چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۲

دستگیری سارقی با اهداف برنامه‌ریزی‌شده!

سرقت سارق دزدی حوادث

سلامت آنلاین- ماموران سارقی را دستگیر کردند که اقدام به سرقت از اموال و تجهیزات یک ساختمان ٤ طبقه کرده و در دفترچه خاطرات خود اهدافش را از این سرقتها یادداشت کرده بود.به گزارش سلامت آنلاین، ٢٤ تیر ماه سرقتی به کلانتری ١١٨ ستارخان اعلام شد که طی آن، سارقان با تخریب قفل در ورودی ساختمان چهارطبقه تجاری شامل مطب پزشکی، آرایشگاه زنانه، آتلیه عکاسی و استودیوی صدا سرقت‌های‌شان را انجام داده و اموال و تجهیزات این ساختمان را برده بودند.
در بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته محل سرقت مشخص شد که دو سارق با ورود به ساختمان محل سرقت اقدام به سرقت از واحدهای داخل ساختمان کرده و وسایل مسروقه را با یک دستگاه خودرو سواری قهوه‌ای از محل به مکانی دیگر انتقال داده‌اند.
ماموران با چهره‌نگاری از تصاویر سارقان یکی از مجرمان سابقه‌دار این پرونده را به‌ نام محمد. ع ٣٢ ساله که در تاریخ اول اسفندماه سال ٩٣ نیز توسط کارآگاهان دستگیر و روانه زندان شده بود، شناسایی کردند. مخفیگاه او در خیابان دماوند نیز شناسایی و او به همراه همدستش به نام بابک ٢٩ساله در خیابان شهید مدنی دستگیر شد.
در بازرسی از مخفیگاه متهمان اموال مسروقه ازجمله تجهیزات عکاسی، فیلمبرداری، تجهیزات استودیو صدا، تجهیزات پزشکی و... کشف و برابر مراحل قانونی به مالباختگان بازتحویل داده شد. همچنین دو نفر از خریداران اموال مسروقه نیز شناسایی و مقادیر دیگری از اموال مسروقه کشف و توقیف شد.
کارآگاهان در بازرسی از مخفیگاه متهم اصلی پرونده چندین سررسید و اندیکاتور پیدا کردند که سارق در آنها تاریخ و محل سرقت‌هایش همراه با میزان اموال سرقت شده را کاملا ثبت کرده بود. سارق در پایان این دفترچه درباره هدف‌هایی که بعد از تمام شدن سرقت‌هایش داشت نیز نوشته بود.
او در دفترچه خاطراتش نوشته بود:
هدف شماره یک: برای خود کاری پردرآمد و عالی که با شرایط روحی و روانی من هماهنگ باشد پیدا کنم تا بتوانم هرآنچه می‌خواهم پول در بیاورم؛ به‌طور مثال یک تاجر زعفران خوب شوم.
هدف شماره دو: گرفتن یک شرکت فوق‌العاده عالی با منشی خانم و عرضه مستقیم زعفران درجه یک در سراسر کشور و جهان با مارک خودم.
هدف شماره سه: خرید یک ماشین عالی از مارک BMW مدل ٢٠١٨، رنگ مشکی متالیک، فول آپشن، شاسی بلند مانند ایکس ٦ یا ایکس ٥ که رینگ‌هایش را برم از خیابان امیرکبیر بخرم و بهترین رینگ حاضر را بندازم براش! ماشین باید همیشه تمیز و پولیش خورده باشه طوری که عکس آدم توش بیفته. (اعتماد)

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.