جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۰

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در گفتگو با سلامت آنلاین:

رای دکتر شهریاری سرنوشت مصوبه مجلس را تغییر می دهد

احمد بیگدلی

سلامت آنلاین- یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به خرابی دستگاه رای دکتر شهریاری در روز رای گیری گفت: حتی یک رای نیز در سرنوشت مصوبه مجلس بسیار تاثیر گذار است و در صورتی که دوباره رای گیری شود، نتیجه مصوبه نیز تغییر می کند.

احمد بیگدلی در گفتگو با سلامت آنلاین افزود: روز رای گیری، قبل از این که نمایندگان آرای خود را اعلام کنند، دکتر شهریاری خرابی دستگاهش را چند بار به هیات رئیسه مجلس اطلاع داد. اما به دلیل ازدحام و سرو صدای فراوانی که در مجلس وجود داشت، رئیس مجلس متوجه وجود این مشکل نشد. اما هیات رئیسه اذعان داشت که دکتر شهریاری این موضوع را اطلاع داده است.

وی با تاکید بر این که خرابی دستگاه رای گیری یک مشکل عادی است و هیچ حساسیت خاصی روی آن وجود ندارد، بیان کرد:به هر حال زمانی که چند ساعت متوالی از دستگاه رای گیری استفاده می شود، هنگ می کند و به وجود آمدن این مشکل در دستگاه ها یک مساله کاملا طبیعی است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس خاطر نشان کرد: چند نفر از همکاران و از جمله من پیگیر این موضوع بودیم و ان شالله قرار است هیات رئیسه موضوع را مجددا بازبینی کنند. چون به چنین موضوعی در آئین نامه داخلی مجلس نیز اشاره ای نشده است که اگر با این مشکل مواجه شدیم و دستگاه رای گیری کار نکرد، چه باید کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.