که می‌توانند پردازش‌هایی بی‌سابقه روی مغز انجام دهند.