شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۰

عضو کمیسیون عمران مجلس در گفتگو با سلامت آنلاین:

وزیر بهداشت، موفق‌ترین وزیر دولت یازدهم بوده است

شهرام کوسه‌غراوی

سلامت آنلاین- عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه وزیر بهداشت، موفق‌ترین وزیر دولت یازدهم بوده است، گفت: بنده معتقدم که وزیر بهداشت، بهترین و بالاترین نمره عملکرد را در بین سایر وزرا به خود اختصاص می‌دهد.

شهرام کوسه غراوی در گفتگو با سلامت آنلاین افزود: دکتر هاشمی رویکرد عملیاتی برای کشور و سلامت مردم دارد، جهادی عمل می‌کند و تا کنون در همه حوزه‌های سلامت موفق بوده است و ان‌شاء‌الله از این به بعد هم موفق خواهد بود.

وی تصریح کرد: اقداماتی که در استان گلستان توسط دکتر هاشمی؛ وزیر بهداشت در سال‌های اخیر در حوزه بهداشت و درمان صورت گرفته، قابل تقدیر و کم نظیر است.

نماینده مردم مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش استان گلستان با بیان این‌که از دیدگاه من که در حوزه‌های مختلف فعالیت داشته‌ام، دکتر هاشمی طرح تحول سلامت را به نحو احسن به اجرا درآورده است، اظهار داشت: ایشان فرد قابل احترامی است و من حتما به ایشان رای خواهم داد و ان‌شاء‌الله که رای اعتماد بالایی را کسب کرده و همچنان به فعالیت‌های مثبت خود ادامه دهد. 

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه اجرای طرح تحول سلامت، گامی مثبت در زمینه بهبود وضعیت سلامت و رفاه مردم بوده است، گفت: عملکرد وزارت بهداشت در زمینه اجرای طرح تحول سلامت در استان گلستان و بخصوصدر بخش‌های مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش بسیار ارزنده و قابل توجه بوده است. از جمله این اقدامات، احداث بیمارستان ۶۴ تخت خوابی در مینودشت را می‌توان نام برد که در ارزیابی بیمارستان ها نیز رتبه ۱۸ را به خود اختصاص داده است.