پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۴

حسین محب اهری: هفته دیگر پیوند مغز استخوان می‌شوم

حسین محب اهری بازیگر

سلامت آنلاین- حسین محب اهری که به دلیل ابتلا به سرطان درگیر شیمی‌درمانی بود گفت: هفته دیگر به بیمارستان می روم تا تحت عمل جراحی پیوند مغز استخوان قرار گیرم.به گزارش سلامت آنلاین، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در نمایشگاه مطبوعات از مراحل درمان خود و عمل پیوند مغز استخوان سخن گفت.
وی توضیح داد: من هفته دیگر به بیمارستان می روم تا عمل پیوند مغز استخوان داشته باشم. در این روند پارازیت هایی وجود دارد مثل این است که غذایی بخورید که در آن خرده شیشه هایی وجود دارد و مسلما این غذا را با آرامش نمی توانید بخورید.
محب اهری با اشاره به رضایت خود از زندگی با وجود مشکلاتی که این روزها برایش وجود دارد، گفت: نیرویی وجود دارد که مرا در مسیر زندگی هدایت می کند که خداوند است و من مسیری را که او نشانم می دهد، طی می کنم. من برای هیچ اتفاقی تصمیم نمی گیرم بلکه به نوعی به من الهام می شود و الان هم این حس را دارم که باید برای درمانم بروم. مردم دومین نشانه هایی هستند که مرا هدایت می کنند در همین نمایشگاه ۱۰ ها نفر صورت مرا بوسیدند و اینها مرا شاد می کند.
این بازیگر تئاتر و تلویزیون گفت: وقتی اظهار محبت مردم را می بینم لذت می برم که عمرم تلف نشده است و با اینکه نه ماشینی دارم و نه خانه ای، و در یک پارکینگ ۵۰ متری متعلق به خانه پدری زندگی می کنم اما از اینکه مردم این چنین به من محبت می کنند راضی هستم. (مهر)

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.