سه‌شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۴

دردسر جراحی زیبایی پلاستیک برای ۳ زن چینی

زنان چینی

سلامت آنلاین- سه زن چینی که برای انجام جراحی زیبایی پلاستیک به کره جنوبی سفر کرده بودند، حین بازگشت به دلیل اینکه صورت‌های ورم کرده‌شان دیگر شبیه عکس پاسپورت‌شان نبود،‌ به مشکل برخورده و از پروازشان جلوگیری شد.

 به گزارش سلامت آنلاین و به نقل از اپل دیلی ، این سه زن چینی برای عمل جراحی پلاستیک به کره جنوبی سفر کرده بودند . کره جنوبی کشوری است که برای انجام چنین اعمال جراحی، تعداد بیشماری از چینیان  را پذیرش می کند و همه ساله عده زیادی از زنان چینی به این منظور به آنجا سفر می کنند .
این سه زن که در حال طی کردن دوران بهبودی پس از عمل بودند و با صورتهایی ورم کرده و پانسمانهایی در سر قصد بازگشت به کشورشان را داشتند، در فرودگاه با مشکل عدم تطابق عکس پاسپورت با چهره ورم  شام مواجه شده و به دردسر افتادند. 
 

آنها به دلیل تفاوت زیاد با عکسهای پاسپورتشان اجازه بازگشت نیافتند و تا زمان استعلام مشخصات و هویت شان در فرودگاه نگه داشته شدند .
بر اساس این گزارش عکس گرفته شده توسط جیان هواهو ، یک خبرنگار چینی، بدون ذکر نام فرودگاه گرفته شده است .
این خبرنگار روز هشتم اکتبر این عکس را در صفحه اجتماعی خود منتشر کرد، ولی بنا به دلایل نا معلوم فردای آن روز ، عکس را با وجود بازدید بسیار از جانب کاربران از صفحه اش حذف نمود. (سلامت آنلاین/ترجمه: ثنا حاجی‌خانی)

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.