شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۱

خدمتی دیگر از بنیاد بیماری های نادر ایران

بیماران مبتلا به سرطان رایگان معاینه می‌شوند

نصرت الله فیروزیان

سلامت آنلاین- پرفسور نصرت‌الله فیروزیان، فوق تخصص هماتولوژی و آنکولوژی (سرطان شناسی) بار دیگر در ادامه ارائه خدمات بنیاد بیماران نادر، در روزهای یکم و دوم تیر ماه، به صورت رایگان بیماران را ویزیت خواهد کرد.

به گزارش سلامت آنلاین مدیر روابط عمومی بنیاد بیماری‌های نادر اعلام کرد: در روزهای پنج شنبه و جمعه یکم و دوم تیرماه از ساعت ۹ صبح تا ۵ عصر، بیماران می‌توانند برای بهره‌مندی از خدمات این طرح به مجتمع تصویر برداری پزشکی پارسیان واقع د رخیابان جمالزاده شمالی، نبش خیابان نصرت مراجعه نمایند.

شکیبا پردل افزود: حضور سال گذشته پرفسور فیروزیان مقیم کشور آلمان،  که در سال گذشته نیز به همین منظور به ایران سفر کرده بود موجب شد تا نتایج مؤثری در تشخیص انواع سرطان در بیماران حاصل شود، عده ای از این بیماران که در گذشته بیماری آنان سرطان تشخیص داده شده بود، با معاینه توسط دکتر فیروزیان مشخص شد که بیماری آن‌ها سرطان نبوده است.

وی با اشاره به سایر خدمات رایگان بنیاد بیماری‌های نادر، اظهار کرد: از جمله طرح‌های مهم  در حال برگزاری این بنیاد، طرح نسخه های شفا بخش رمضان است و در طول سال نیز تلاش بر این است که این طرح  ادامه پیدا کند.
 خاطر نشان می شود بیماران پیش از مراجعه به مجتمع لازم است با شماره تلفن ۸۸۹۲۸۶۸۰ و شماره همراه ۰۹۱۲۶۳۹۹۶۱۲ تماس حاصل نموده و برای مراجعه به این مرکز ثبت نام کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.