دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۸

آخرین خبرها از پرونده مرگ کارگردان شهیر سینما

بهمن کیارستمی تکذیب کرد؛ شکایت تازه ای در کار نیست

کیارستمی

سلامت آنلاین - در شرایطی که سازمان نظام پزشکی از شکایت جدید خانواده کیارستمی خبر داده، اما بهمن کیارستمی، تاکید کرد: شکایت ما از بیمارستان جم و یکی از پزشکان بیمارستان، جدید نیست و این شکایت، اواخر شهریور تقدیم دادسرای نظام پزشکی شده است.

به گزارش سلامت آنلاین، دکتر علیرضا زالی، رئیس سازمان نظام پزشکی درباره آخرین وضعیت صدور حکم پرونده عباس کیارستمی بیان کرد: بعد از صدور حکم از سوی هیات بدوی سازمان نظام پزشکی، این حکم از سوی طرفین موضوع  مورد اعتراض قرار گرفت و وکیل خانواده کیارستمی از بیمارستان جم، کادر درمانی و یکی از متخصصان عفونی بیمارستان نیز اعلام شکایت جدید کرده‌ است.

به گفته زالی، وکیل خانواده کیارستمی از بیمارستان جم، کادر درمانی و یکی از متخصصان عفونی بیمارستان اعلام شکایت جدید کرده‌اند و به‌ همین دلیل، هیات بدوی نمی‌توانست این موضوع را پیگیری کند و بر همین اساس شکایت جدید، مجددا به دادسرا ارسال شد. بنابراین این موضوع نسبت به پرونده قبلی متفاوت است و در حال حاضر نیز در دادسرا در حال بررسی است.

اما بهمن کیاستمی، فرزند زنده یاد عباس کیارستمی با بیان اینکه هنوز خبر تازه‌ای درباره این پرونده اعلام نشده است، عنوان کرد: این شکایت که توسط رئیس سازمان نظام پزشکی مطرح شده جدید نیست، بلکه در دادگاه تاریخ 28 شهریور در نظام پزشکی، تقدیم دادسرای نظام پزشکی شد.(ایسنا)

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.