شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۴

زنی که دوران نقاهتش را در یک اتوبوس قراضه می‌گذراند

زندگی زن بیخانمان نیوزیلندی در ایستگاه اتوبوس

سلامت آنلاین- یک پیرزن ۶‍۱ ساله اهل وانگاری در نیوزیلند پس از عمل جراحی تعویض مفصل ران مجبور شد برای گذراندن دوران نقاهتش هفته‌ای ۵۰ دلار بپردازد تا اجازه دهند ساکن اتوبوس قراضه‌ای در یک پارکینگ شود.به گزارش سلامت آنلاین به نقل از رادیو نیوزیلند، «مورین» که دو هفته پیش تحت عمل جراحی قرار گرفته بود، پس از آن‌که از بیمارستان ترخیص شد، دیگر پولی برای اجاره اتاق نداشت و به همین دلیل ناچار شد در گوشه‌ای از یک اتوبوس مستعمل اطراق کند.
او که نخواسته نام خانوادگی‌اش فاش شود، به گفته خبرنگاری که با وی گفت‌وگو می‌کرد، «در اوج ضعف و با چشمانی اشکبار» گفت پس از تعطیلی شرکتی که او به عنوان راننده کامیون باری در آن کار می‌کرد، از کار برکنار شده و از اوکلند به وانگاری نقل مکان کرده است.
این رادیو با انتشار ماجرا و وضعیت پیش آمده برای این زن، اضافه کرد که دو هفته پس از انجام عمل جراحی، او هنوز احساس درد می‌کند و در حرکت و جابجایی مشکل دارد.
پزشکی که او را معاینه کرده گفته است زندگی در محیط کنونی مشکلات او را برای گذراندن دوران نقاهت و بازیابی سلامتی افزایش خواهد داد و به دلیل سردی و رطوب هوا امکان بیشتری دارد که در معرض خطر ابتلا به ذات‌الریه و بیماری‌های تنفسی باشد.
برخی شنوندگان در تماس‌های خود اظهار تمایل کرده‌اند که به وی کمک کنند.
این زن اضافه کرده است: در تمام عمرم هرگز گمان نمی‌کردم که این، جایی باشد که در این سن‌وسال زندگی‌ام را بگذرانم.
* در خبری تازه، اعلام شد این زن اکنون به متلی محلی منتقل شده است. (سلامت آنلاین/ ترجمه: زری حسین‌زاده)

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.