شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۶

انجام عملیات رهاسازی برای ۶۴۸ مصدوم سوانح ترافیکی

آمبولانس هلال احمر امداد و نجات اورژانس

سلامت آنلاین- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با اشاره به ارائه خدمات درمان سرپایی به ۱۸ هزار و ۵۳۰ تن از هموطنان در ایام نوروز عنوان کرد: در این زمینه ۱۸ هزار و ۴۳۴ تن از هموطنان از خدمات اسکان اضطراری و ۱۸ هزار و ۳۵۸ مسافر نوروزی از اسکان موقت بهره برده و ۳۴۶مورد عملیات رهاسازی از جمله رهاسازی ۶۴۸ مصدوم در سوانح ترافیکی انجام شده است.

به گزارش سلامت آنلاین، مرتضی سلیمی با تشریح خدمت‌رسانی در طرح ملی امداد و نجات نوروز ۹۶، از ۲۵ اسفند ۹۵ تا ساعت ۶ صبح ۱۱ فروردین ۹۶، گفت: هلال‌احمر در ۳ هزار و ۸۷۹ ماموریت امدادی خدمات لازم را به ۷۱ هزار و ۴۰۰ تن از هموطنان ارائه کرده و ۲ هزار و ۷۰۰ تن از هموطنان را از حوادث نجات دادند.

وی با تشریح خدمات امدادگران در  ۱۶ روز اجرای طرح ملی امداد و نجات نوروز ۹۶ هلال‌احمر، اظهار کرد: امدادگران هلال‌احمر در مجموع در ۳هزار و ۸۷۹ ماموریت امدادی، خدمات لازم را ارئه کرده‌اند که در این میان یک‌هزار و ۶۴۵ ماموریت شامل ۴۲ درصد از ماموریت‌های امداد و نجات؛ ترافیکی بوده است.

این مقام مسئول با اشاره به امدادرسانی به ۷۱ هزار و ۴۰۰ تن از هموطنان در ۱۶ روز اجرای طرح ملی امداد و نجات نوروزی، افزود: بر این اساس ۲هزار و ۷۰۰ تن از حوادث نجات داده شده و یک‌هزار و  ۸۵۸ تن  نیز به مراکز درمانی منتقل شدند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.