شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۳

نماینده مردم کاشمر در گفتگو با سلامت آنلاین:

رای دکتر شهریاری بر اساس آیین نامه داخلی باید منظور شود

بهروز بنیادی

سلامت آنلاین- نماینده مردم کاشمر در مجلس با اشاره به خرابی دستگاه رای‌گیری دکتر شهریاری گفت:طبق آیین نامه مجلس اگر نماینده ای قبل از پایان زمان رای گیری، خرابی دستگاهش را اعلام کند، هیات رئیسه باید رای اش را محاسبه کند. بر این اساس باید رای دکتر شهریاری منظور شود.

دکتر بهروز بنیادی در گفتگو با سلامت آنلاین با بیان این که استدلال های بخش فنی مجلس تایید شده و اذعان دارند که دستگاه رای گیری دکتر شهریاری مشکل داشته است، افزود:زمانی که دکتر شهریاری دچار مشکل شدند، من پشت سر او و شاهد تمام وقایع بودم. بسیاری از نمایندگان مجلس نیز گواهی دادند که دکتر شهریاری در آن لحظه نتواسته رای اش را اعلام کند.

وی اظهار داشت: در هر صورت رئیس مجلس و هیات رئیسه باید تصمیم لازم را اتخاذ کرده و رای دکتر شهریاری چه مثبت یا منفی پذیرفته شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان این مطلب که صحبت های برخی نمایندگان مجلس در این باره که رای دکتر شهریاری قابل تجدید نیست، تصریح کرد:این جزء آیین نامه مجلس است و روی آن بحثی وجود ندارد. اگر نماینده ای تا پایان زمان رای گیری مشکلش را اعلام نکرد، اعتراضش هم پذیرفته نیست. اما اگر بین ۱۰ تا ۳۰ ثانیه ای که تا پایان زمان رای گیری باقی مانده است، نماینده اعلام کند که دستگاه رای گیری اش مشکل دارد، اعتراضش قابل قبول است و در مورد دکتر شهریاری نیز این موضوع صدق می کند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.