دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۶

معاون اجتماعی وزارت بهداشت:

آیت الله رفسنجانی، پشتیبان اعتدال و خواهان رفاه اجتماعی ملت بود

سید محمد هادی ایازی

سلامت آنلاین- معاون اجتماعی وزارت بهداشت، در پیامی ارتحال آیت الله رفسنجانی را ضایعه ای بزرگ برای ایران اسلامی دانست و گفت: ایران یکی از فرزندان شایسته، عالمان روشن‌بین و رهبران توانمند خود را از دست داد.

به گزارش سلامت آنلاین متن پیام دکتر سید هادی ایازی بدین شرح است:

جمهوری اسلامی ایران در تاریخ پرفراز و نشیب خود، یار و غم‌خواری همیشگی و استوانه‌ای محکم هم‌چون حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی داشته است. همراهی که از سال‌های دور مبارزه در رژیم گذشته، همواره و همه‌جا در کنار و به فرمان امام راحل بود و پس از انقلاب در مصادر بزرگ و خطیر آن، از عضویت در شورای انقلاب تا ریاست مجلس شورای اسلامی، فرماندهی جنگ و ریاست جمهوری دوران سازندگی، مجلس خبرگان رهبری و مجمع تشخیص مصلحت نظام، نقشی ماندگار از خدمات و نیات خیر به یادگار گذاشت.

درگذشت آیت‌الله شیخ اکبر هاشمی رفسنجانی، این عالم و سیاست‌مدار فرهیخته و برجسته جهانی، ضایعه‌ای بزرگ برای ایران اسلامی است؛ چرا که یکی از فرزندان شایسته، عالمان روشن‌بین و رهبران توانمند خود را از دست داد. کسی که با مجاهدت‌های خویش در بزنگاه‌های دوران‌ساز، از هیچ خدمتی فروگذار نکرد و تا آخرین روز حیات‌اش، با تدبیر و روشن‌بینی، پشتیبان اعتدال و میانه‌روی، حضور و مشارکت مردم در اداره کشور، سرافرازی اسلام و ایران، رفاه اجتماعی و سلامت عامه ملت در جوانب و مسایل گوناگون آن بود.

این‌جانب این مصیبت بزرگ را به پیشگاه رهبر معظم انقلاب و ملت شریف و صبور ایران و خانواده ارجمند ایشان به ویژه همسر بزرگوار و فرزندان برومندشان تسلیت می‌گویم و صبر و اجر برای بازماندگان و مغفرت در جوار رحمت حق برای روح ایشان مسالت دارم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.