شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۵

عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس:

۸ ویژگی هاشمی، او را به نقطه قوت کابینه بدل کرده است

سعید باستانی

سلامت آنلاین- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به این که برخی افراد معرفی شده به مجلس از صلاحیت بالایی برای تصدی وزارتخانه مربوطه برخوردارهستند، گفت: دکتر هاشمی یکی از وزرایی است که برای اعتماد نمایندگان مجلس را اخذ خواهد کرد.

به گزارش سلامت آنلاین سعید باستانی با اشاره به  ویژگی های شخصیتی وزیر بهداشت افزود: عملکرد بسیار موفق دکتر هاشمی در نظام سلامت، حرفه ای بودن، تصمیم گیری آزادانه، عدم نیاز به پست وزارت، پرتلاش بودن، خستگی ناپذیری، روابط عمومی بسیار قوی و در نهایت سفر به دورترین نقاط کشور برای مرتفع کردن مشکلات بهداشتی و درمانی ازجمله نقاط بارز رفتاری و شخصیتی وزیر بهداشت است که به اعتقاد من یکی از نقاط قوت کابینه به شمار می رود.
وی در خصوص ارزیابی خود از لیست افراد معرفی شده به مجلس اظهار داشت: ۵۰ درصد افراد تغییر کرده اند، اما انتظارمان این است که در رابطه با حوزه هایی که نقص داشته و به ترمیم نیاز دارند، تغییراتی صورت گیرد. به عنوان نمونه تیم اقتصادی دولت، کمک چندانی به بهبود شرایط نخواهد کرد و همان رویه سابق را در پیش خواهد گرفت.
نماینده مردم تربت حیدریه  در مجلس با بیان این که جز در یک مورد، جوانگرایی هم در سن اعضا کابینه معرفی شده به مجلس رخ نداده است، عنوان کرد: همان وزرای دولت یازدهم به مجلس معرفی شده اند با این تفاوت که چند سالی به سن شان افزوده شده و متوسط سن شان بالاست، ولی مجلس قطعا به برنامه افراد رای خواهد داد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.