سه‌شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۸

وزیر بهداشت در مراسم خاکسپاری رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام:

مهمترین بخش زندگی آیت الله هاشمی، دهه آخر عمرشان بود

تشییع جنازه هاشمی رفسنجانی

سلامت آنلاین- وزیر بهداشت گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی یک روحانی مخلص به تمام معنا و خدمت گزاری ارزشمند برای تمام مردم ایران بودند که هیچ وقت ریا نکردند و بر سر عهد و پیمان خود با خدا، همرزمان و مردم ماندند.

به گزارش سلامت آنلاین، دکتر سید حسن هاشمی ظهر امروز در حاشیه خاکسپاری آیت الله هاشمی در مرقد مطهر امام خمینی(ره)، حضور مردم در مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی را بی نظیر دانست و گفت: هیچ کسی حتی خود آقای هاشمی باورشان نمی شد که مردم تا این حد به کسانی که به آنها خدمت کرده اند علاقه مند بوده و قدرشناس، با بصیرت و هوشمند باشند. مردم ایران بی نظیر هستند و هر فردی هر خدمتی به این ملت فهیم  کند، اندک است.

وزیر بهداشت با اشاره به فراز و نشیب های زندگی آیت الله هاشمی رفسنجانی، یادآور شد: بخش مهمی از زندگی ایشان، مربوط به برقراری و استمرار نظام جمهوری اسلامی بود، بخش دیگر مربوط به نقش مهم ایشان در دوران دفاع مقدس و پایان دادن به جنگ بود، اما مهمترین بخش زندگی ایشان، دهه آخر عمرشان بود.

دکتر هاشمی از آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان نمونه ای بی نظیر در دشمن شناسی یاد کرد و افزود: ایشان نماد بارز صبر و مقاومت و گم نکردن مسیر اصلی در مسیر انقلاب و کشور بودند و به نظر من، دهه آخر عمر ایشان، بارزتر از شصت سالی بود که پیش از این در خدمت انقلاب بودند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.