چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۶

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس در گفتگو با سلامت آنلاین:

ظریف و هاشمی، موفق‌ترین وزرای دولت یازدهم بودند

محمدجواد ابطحی نماینده مجلس نماینده مردم خمینی‌شهر

سلامت آنلاین- عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با بیان اینکه دکتر ظریف و دکتر هاشمی، موفق ترین وزرای دولت یازدهم بودند، گفت: تغییرات قابل توجه در حوزه بهداشت و درمان بعد از اجرای طرح تحول سلامت و میزان رضایتمندی مردم نشان می‌دهد که این طرح، صد درصد باید ادامه یابد.

محمدجواد ابطحی در گفتگو با سلامت آنلاین افزود: نتایج اجرای طرح تحول سلامت و در نتیجه آن، کاهش هزینه‌های درمان، بهبود وضعیت توزیع دارو در داروخانه‌ها، افزایش سطح کمی و کیفیخدمات در مراکز درمانی و بیمارستان‌ها و نیز رسیدگی به بیماران خاص، واقعا عالی بوده و میزان رضایت مردم هم این را اثبات می‌کند.

نماینده مردم خمینی‌شهر عنوان کرد: تلاش‌های مداوم آقای هاشمی؛ وزیر بهداشت و خصایای منحصر به فردشان نشان دهنده این است که ایشان انسانی صالح، درستکار و متعهد هستند و علاوه بر آن نظرهای بلندی در اجرای این طرح داشته و دارند. علاوه بر آن همیشه حرفایی که می‌زنند مستند است. همچنین با وجود مشکلات و کمبودهای منابع مالی در مورد تحول سلامت واقعا خوب عمل کردند. به همه این دلایل، قطعا دکتر هاشمی، رای اعتماد بالایی در مجلس خواهد آورد.

وی اظهار داشت:  امیدوارم که با حضور مجددشان به عنوان وزیر بهداشت با وجود بی‌مهری‌هایی که برخی نسبت به ایشان داشتند، بتواند این طرح را با برطرف کردن نواقص آن به سرانجام برساند و رضایت مردم را بیش از پیش جلب کند.