چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۳

اظهارات گلایه‌آمیز اهداکننده کلیه به اکبر عبدی +عکس

پیوند کلیه اکبر عبدی

سلامت آنلاین- «صادق سریع کار»، جوان ۲۴ ساله اهل شهر کاشان که کلیه خود را به «اکبر عبدی» اهدا کرده بود، در گفت‌وگویی گلایه‌آمیز اظهار کرد انتظار حمایت بیشتری از این بازیگر معروف در پی انجام عمل پیوند کلیه داشته است.


اکبر عبدی، بازیگر شناخته شده سینما و تلویزیون از مدتها پیش با بیماری کلیوی دست و پنجه نرم می‌کرد و چند ماه پیش برای انجام عمل پیوند کلیه در بیمارستان بستری شد. پیوند کلیه این بازیگر با موفقیت انجام شد و حالا اهداکننده کلیه ادعا کرده است که دچار مشکلاتی شده و عبدی نیز چنان که انتظار داشته از او حمایت نکرده است.
به گزارش سلامت آنلاین، این اهدا کننده کلیه به اکبر عبدی که در ابتدا از فاش کردن نامش امتناع کرده بود، صادق سریع کار، جوانی ۲۴ ساله اهل کاشان است و اظهار کرده که درگیری های اقتصادی فراوان او را ناچار به اهدای کلیه کرده است.
وی گفته بعد از پیوند کلیه به دلیل ایجاد ضعف جسمانی در بدنش نتوانسته به شرایط طبیعی بازگردد و فعالیت شغلی سابق خود را پی گیرد.
صادق سریع کار با بیان اینکه انتظار حمایت بیشتری از طرف عبدی داشته افزود: البته آقای عبدی به من لطف کردند و از طریق برادرشان ناصر عبدی مبلغی برای اهدای کلیه به من پرداخت شد ولی متأسفانه مشکلات جسمی بعد از عمل اهدای کلیه باعث شد نتوانم درست به کار بپردازم.


وی اضافه کرد: به دلیل شرایط اقتصادی سخت خانواده ام و اینکه خواهرم در آستانه ازدواج بود و درآمدم کفاف فراهم آوردن مقدمات ازدواج وی را نمی داد تصمیم به اهدای کلیه ام گرفتم و البته حتی در زمان اهدای کلیه به آقای عبدی و وقتی از من درخواست گفتگوی تصویری شد زیر بار نرفتم چون نمی خواستم گمان کنند به خاطر دیده شدن چنین کاری کردم.
این جوان ادامه داد:حالا هم که به درخواست خودم گفتگو می کنم صرفا برای بیان درددل است تا مخاطبان بدانند واقعا به لحاظ اقتصادی در چه وضعیتی هستم.
صادق سریع کار افزود: بعد از اهدای کلیه یکی از بستگان آقای عبدی در رسانه ها بیان کرد که حمایتهای ویژه ای از من کرده است ولی جز همان مبلغ ناچیز هیچ حمایتی از من نشد و تازه برخی از دوستان نزدیکم گمان کردند که واقعا اتفاق خاصی در زندگیم افتاده و حتی برخی از من تقاضای دریافت وام کردند اما شاید هیچ کس نداند که به دلیل مشکل جسمی از کار بیکار شده ام و با کارگری گذران زندگی می کنم که آن هم روزی هست و دروزی نیست و در نهایت مدام قرض روی قرض است که انباشته می شود.
گفتنی است عمل پیوند کلیه اکبر عبدی صبح پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه امسال انجام گرفت. (نمناک)

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.