شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۹

گفت‌وگوی سلامت آنلاین با بازیگر پیشکسوت

داریوش اسدزاده: سلامتی و آرامش روان، دستاورد طرح تحول سلامت است

داریوش اسدزاده

سلامت آنلاین- یک بازیگر پیشکسوت درباره وضعیت بهداشت و سلامت مردم پس از اجرای طرح تحول سلامت گفت: در حال حاضر مردم در حوزه سلامت از وضعیت نسبتا خوبی برخوردار هستند.

داریوش اسدزاده در گفت‌وگو با سلامت آنلاین افزود: اگر سران و دست اندرکاران کشور بر سلامت و بهداشت مردم اشراف کامل داشته باشند،  مشکلی از نظر بهداشت و سلامت در جامعه پدید نخواهد آمد.

این بازیگر پیشکسوت که نزدیک به هفت دهه در عرصه هنر فعال است با اشاره به طرح تحول سلامت که در دولت یازدهم اجرایی شده،  عنوان کرد: این طرح اگر به درستی اجرا شود و بودجه کافی داشته باشد، کار بسیار خوبی است و مردم با اجرای کامل آن در امنیت و صحت سلامتی و آرامش روانی خواهند بود.

اسدزاده یادآور شد: همیشه گفتن حرف راحتر از عمل کردن است ولی امیدوارم این طرح به نحو احسن اجرایی شود. اگر وضعیت سلامتی مردم مناسب نباشد خود دولت آسیب می‌بیند و ضرر می‌کند.

این هنرمند عنوان کرد: باید ضمن اینکه باید از نوع و کیفیت مواد غذایی مصرفی مردم و صحت و سالم بودن آن هم اطمینان حاصل شود. اگر گوشت و مرغ و دیگر مواد مصرفی تقلبی باشد دیگر کارهایی که برای سلامت و بهداشت مردم صورت می گیرد بی‌معنی است و ارزشی ندارد. پس باید زیرساخت‌ها و اصول اولیه بهداشت رعایت و تامین شود تا مردم در آسایش و سلامت باشند.

وی با اشاره به این که پا به کهنسالی گذاشته و هر روز جایی از بدنش درد می‌گیرد و بیمار می‌شود، گفت: همواره به پزشک مراجعه می کنم و مدام پیش دکتر هستم. از بیمه‌ای که دارم تا حدودی راضی هستم ولی باز جبران همه هزینه‌ها نمی‌شود و برای گرفتن همین مقدار هم باید خیلی دوندگی و زمان صرف کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.