نمایش همه
 • فرهاد تجری نماینده مجلس امروز ۱۲:۴۴

  نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس:

  دستاوردهای حوزه سلامت، افتخار ایران در عرصه بین المللی است

  سلامت آنلاین- نایب رئیس کمیسیون اصل۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: مهم ترین نکته ای که امروز می‌توانیم در عرصه بین الملل به طور کامل بر روی آن مانور بدهیم و به عنوان افتخار کشور و مردم در دنیا مطرح کنیم، دستاوردها و ارتقای شاخص های حوزه سلامت و درمان است.

 • احمد بیگدلی دیروز ۱۷:۵۱

  یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:

  کمبود دارو از ۳۵۰ به ۳۰ قلم رسیده است

  سلامت آنلاین- یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اجرای طرح تحول سلامت در دوره مدیریت قاضی‌زاده هاشمی در وزارت بهداشت گفت که در این دوره کمبود دارو از ۳۵۰ به ۳۰ قلم رسیده است.

 • مرتضی خاتمی نماینده ماهنشان دیروز ۱۷:۴۷

  یک نماینده مجلس در دفاع از عملکرد چهار ساله وزیر بهداشت یادآور شد:

  ۳۰۰ سفر کاری وزیر بهداشت به ۶۰۰ شهر و روستا

  سلامت آنلاین- نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه وزیر بهداشت بالغ بر ۳۰۰ سفر کاری به ۶۰۰ شهر و روستا داشته است، عنوان کرد: طبق گزارش معاونت نظارت مجلس، ۹۵ درصد برنامه‌های قاضی‌زاده‌هاشمی منطبق بر اسناد بالادستی است.

 • عکس تی وی دیروز ۱۷:۲۶

  وزیر بهداشت در صحن علنی مجلس:

  برجسته‌ترین افراد علمی در ستاد وزارت بهداشت حضور دارند

  سلامت آنلاین- وزیر بهداست در صحن علنی مجلس گفت: در این دولت کسانی که در تیم وزارت بهداشت بودند در طول تاریخ به لحاظ تخصص و توانایی بی نظیرند و در تیمی که به ما کمک کردند سه نفر از وزیران دوران گذشته حضور داشتند و برجسته‌ترین افراد علمی در ستاد وزارت بهداشت حضور داشتند.

 • غلامرضا تاجگردون دیروز ۱۶:۴۸

  نماینده مردم گچساران در مجلس:

  کسی بهتر از وزیر بهداشت نمی‌تواند مشکلات نظام سلامت را رفع کند

  سلامت آنلاین- نماینده مردم گچساران در مجلس خطاب به سایر همکارانش در مجلس گفت: کسی که بتواند مشکلات نظام سلامت را شناسایی و برطرف کند، بهتر از قاضی زاده هاشمی نبود.

 • مرتضی صفاری دیروز ۱۶:۳۱

  نماینده مردم نطنز در مجلس:

  برنامه‌های وزیر بهداشت با اسناد بالادستی، تطابق دارد

  سلامت آنلاین- نماینده مردم نطنز در مجلس تاکید کرد: برنامه‌های ارائه شده توسط وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان کاملا با اسناد بالادستی تطبیق داشته و حکایت از اشراف و تسلط ایشان در حوزه بهداشت دارد.

 • مجلس شورای اسلامی دیروز ۱۴:۵۶

  جزئیات بررسی صلاحیت وزیر بهداشت در مجلس

  نماینده مخالف: وزیر بهداشت در بخش درمان شاهکار کرده است

  سلامت آنلاین- نمایندگان مجلس شورای اسلامی بررسی صلاحیت سیدحسن قاضی‌زاده‌ هاشمی، وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان را آغاز کردند و نکته جالب این جاست که حتی نمایندگان مخالف وزیر بهداشت نیز بر دستاوردهای نظام سلامت در چهار سال اخیر تاکید داشتند، طوری که حتی یکی از نمایندگان مخالف تاکید داشت که وزیر بهداشت در بخش درمان شاهکار کرده است.

 • علی کاظمی باباحیدری دیروز ۱۲:۰۵

  عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس:

  رضایتمندی مردم از نظام سلامت، افزایش قابل توجهی یافته است

  سلامت آنلاین- عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان اینکه رضایتمندی مردم از نظام سلامت، افزایش قابل توجهی یافته است، گفت: رای اعتماد به قاضی زاده هاشمی برای تصدی وزارت بهداشت در کابینه دوازدهم در دستور کار قریب به اتفاق نمایندگان قرار دارد و مخالفان ابقای او انگشت شمار و در اقلیت هستند.

 • علی نوبخت دیروز ۱۰:۳۰

  رئیس کمیسیون بهداشت و درمان در گفتگو با سلامت آنلاین:

  دکتر هاشمی، به حوزه سلامت اشراف کامل دارد

  سلامت آنلاین- رئیس کمیسیون بهداشت و درمان با شایسته تقدیر دانستن طرح جامع تحول سلامت که از سوی وزارت بهداشت ودرمان دولت یازدهم طرح ریزی و اجرا شد، گفت: بنده معتقدم چنین طرحی جزو نیازهای جامعه ما بخصوص قشر آسیب پذیر بود و برنامه مهمی در حوزه سلامت است که به همت دکتر هاشمی اجرایی شد.

 • محمد وحدتی دیروز ۱۰:۲۶

  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:

  برنامه‌های وزیر بهداشت، انقلابی در حوزه درمان به پا کرد

  سلامت آنلاین- عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: برنامه های وزیر بهداشت باعث به وجود آمدن انقلابی در حوزه درمان شد که پیش از این لازم بود این تغییرات اتفاق افتد. از عمده اقدامات وزیر بهداشت در طول فعالیت چهار ساله اش در دولت یازدهم، کاهش پرداختی بیماران در طرح تحول سلامت بود.

 • مسعود پزشکیان دیروز ۰۹:۲۷

  نایب رئیس مجلس شورای اسلامی:

  هیچ‌کس جز دکتر هاشمی نمی‌تواند طرح تحول را به سرانجام برساند

  سلامت آنلاین- نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که «دکتر هاشمی تنها کسی است که می تواند برنامه‌های وزارت بهداشت را به جلو ببرد»، گفت: من معتقدم ادامه کاری که دکتر هاشمی شروع کرده، با وجود همه چالش های موجود فقط از عهده خودش برمی آید وهیچ کس نمی‌تواند بسادگی این کاررا بسامان برساند.

 • محمد اسماعیل سعیدی ۱۳۹۶-۰۵-۲۴ ۱۵:۵۸

  نماینده مردم تبریز در مجلس:

  وزیر بهداشت، پدیده غیراخلاقی زیرمیزی‌ را جمع کرد

  سلامت آنلاین- نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر بهداشت، پدیده غیر اخلاقی زیرمیزی در بیمارستان ها که مردم و جامعه پزشکی از آن بسیار ناراحت بودند را کنترل و مدیریت کرد.

 • محمد حسین قربانی ۱۳۹۶-۰۵-۲۴ ۱۴:۳۶

  دفاع نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس از عملکرد وزیر بهداشت:

  بیماران دیگر مجبور نیستند فرش زیر پای خود را بفروشند

  سلامت آنلاین- نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: طرح تحول در نظام سلامت در همه جای دنیا با یک بازه ۱۰ تا پانزده ساله اجرا شده است. در ایران هم فقط سه سال است که اجرای این طرح شروع شده و همه باور داریم ضعف‌ها و مشکلاتی گریبانگیر آن است.

 • معصومه آقاپور علیشاهی ۱۳۹۶-۰۵-۲۳ ۱۹:۱۱

  نماینده مردم شبستر در مجلس:

  حضور مجدد وزیر بهداشت در کابینه، درخواست اغلب نمایندگان بود

  سلامت آنلاین- نماینده مردم شبستر در مجلس گفت: حضور مجدد دکتر هاشمی در کابینه دولت، درخواست اغلب نمایندگان مجلس بود.

 • محمد خدابخشی نماینده مجلس ۱۳۹۶-۰۵-۲۳ ۱۹:۰۶

  نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی:

  در همه شاخص‌های سلامت، پیشرفت خوبی داشته‌ایم

  سلامت آنلاین- نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در همه شاخص های سلامت پیشرفت خوبی داشته ایم، گفت: وزیر بهداشت عملکرد بسیار خوبی داشته است و در دوران مسئولیت در وزارت بهداشت، پشتکار زیادی به خرج داده و به مناطق کمتر توسعه یافته توجه داشته است.

 • مسعود گودرزی نماینده مجلس ۱۳۹۶-۰۵-۲۳ ۱۸:۵۸

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:

  حضور وزیر بهداشت در دولت دوازدهم، مطالبه مهم مردم است

  سلامت آنلاین- یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس با تاکید بر این که وزیر بهداشت یکی از وزرای درجه یک کابینه یازدهم بود، خاطرنشان کرد: دکتر حسن هاشمی عملکرد مطلوبی در بخش بهداشت و درمان داشت و حضور وی در دولت دوازدهم به عنوان وزیر بهداشت یکی از مهم ترین مطالبات مردمی است.

 • نمایندگان ۱۳۹۶-۰۵-۲۳ ۱۳:۰۰

  سلامت آنلاین گزارش می‌دهد

  تداوم دستاوردهای طرح تحول سلامت در انتظار رای تاریخی مجلس

  سلامت آنلاین- «خاطره‌سازترین وزیر نظام جمهوری اسلامی ایران»، «گل سرسبد کابینه دوازدهم»، «رفیق واقعی مردم مناطق محروم»، «موفق‌ترین وزیر دولت یازدهم»، «مرد با تعهد، تخصص، تجربه و تعامل». اینها برخی از صفاتی است که طی چند روز اخیر، نمایندگان مجلس و برخی دیگر از چهره های سیاسی در وصف وزیر بهداشت پیشنهادی دولت دوازدهم بر زبان رانده اند؛ وزیری که برای تداوم طرح تحول سلامت و دستاوردهای تاریخی این طرح کلان به رای اعتماد بالای نمایندگان مجلس نیاز دارد تا مسیر خدمتش هموار باشد.

 • حسن لطفی ۱۳۹۶-۰۵-۲۳ ۱۱:۰۸

  نماینده مردم رزن در مجلس عنوان کرد:

  نزدیک شدن نظام سلامت ایران به استانداردهای جهانی

  سلامت آنلاین- نماینده مردم رزن در مجلس با اشاره به کابینه پیشنهادی رئیس جمهور برای معرفی دولت دوازدهم، گفت: نظام سلامت ایران در چهار سال اخیر، به استانداردهای جهانی نزدیک شده است.

 • غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی ۱۳۹۶-۰۵-۲۳ ۱۰:۲۰

  یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

  نظام سلامت در دولت‌های نهم و دهم، فراموش شده بود

  سلامت آنلاین- یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: برنامه جامع طرح تحول نظام سلامت به عنوان یکی از برجسته ترین اقدامات و دستاوردهای دولت یازدهم توسط وزارت بهداشت و شخص دکتر هاشمی در حالی از ابتدا در دستور کار دولت تدبیر و امید قرار گرفت که نظام سلامت در دولت های نهم و دهم متاسفانه به دست فراموشی سپرده شده بود.

 • عبدالرضا مصری ۱۳۹۶-۰۵-۲۳ ۱۰:۰۱

  مصری؛ رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه:

  نظام سلامت در هیچ دوره ای مانند زمان دکتر هاشمی متحول نشده است

  سلامت آنلاین- نماینده مردم کرمانشاه در مجلس می گوید: در هیچ دوره ای مانند دولت یازدهم ما شاهد تحول و تغییردر حوزه نظام سلامت نبوده ایم.

 • محمدرضا بادامچی ۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۱۷:۲۳

  یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:

  تسهیلات درمانی زیادی برای اقشار ضعیف جامعه، ایجاد شده است

  سلامت آنلاین- یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: مهم ترین نکات مثبت عملکرد دکتر هاشمی در وزارت بهداشت دولت یازدهم، بیمه شدن ۱۱ میلیون نفر از مردم کشور است و همچنین تسهیلات بسیار زیادی نیز در بخش بهداشت و درمان برای مردم بخصوص برای کسانی که قشر ضعیف جامعه هستند، ایجاد شده است که جای قدردانی دارد.

 • سیدحسن هاشمی ۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۱۲:۰۹

  وزیر پیشنهادی بهداشت:

  منابع وزارت بهداشت در ۳ ماه نخست فعالیت دولت مشخص می‌شود

  سلامت آنلاین- وزیر پیشنهادی بهداشت دولت دوازدهم، برنامه‌های خود را در فراکسیون امید تشریح کرد و گفت: رئیس جمهور دستور داده اند در سه ماهه اول دولت دوازدهم، منابع وزارت بهداشت برای چهار سال آتی مشخص شود.

 • بهروز بنیادی ۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۱۱:۳۵

  نماینده مردم کاشمر در مجلس تاکید کرد:

  ارتقای وضعیت بهداشت و درمان با اجرای طرح تحول سلامت

  سلامت آنلاین- نماینده کاشمر در مجلس با بیان این که اقدامات وزیر بهداشت در اجرای طرح تحول سلامت، وضعیت حوزه بهداشت و درمان کشور را ارتقا داد، گفت: دکتر هاشمی جزء وزاری پرکار و گل سرسبد کابینه دوازدهم است و با توجه به این که مبدع طرح تحول سلامت است، خود نیز باید این طرح را به سرانجام برساند.

 • سهیلا جلودارزاده ۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۱۱:۱۹

  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در گفتگو با سلامت آنلاین:

  «هاشمی» سیستم بهداشت و درمان کشور را متحول کرد

  سلامت آنلاین- عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر این که طرح تحول سلامت باید تداوم پیدا کند، گفت: حضور دکتر هاشمی در کابینه دوازدهم به عنوانی فردی شجاع، خلاق، دارای قدرت ایده پردازی، توانمند در ایجاد تغییر و تحول در حوزه بهداشت و درمان و کارآمد در فعالیت های علمی و حرفه ای می تواند مفید واقع شود.

 • محمد وحدتی ۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۱۰:۵۹

  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در گفتگو با سلامت آنلاین:

  مردم در گذشته برای ترخیص بیماران، سند خانه را گرو می‌گذاشتند

  سلامت آنلاین- عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به این که پیش از اجرای طرح تحول سلامت، هزینه های درمانی بسیار بالا بود، گفت: مردم توان پرداخت مخارج را نداشتند و به همین دلیل گاهی برخی بیمارستان ها سند خانه و مغازه بیماران یا همراهان شان را گرو برمی داشتند تا هزینه های درمانی به طور کامل تسویه شود، اما اجرای این طرح، به اینگونه اقدامات غیراخلاقی و غیر قانونی برخی روسای بیمارستان ها پایان داد.

 • سعید باستانی ۱۳۹۶-۰۵-۲۱ ۱۴:۵۵

  عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس:

  ۸ ویژگی هاشمی، او را به نقطه قوت کابینه بدل کرده است

  سلامت آنلاین- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به این که برخی افراد معرفی شده به مجلس از صلاحیت بالایی برای تصدی وزارتخانه مربوطه برخوردارهستند، گفت: دکتر هاشمی یکی از وزرایی است که برای اعتماد نمایندگان مجلس را اخذ خواهد کرد.

 • مهرداد لاهوتی ۱۳۹۶-۰۵-۲۱ ۱۳:۰۶

  عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس:

  درباره هاشمی اشتباه می کردم؛ او وزیری متخصص و باتجربه است

  سلامت آنلاین- منتقد وزیر بهداشت در دولت یازدهم گفت: در گذشته دیدگاه مثبتی نسبت به عملکرد وزیر بهداشت نداشتم، اما با اقدامات صورت گرفته در طرح تحول سلامت و کاهش پرداختی های مردم و بخصوص اقشار محروم جامعه به این نتیجه رسیدم که قضاوت درست و عادلانه ای در مورد دکتر هاشمی نداشته ام.

 • علی کاظمی باباحیدری ۱۳۹۶-۰۵-۲۱ ۱۱:۱۹

  یک عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در گفتگو با سلامت آنلاین:

  مردم از اجرای طرح تحول سلامت، رضایت قلبی دارند

  سلامت آنلاین- عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم از اجرای طرح تحول سلامت، رضایت قلبی دارند، عنوان کرد: هدف ما خدمت به مردم و رضایتمندی آنهاست و خوشبختانه طرح تحول سلامت، رضایتمندی مردم را از نظام سلامت افزایش داد.

 • اسدالله عباسی نماینده مردم رودسر و املش گیلان ۱۳۹۶-۰۵-۲۱ ۱۰:۵۳

  عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فنآوری مجلس در گفتگو با سلامت آنلاین

  وزیر بهداشت با کارایی، نظام سلامت کشور را متحول کرد

  سلامت آنلاین- عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فنآوری مجلس گفت: اگرچه طرح تحول سلامت نقص‌هایی در اجرا داشته است، اما این مساله شکی در توانمندی آقای هاشمی ایجاد نمی‌کند.

 • جبار کوچکی‌نژاد ارم‌ساداتی ۱۳۹۶-۰۵-۲۱ ۱۰:۴۵

  عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس در گفتگو با سلامت آنلاین:

  محرومان از زیر بار سنگین هزینه‌های درمانی نجات پیدا کردند

  سلامت آنلاین- عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس گفت: با اجرای طرح تحول سلامت، محرومان از زیر بار سنگین هزینه های درمانی نجات پیدا کردند.