سه‌شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۷

مدیر دفتر بهداشت دهان و دندان وزارت بهداشت خبر داد

​۳ دستگاه آمبولانس دندانپزشکی به مناطق زلزله‌زده اعزام شد

اورژانس فوریت های پزشکی زایمان مادر حامله در آمبولانس

سلامت آنلاین- مدیر دفتر بهداشت دهان و دندان وزارت بهداشت از اعزام سه دستگاه آمبولانس دندانپزشکی به مناطق زلزله زده غرب کشور خبر داد.

به گزارش سلامت آنلاین و بنابر اعلام روابط عمومی معاونت بهداشت، دکتر حمید صمدزاده گفت: با توجه به نیاز مبرم مردم مناطق زلزله زده پس از ۲۴ تا ۴۸ ساعت به خدمات بهداشت دهان و دندان سه دستگاه آمبولانس دندانپزشکی به شهرستان‌های سر پل ذهاب، ثلاثه بابا جانی و گیلان‌غرب اعزام شدند.

درخواست از شرکت‌های تولید مواد خوراکی و آشامیدنی

مدیر نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو کرمانشاه نیز از هموطنان بویژه شرکت‌های تولید مواد خوراکی و آشامیدنی خواست در تهیه آب و مواد خوراکی برای آسیب دیدگان کمک کنند.

دکتر شهریار مستوفی با اشاره به نیاز زلزله‌زدگان کرمانشاه به آب و غذا، گفت: با توجه به وسعت حادثه، شرایط نامناسب شهرهای زلزله‌زده و مشکل در تامین نیازهای غذایی، از مردم عزیز به خصوص مدیران و صاحبان شرکت‌های تولید مواد خوراکی و آشامیدنی می‌خواهیم که کمک‌های خود را در قالب آب و مواد خوراکی از قبیل آب، نان، خرما، انواع کنسرو، حلوا شکری و خشکبار و هرنوع مواد غذایی دیگر به معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ارسال کنند.

وی افزود: بسیاری از آسیب‌دیدگان با تشنگی و گرسنگی شدید دست به گریبان هستند و وظیفه همه ماست که به یاری آنها بشتابیم.

بنابر اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان غذا و دارو، مستوفی در پایان از کمک‌ها و حمایت‌های مردم سراسر کشور قدردانی کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.