سه‌شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۲

مردی که با ۱۰۷ زن ازدواج کرده: قصد تجدید فراش دارم! +عکس

چندهمسری محمد بلو ابوبکر مرد نیجریایی با ۱۰۷ زن

سلامت آنلاین- یک مرد ۹۲ ساله به نام «محمد بلو ابوبکر» که با بیش از ۱۰۷ زن ازدواج کرده و ۱۰ تن از آنها را طلاق داده است، شایعاتی مبنی بر مرگ خود را تکذیب کرد و گفت: خیلی هم سرزنده و تودل‌برو هستم و قصد دارم هنوز هم با چند زن دیگر ازدواج کنم.


محمد بلو ابوبکر یک چهره جنجالی نیجریائی در شهر «بیدا» است که معلوم نیست درآمدش از کجا تامین می‌شود و پیشتر هم به دلیل چندهمسری نام او بر سر زبان‌ها افتاده بود. بتازگی شایعاتی مبنی بر مرگ وی منتشر شده بود که او با تکذیب این اخبار به خبرنگار روزنامه‌ای در نیجریه گفت: «عزیز من، من خیلی هم سالم، سرحال و تودل‌برو هستم»!
به گزارش سلامت آنلاین به نقل از تودی، ابوبکر اکنون ۹۷ زن دارد و در حالی که خود ۹۲ ساله است از بیشتر ۱۸۵ فرزند خود بیشتر عمر کرده است.
در ماه اوت سال ۲۰۰۸ که در آن زمان ۸۶ زن داشت مصاحبه‌ای با خبرنگاران باعث معروفیت او در جهان شد. همچنین فیلمی از وضعیت غیر معمول زندگی وی منتشر شد و پس از آن بود که دادگاهی با احضار و بازداشت وی حکم داد در صورتی آزاد خواهد بود که ۸۲ همسر اضافی خود را طلاق دهد اما او چنین نکرد.
وی در اظهاراتی تازه گفته است که همچنان قصد ازدواج دارد و تا زمانی که زنده است چندهمسری را ادامه خواهد داد. (سلامت آنلاین/ ترجمه: زری حسین‌زاده)

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.