شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۷

گردش مردی با یک قلاده شیر خانگی در خیابان! +فیلم

شیر

سلامت آنلاین- مردی که یک قلاده شیر را عقب خودروی خود گذاشته و در خیابان‌ها مشغول گردش بود، پس از وایرال (پربیننده) شدن کلیپ ویدئویی که از او و شیرش در شبکه‌های اجتماعی پخش شد، خود را به پلیس معرفی کرد.به گزارش سلامت آنلاین به نقل از نیویورک‌پست، یک تاجر پاکستانی به نام «سکلاین جاوید» که شیری خانگی را عقب وانت خود گذاشته و در خیابان‌های کراچی رانندگی می‌کرد، با اطلاع از پربیننده شدن ویدئویی که از وی و گردشش با این شیر در شبکه‌های اجتماعی پخش شده بود، خود را به پلیس معرفی و پلیس هم بلافاصله او را دستگیر کرد.
«مقدس حیدر» سرپرست ارشد پلیس به رویترز گفت: «این مرد با شیر خود در نزدیکی یک بازار محلی رانندگی می‌کرد و چنین کاری باعث به خطر افتادن امنیت جانی، سلامت عمومی و احتمال خسارت مالی می‌شود».
پلیس اعلام کرده که این مرد مدعی شده در حال بازگرداندن شیر از دامپزشکی به خانه بوده است. او دارای مجوز باغ  وحش شخصی است که در میان تجار ثروتمند پاکستان امری رایج به شمار می‌رود با این حال، بر اساس اعلام این نیروی پلیس، حمل و نقل چنین حیواناتی در خیابان‌های شهر مجاز نیست.
این مرد پاکستانی اکنون به قید وثیقه آزاد است و شیر خانگی هم به محل زیست خود بازگردانده شده. (سلامت آنلاین/ ترجمه: زری حسین‌زاده)

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.