دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۹

انتقاد مهرانه مهین‌ترابی در گفتگو با سلامت آنلاین:

شرایط بحرانی، جای عکس گرفتن با مردم غمزده نیست

مهرانه مهین ترابی

سلامت آنلاین- در شرایطی که زلزله ویرانگر استان کرمانشاه، جان عده ای از هموطنان مان را گرفت و مصدومان زیادی را راهی بیمارستان ها کرد، حضور برخی چهره های ورزشی و هنرمند و بازیگر در منطقه و عکس گرفتن با کسانی که همه زندگی خود را از دست داده اند، انتقاد برخی را برانگیخته است.

مهرانه مهین ترابی بازیگر نام آشنا در گفتگو با سلامت آنلاین گفت: شرایط کرمانشاه به قدری رقت بار بود که شخصا به خودم اجازه ندادم در آن محل حضور پیدا کنم، اما نیت برخی ورزشکاران و هنرمندان از حضور در مناطق زلزله زده کرمانشاه چه بود؟ به چه نیتی به آنجا رفتند؟ قصد کمک کردن داشتند؟

وی افزود: من یا هر هنرمند و ورزشکار دیگری که از تخصص کافی برای کمک به افراد زلزله زده برخوردار نیستیم، چه لزومی دارد در مناطق بحران زده حضور پیدا کنیم؟ آیا جز ایجاد هرج و مرج و بی نظمی در امداد رسانی از سوی افراد متخصص، نتیجه دیگری حاصل می شود؟

شخصا برای من مهم است که در مواقع بحرانی از حضور در چنین مناطقی خودداری کنم، چون کمکی از من بر نمی آید و باید نهادها و سازمان هایی وارد عمل شوند که کمک کردن وظیفه و تخصص آنهاست.

او اظهار کرد: به نظر من در شرایط بحرانی باید اجازه دهیم افراد متخصص که کارشان امداد رسانی است وارد عمل شوند و از حضور بی ثمر در منطقه بحرانی خودداری کنیم تا عملیات امداد و نجات بخوبی انجام شود.

نظرات

  • کاکتوس ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۲۰:۲۴
    0 0
    زنده باشی خانم مهرانه مهین ترابی دوست داشتنی!

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.