جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۲

یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفتگو با سلامت آنلاین:

یک رای هم در مجلس حیاتی است؛ رای دکتر شهریاری باید لحاظ شود

شهاب نادری

سلامت آنلاین- یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اتفاق اخیر در مجلس در خصوص خرابی دستگاه رای گیری دکتر شهریاری گفت: حتی یک رای نیز مهم تلقی می شود. اگر اختلاف رای یک نماینده با آرا سایر نمایندگان ۵۰ یا ۶۰ رای باشد، رای گیری مجدد تغییر چندانی در سرنوشت موضوع ایجاد نمی کند، اما هم اکنون بحث بر سر یک رای است و رای گیری دوباره باید انجام شود.

شهاب نادری در گفتگو با سلامت آنلاین با تاکید بر این که خود یکی از نمایندگانی است که برای رای اش ارزش بسیای قائل است و درصورتی که این اتفاق برای او یا هر نماینده دیگری بیفتد ، رای گیری مجدد باید انجام شود، اظهار داشت: بارها دستگاه رای گیری من نیز با مشکل مواجه شده است و اتفاق عجیبی نیست. اما در خصوص دکتر شهریاری یا هر نماینده دیگری چون یک رای سرنوشت ساز  و مهم است، به اعتقاد من رای گیری دوباره باید انجام شود.

وی اظهار داشت: در چنین مواردی  که نیاز به یک رای سرنوشت موضوعی را رقم می زند، نباید به این فکر کنیم که اگر مجلس دوباره رای گیری کند، خدای ناکرده به سمت و سوی خاصی تمایل دارد. همه نماینده هستند و باید از نظر و عقیده شان در خصوص یک موضوع در مجلس استفاده کرد. نه تنها دکتر شهریاری بلکه تمام نمایندگان یک رای و نظر در مجلس دارند و باید به آن احترام گذاشته شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.