چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۱

نماینده پارس آباد در مجلس:

تشکیل صندوق جداگانه برای سهم درمان کارگران ضروری است

شکور پور حسین شقلان

سلامت آنلاین- نماینده پارس آباد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که تشکیل صندوق کارگری روی هزینه کرد ۹ بیست و هفتم حق بیمه کارگران یک ضرورت اجتناب ناپذیر است، گفت: تشکیل صندوق جداگانه باعث شفاف شدن هزینه ها شده و صرفا به درمان کارگران اختصاص پیدا می کند.

​شکور پور حسین شقلان در گفتگو با سلامت آنلاین، با بیان این که دستور رئیس جمهور در تشکیل صندوق جداگانه کارگری، در راستای صیانت از حق و حقوق کارگران است، افزود: این شائبه در جامعه ایجاد شده بود که از ۹ بیست و هفتم حق بیمه کارگران در مسیرهای دیگری استفاده می شود و به درمان آن ها اختصاص پیدا نمی کند.

وی ادامه داد: اما با دستور صریح رئیس جمهور که در این زمینه داده شد، حالا مطمئن هستیم که حق بیمه ای که با مشقت زیاد توسط کارگران پرداخت می شود، صرفا به درمان آن ها اختصاص پیدا می کند.

عضو کمیسیون اجتماعی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که یک کاسه شدن بیمه ها در راستای ارتقای سلامت  کارگران و اقشار مستضعف و محروم جامعه است، تصریح کرد: اگر یک مدیریت واحد با یک سند راهبردی در اختیار داشته باشیم، بهتر می توانیم منابع را مدیریت کنیم و اقشار محروم را مورد حمایت قرار دهیم.

نماینده پارس آباد در مجلس عنوان کرد: با تشکیل صندوق کارگری، خدمات بهداشتی و درمانی مطلوب تری در اختیار کارگران قرار می گیرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.