چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۶

تشریخ آخرین وضعیت پزشک مصدوم اورژانس نیکشهر در گفتگو با سلامت آنلاین

دکتر قربانی در انتظار ترخیص و انتقال امکانات فیزیوتراپی به منزل است

دکتر محسن قربانی عیادت وزیر

سلامت آنلاین- برادر دکتر قربانی، پزشک مصدوم اورژانس نیکشهر گفت: در صورتی که طبق دستور وزیر بهداشت، وسایل فیزیوتراپی هر چه زودتر به منزل منتقل شود، دکتر قربانی طی روزهای آینده از بیمارستان ترخیص شده و ادامه درمان در منزل پیگیری خواهد شد که امیدواریم این روند بسرعت انجام شود.

حسین قربانی در گفتگو با سلامت آنلاین افزود: از دکتر هاشمی تشکر می کنم که شرایط درمان برادرم را به شکل مطلوبی مهیا کرد، اما با توجه به این که  نیاز مبرمی به وسایل فیزیوتراپی دارد،  متاسفانه این وسایل به دلایلی هنوز  به منزل منتقل نشده اند و این موضوع موجب شده برادرم روحیه خود را از دست دهد.

وی اظهار کرد: شرایط جسمی دکتر قربانی نسبت به گذشته خیلی بهتر شده است و طبق گفته دکتر مجید سمیعی، جراح مغز و اعصاب، می توان انتظار داشت وضعیت حسی و حرکتی اندام های برادرم مثل سابق شود.

یادآور می شود، دکتر محسن قربانی پزشک اورژانس شاغل در شبکه بهداشت و درمان نیکشهر، ۲۰ تیرماه امسال در محور ایرانشهر به بم در اثر برخورد با گله شتر دچار سانحه  رانندگی شد و از ناحیه مهره های گردن به شدت آسیب دید. پس از حادثه، دکتر قربانی توسط اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر منتقل و اقدامات درمانی برای وی آغاز شد.

پس از انجام سی تی اسکن و ام آر آی بر روی دکتر قربانی و ویزیت توسط جراح مغز و اعصاب، مشخص شد سطح صدمات وارده وسیع است و از مهره ۴ تا ۷ گردن شکستگی و فشار به نخاع وارد شده است. پس از آن و به دستور دکتر هاشمی وزیر بهداشت جهت انجام اقدامات درمانی بیشتر به تهران منتقل شد و همپنان تحت درمان است.

نظرات

 • خانم اجازه ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۵:۰۴
  0 28
  خدایا مخاطب این پیام بی نهایت برایم عزیز است. و تو بی نهایت مهربانی. پروردگارا. اورا بر بال آرزوهایش پرواز ده. و در تمام لحظات دریابش. یاریش ده. که او خسته نشود. دلش را سر شار از شادی کن و بهترین ها را به او عطا کن. پزشک جوان سلام. عصر زیباتون بخیر خدا را شاکرم که خبر بهبودی و همچنین ترخیص. شما را در هفته آتی رو شنیدم انشاءالله همیشه شاد و سلامت باشید.
 • فریبرز زارع ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۲۰:۳۰
  0 26
  از خدای مهربان و وزیر محترم بهداشت سپاسگزاریم. به امید بهبودی کامل دکتر قربانی
 • معصومه ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۱:۲۸
  0 1
  سلام دکتر عزیز من از ایلام برای شما خالصانه دعامیکنم و دل همه ما روشن است که شما شفا پیدا میکنی

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.