نمایش همه
 • عماد اسماعیل نژاد دیروز ۱۷:۵۰

  کودک مشهور در حادثه تروریستی مجلس، جراحی شد

  سلامت آنلاین- عماد اسماعیل نژاد، کودک مشهور در حادثه تروریستی مجلس، ساعت یک ظهر امروز، پس از انجام عمل جراحی از اتاق عمل خارج و اکنون در بخش ICU بستری است.

 • انتقال خون دیروز ۱۷:۱۱

  سلامت خون‌های اهدایی در ایران، بالاتر از آمریکاست

  سلامت آنلاین- مدیر عامل سازمان انتقال خون گفت: خطر عفونت های هپاتیت B ،C و HIV از طریق انتقال خون در ایران به طور معنی داری از آمریکا کمتر و در سطح کشور های اروپایی است.

 • توریسم درمانی دیروز ۱۲:۵۷

  دبیر کمیته ملی گردشگری سلامت خبر داد:

  شهروندان عراقی، بیشترین تعداد گردشگران سلامت در ایران

  سلامت آنلاین- دبیر کمیته ملی گردشگری سلامت گفت: بیشترین سهم ما از گردشگران سلامت متعلق به کشور عراق است و جمهوری آذربایجان و ارمنستان در رتبه های بعدی قرار دارند.

 • روماتیسم مفصل ضرب دیدگی ورم زانو دیروز ۱۲:۳۲

  حمایت دولت از بیماران روماتیسمی با پوشش بیمه‌ای ۴ داروی گرانقیمت

  سلامت آنلاین- رییس انجمن روماتیسم ایران با اشاره به تحت پوشش بیمه قرار گرفتن چهار داروی گران‌قیمت بیماران روماتیسمی، گفت: این اتفاق تاثیر ملموس و محسوسی در کاهش سهم پرداخت از جیب و کاهش هزینه دارو و درمان‌ بیماران روماتیسم دارد.

 • حمله شیمیایی دیروز ۱۱:۱۸

  گزارش سلامت آنلاین در آستانه روز جهانی مبارزه با سلاح های شیمیایی و میکروبی

  زخم‌های جانبازان شیمیایی «سردشت» همچنان تازه است

  سلامت آنلاین- هفت سال پس از آغاز جنگ تحمیلی عراق علیه ایران، صدام حسین، رئیس جمهور  وقت این کشور که می دید فاصله ای با شکست ندارد، فرمان حمله شیمیایی به سردشت، واقع در استان آذربایجان غربی را صادر کرد. صدام در شرایطی دست به این تهاجم ضد بشری زد که طبق کنوانسیون ژنو در سال ۱۹۲۵، استفاده از جنگ افزارهای شیمیایی کشتار جمعی در جنگ‌ها ممنوع اعلام شده بود. در آستانه روز جهانی مبارزه با سلاح های شیمیایی و میکروبی و سالروز حمله شیمیایی به سردشت، پای درد دل مصدومان این حادثه تلخ نشستیم و از دردهایشان شنیدیم؛ دردهایی که هنوز کهنه نشده است.

 • معلول ۱۳۹۶-۰۴-۰۶ ۱۱:۳۸

  مناسب‌سازی معابر؛ درخواست میلیون‌ها معلول ایرانی

  سلامت آنلاین- رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: براساس اطلاعات به دست آمده از سامانه اطلاع رسانی مناسب سازی موسوم به سامانه معبر، عمده ترین مشکل افراد دارای معلولیت ، مربوط به رمپ های ورودی معابر، ورودی ساختمان ها و همچنین سرویس های بهداشتی است.

 • دعوا در خیابان نزاع خیابانی کتک کاری زد و خورد عصبانیت جامعه عصبی آسیب اجتماعی حوادث ۱۳۹۶-۰۴-۰۴ ۱۳:۴۶

  جامعه عصبی، گزارشی مغرضانه یا واقعی؟

  «گالوپ»: ایرانی‌ها بی‌اعصاب‌ترین مردم جهانند

  سلامت آنلاین- هر چند گزارش‌های سازمان پزشکی قانونی حکایت از کاهش آمار مراجعان نزاع به این سازمان دارد، اما موسسه گالوپ بتازگی ایران، عراق و سودان جنوبی را به ترتیب، با عنون «عصبانی‌ترین کشورهای دنیا» معرفی کرده و گفته است که نیمی از جمعیت ایران عصبانی‌اند.

 • خونگیری اهدای خون ۱۳۹۶-۰۴-۰۴ ۱۳:۴۰

  مدیرعامل سازمان انتقال خون تاکید کرد:

  شاخص اهدای خون ایرانی‌ها در رتبه نخست منطقه

  سلامت آنلاین- مدیرعامل سازمان انتقال خون گفت: در ایران شاخص یا نرخ اهدای خون ۲۷ نفر به ازای هر هزار نفر است که از این نظر رتبه اول را در میان کشور های منطقه داریم و هم ردیف کشور های توسعه یافته هستیم.

 • معتاد مواد مخدر دانش آموز ۱۳۹۶-۰۴-۰۴ ۱۳:۰۰

  گفتگوی سلامت آنلاین با یک مقام مسئول در آستانه روز جهانی مبارزه با مواد مخدر

  هشداری که جدی نمی‌گیریم: کاهش سن اعتیاد در ایران

  سلامت آنلاین- رئیس کارگروه کاهش تقاضای اعتیاد کمیته مبارزه با موادمخدر مجمع تشخیص مصلحت نظام ، از بی توجهی نهادهای مختلف نسبت به مقوله پیشگیری از اعتیاد انتقاد کرد و نسبت به کاهش سن اعتیاد در میان نوجوانان و جوانان ایرانی هشدار داد.

 • کودک بیمار بستری مادر و فرزند همراه بیمارستان دعا حوادث مریضی مراقبت ویژه ۱۳۹۶-۰۴-۰۴ ۱۲:۴۶

  خوردن آلوچه، دختربچه ۳ ساله‌ای را کشت

  سلامت آنلاین- هسته آلوچه‌ای در گلوی یک دختربچه سه ساله گیر کرد و باعث مرگ او در شهرستان سراب شد.

 • مرگ ورزشکار ۱۳۹۶-۰۴-۰۴ ۱۲:۳۶

  متخصصان در گفتگو با سلامت آنلاین هشدار دادند

  آسیب‌های ورزش حرفه‌ای بر سلامت بیماران قلبی و ریوی

  سلامت آنلاین- یک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هشدار داد: بیماران قلبی و ریوی باید قبل از روی آوردن به ورزش حرفه ای با پزشک خود مشورت کنند، زیرا برخی ورزشکاران حرفه ای که در حین ورزش، جانشان را از دست داده اند، بعدها معلوم شده که این بیماری ها را داشته اند، اما حتی خودشان هم بی خبر بوده اند.

 • محمد وحدتی ۱۳۹۶-۰۴-۰۴ ۱۱:۴۵

  یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در گفتگو با سلامت آنلاین یادآور شد

  خبر خوش مجلسی‌ها برای بهبود معیشت و سلامت کودکان کار

  سلامت آنلاین- عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: امسال نسبت به سال های گذشته، مجلس با جدیت بیشتری رسیدگی به وضعیت کودکان کار را دستور کار خود قرار داده؛ طوری که حتی برای ایام تابستان آنها هم بودجه ای خاص برای کمک به معیشت و سلامت آنها در نظر گرفته شده است.

 • بیلیچینگ دندان ۱۳۹۶-۰۴-۰۴ ۱۱:۰۷

  هشدار یک متخصص ترمیمی دندان در گفتگو با سلامت آنلاین

  سفید کردن دندان‌ها با اعمال شاقه: گوشه‌ای از عوارض پنهان «بیلیچینگ»

  سلامت آنلاین- یک متخصص ترمیمی دندان با تاکید بر این که مردم نباید به تبلیغات بی پایه و اساس سفید کردن دندان ها در فضای مجازی اعتماد کنند، در مورد عوارض متعدد بیلیچینگ کردن دندان ها توضیح داد.

 • ترافیک جاده ای ۱۳۹۶-۰۴-۰۴ ۱۰:۱۱

  همزمان با آخرین روز ماه رمضان

  سفرهای تابستانی شروع شد: ترافیک نیمه‌سنگین در جاده کرج-چالوس

  سلامت آنلاین- رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور با تشریح وضعیت ترافیکی جاده‌ها گفت: هم اکنون ترافیک در جاده کرج-چالوس نیمه سنگین گزارش شده است.

 • جهانگیر الماسی ۱۳۹۶-۰۴-۰۴ ۰۹:۵۵

  بازیگر نام آشنا در گفت‌وگو با سلامت آنلاین:

  جهانگیر الماسی: مردم ما کار می‌کنند نه زندگی!

  سلامت آنلاین- جهانگیر الماسی متولد ۱۳۳۴ در شهر تهران است. این بازیگر، نویسنده و کارگردان فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۴۸ آغاز کرد و با بازی در فیلم «ریشه در خون» به کارگردانی سیروس الوند وارد سینما شد. پدربزرگ، تنوره دیو، شبح کژدم، افسانه آه، آهوی وحشی، کمیته مجازات، کوچک جنگلی، هزاردستان، پس از باران، در چشم باد و ... از جمله فیلم‌ها و سریال‌هایی است که الماسی در آن‌ها به ایفای نقش پرداخته است.

 • معتاد مواد مخدر دانش آموز ۱۳۹۶-۰۴-۰۳ ۱۴:۴۲

  تازه ترین آمار معتادان کشور: ۲ میلیون و ۸۰۸ هزار نفر

  سلامت آنلاین- معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت‌های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر با اعلام آخرین آمار معتادان کشور گفت: مصرف تریاک همچنان در صدر مواد مخدر بوده و مصرف شیشه افت قابل توجه ای داشته است.

 • تب کریمه کنگو کنه ۱۳۹۶-۰۴-۰۳ ۱۳:۲۹

  فرماندار تهران:

  هیچ موردی از «تب کریمه کنگو» در تهران گزارش نشده است

  سلامت آنلاین- فرماندار تهران با تاکید بر وجود نظارت مستمر شبکه بهداشت بر دامداری‌ها و مراکز کشتار دام شهرستان از تشدید نظارت‌های بیشتر خبر داد و افزود: تاکنون گزارشی از تب کریمه کنگو در تهران نداشته‌ایم.

 • گریه زن گریان اشک چشم طلاق عاطفی مشکلات زناشویی خیانت همسر شیشه شکسته پنجره احساسات ۱۳۹۶-۰۴-۰۳ ۱۲:۳۲

  وزیر رفاه:

  زنان بیوه به‌خاطر نگاه غیراخلاقی برخی مردان، بیوه‌گی خود را پنهان می‌کنند

  سلامت آنلاین- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه نوع نگاه به زنان بیوه از سوی برخی مردان در بسیاری موارد حالت غیر اخلاقی و سوءاستفاده‌گرایانه دارد گفت: متاسفانه برخوردهای این چنینی بعضا بر رنج اینگونه زنان افزوده و زندگی نگران‌کننده‌ای را برای آنان فراهم ساخته است؛ به‌گونه‌ای که زنان بیوه در جامعه ایران در بسیاری موارد ناگزیرند مساله بیوگی خود را پنهان کنند.

 • بدهی بیمه ها ۱۳۹۶-۰۴-۰۳ ۱۱:۲۳

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در گفتگو با سلامت آنلاین عنوان کرد:

  طلب ۴۶۰ میلیارد تومانی مراکز درمانی اصفهان از سازمان‌های بیمه‌گر

  سلامت آنلاین- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به این که ۴۶۰ میلیارد تومان از بیمه ها طلبکار هستیم، خاطرنشان کرد: آخرین پرداختی سازمان های بیمه گر مربوط به مرداد ۹۵ است و حتی امسال هیچ دریافتی از سوی بیمه ها نداشته ایم.

 • دریا ۱۳۹۶-۰۴-۰۳ ۱۱:۰۳

  گفتگوی سلامت آنلاین با مدیر اورژانس دانشگاه علوم پزشکی مازندران

  ساکنان ویلاهای ساحلی: بیشترین آمار غرق شدگان در دریا

  سلامت آنلاین- مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان مازندران گفت: بیشترین آمار غرق شدگان در دریا را ساکنان منازل و ویلاهای شخصی در کنار دریا تشکیل می دهند که به بخشی از دریا دسترسی دارند و هیچ نظارتی روی آن محدوده از دریا وجود ندارد.

 • آمبولانس اورژانس حوادث حادثه ۱۳۹۶-۰۴-۰۳ ۰۹:۵۰

  مراجعه ۷۵۸ نفر از راهپیمایان روز قدس به اورژانس تهران

  سلامت آنلاین- سرپرست اورژانس کشور از ارایه خدمات درمانی اورژانس تهران به ۷۵۸ نفر از راهپیمایان روز قدس خبر داد و گفت: ۷۱۷ نفر از مراجعان به صورت سرپایی درمان و ۴۱ نفر نیز به مراکز درمانی منتقل شدند.

 • کاریکاتور - اهدای عضو ۱۳۹۶-۰۴-۰۲ ۱۶:۰۷

  لبخند زندگی به ۱۲ کودک نیازمند پیوند عضو

  سلامت آنلاین- ۱۲ کودک با بیماری قلبی که در فهرست انتظار پیوند قلب قرار داشتند، با رضایت خانواده های ایثارگر اهداکننده در یک ماه گذشته، بار دیگر به زندگی بازگشتند.

 • مسافرت ۱۳۹۶-۰۴-۰۲ ۱۵:۵۴

  توصیه‌های سلامتی در فصل داغ سفرهای تابستانی

  سلامت آنلاین- سرپرست سازمان اورژانس کشور ضمن اشاره به آغاز فصل تابستان و شروع سفرهای تابستانی گفت: در مرحله اول افرادی که قصد سفر با مسافت طولانی و بین شهری را با وسیله شخصی خود را دارند، باید خودروی خود را از لحاظ برقی و مکانیکی بررسی کرده و نواقص فنی احتمالی را پیش از حرکت کردن برطرف کنند.

 • فاطمه زهرا کودک سندروم دان ۱۳۹۶-۰۴-۰۱ ۱۲:۳۲

  بیم و امیدهای مادر یک دختر ۸ ماهه با یک کروموزم اضافه

  سلامت آنلاین- صفحات مجازی به ویژه اینستاگرام این روزها به فضایی داغ برای ثبت تصاویر تبدیل شده و تعریف جدیدی از سلبریتی را ایجاد کرده است. در میان سلبریتی‎های جوانی که به واسطه مدل شدن در این فضا یا ارائه دابسمش‌های طنز طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند، مادران جوانی را می‌بینیم که از لحظه لحظه‌های رشد و تربیت فرزندشان فیلم و عکس‌هایی منتشر می‌کنند. این پیج‌ها علاوه بر ثبت خاطرات بزرگ شدن کودکان، به عنوان یک کلاس درس مجازی برای سایر مادران، طرفداران زیادی برای خود دارند. یکی از این پیج‌ها، مربوط به کودکی هشت ماهه به نام «فاطمه زهرا» است که با یک کروموزم اضافه به دنیا آمده است.

 • گیاهان دارویی عطاری ۱۳۹۶-۰۴-۰۱ ۱۰:۰۸

  رئیس انجمن علمی طب سنتی ایران انتقاد کرد:

  افزایش روزافزون عطاری‌ها در گوشه و کنار شهر

  سلامت آنلاین- رئیس انجمن علمی طب سنتی ایران گفت: در حال حاضر شاهد افزایش روزافزون تعداد عطاری‌ها در گوشه و کنار شهر هستیم و این موضوع باعث می‌شود افرادی وارد این حرفه شوند که علم لازم را در این کار ندارند.

 • حج مکه حاجی حجاج عربستان زیارت بیت الله الحرام کعبه ۱۳۹۶-۰۴-۰۱ ۰۹:۰۶

  اعلام زمان تزریق واکسن حجاج

  سلامت آنلاین- رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر از آغاز تزریق واکسن حجاج از هفته‌ آینده خبر داد و افزود: از هفته‌ آینده کاروان‌ها نیز می‌توانند به محل‌های تعیین شده از سوی هلال احمر مراجعه و نسبت به واکسیناسیون حجاج اقدام کنند.

 • موتور سوار تونل ۱۳۹۶-۰۳-۳۱ ۱۱:۰۳

  در گفتگوی سلامت آنلاین با یک عضو شورای شهر تهران مطرح شد

  سلامت شهروندان در خطر؛ گازهای سمی«تونل توحید» قربانی می‌گیرد

  سلامت آنلاین- عضو شورای شهر تهران در واکنش نسبت به انتشار کلییپی در فضای مجازی در خصوص بیهوشی و مرگ تعدادی از موتور سواران در تونل توحید گفت: اگرچه از صحت و سقم این فیلم اطلاع دقیقی ندارم، اما متاسفانه واقعیت این است که انتشار گازهای سمی ناشی از دود اگزوز خودروها علت اصلی مرگ یا بیهوش شدن موتورسواران بوده است.

 • خیرین سلامت خیران سمن مشارکت های مردمی ۱۳۹۶-۰۳-۳۱ ۱۰:۱۹

  تشکیل خیریه‌های بیمارستانی برای کمک به بیماران نیازمند

  سلامت آنلاین- مدیر کل خیرین و موسسات خیریه معاونت اجتماعی وزارت بهداشت از تشکیل خیریه‌های بیمارستانی برای پیگیری وضعیت بیماران نیازمند پس از ترخیص و توسعه و تجهیز بیمارستان‌ها خبر داد.

 • خونگیری اهدای خون ۱۳۹۶-۰۳-۳۰ ۱۷:۱۶

  سخنگوی سازمان انتقال خون خبر داد:

  اهدای خون ۵۰ هزار نفر در شب‌های قدر

  سلامت آنلاین- سخنگوی سازمان انتقال خون گفت: در شب های قدر امسال (از ۱۸ تا ۲۳ ماه مبارک رمضان) ۵۰هزار نفر در کشور خون خود را برای کمک به بیماران نیازمند به خون اهدا کردند.

 • تب مالت میکروب ویروس قارچ محقق پژوهشگر تحقیق پژوهش ۱۳۹۶-۰۳-۳۰ ۱۶:۵۹

  رئیس مرکز مدیریت بیماری واگیر وزارت بهداشت خبر داد:

  کاهش چشمگیر آمار ابتلا به تب مالت در کشور

  سلامت آنلاین- رئیس مرکز مدیریت بیماری واگیر وزارت بهداشت از کاهش چشمگیر بیماری تب مالت در کشور خبرداد.