چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۰

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فنآوری مجلس در گفتگو با سلامت آنلاین:

وزیر بهداشت، رفیق واقعی مردمان مناطق محروم است

محمد قمی نماینده مردم پاکدشت

سلامت آنلاین- عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فنآوری مجلس با بیان اینکه وزیر بهداشت، رفیق واقعی مردمان مناطق محروم است، اظهار داشت: اجرای طرح تحول سلامت به نفع اقشار و طبقات ضعیف جامعه بوده و کمک بزرگی برای آنها بوده است.

محمد قمی در گفتگو با سلامت آنلاین افزود: تمامی خصوصیاتی را که یک وزیر شایسته باید دارا باشد، در آقای هاشمی دیده می‌شود، ایشان علاوه بر این‌که تخصص لازم را برای وزارت بهداشت دارند از خصوصیات اخلاقی بارزی نیز برخوردار هستند.

وی یادآور شد: وزیر بهداشت فردی متخصص، متعهد و دلسوز است که در طول دوران وزارت با مدیریت منحصر به فرد خود، طرح تحول سلامت را برای حمایت از مردمان مناطق محروم به اجرا درآورد.

قمی تصریح کرد: با اجرای طرح تحول سلامت هزینه‌های مردم از لحاظ درمانی کاهش یافته و وضعیت بهداشت و درمان نسبت به گذشته تغییر قابل توجهی داشته است، همچنین با ساخت مراکز درمانی و بیمارستان‌های بیشتر در کشور به ویژه در مناطق محروم، کمک بزرگی به اقشار کم درآمد جامعه شده است.

نماینده مردم پاکدشت اظهار داشت : علاوه بر کاهش هزینه‌های درمانی مردم پاکدشت و همچنین افزایش تعداد پزشکان این منطقه، با اجرای طرح تحول سلامت، بیمارستان شهدای پاکدشت در این دوره نیز ساخته شده است.