دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۴

حضور پزشکان متخصص در شهرستان محروم «بشاگرد»

خانه بهداشت معاینه ویزیت

سلامت آنلاین- رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان از حضور پنج متخصص داخلی، اطفال، زنان، بیهوشی و جراحی در شهرستان محروم «بشاگرد» در استان هرمزگان خبر داد.

به گزارش سلامت آنلاین، دکتر سید حسین داودی، گفت: پیرو تاکید دولت تدبیر و امید و وزیر بهداشت  در خصوص برخورداری مناطق محروم از خدمات سلامت با بهترین کیفیت و کمیت، دانشگاه علوم پزشکی در سالهای اخیر با تلاش فراوان جهت فراهم نمودن زیرساختهای سلامت در این منطقه، با تکمیل و خرید تجهیزات پزشکی مورد نیاز بخشها و اتاق عمل و نوسازی مجدد بیمارستان بشاگرد، توانست جان تازه ای به این بیمارستان بدهد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان افزود: در حال حاضر با رایزنی های فراوان و حمایت و پشتیبانی وزارت بهداشت، موفق به جذب پنج نیروی متخصص جهت ارائه به مردم محروم بشاگرد شدیم.

وی با اشاره به تلاش دانشگاه جهت ساخت محل اسکان برای پزشکان متخصص در منطقه که به سختی انجام شد، تصریح کرد: از این پس مردم شریف بشاگرد میتوانند به پشتوانه اجرای طرح تخول سلامت به راحتی از خدمات تخصصی سلامت بهره‌مند شوند و امیدواریم با این اقدام به زودی شاهد ارتقای شاخص های سلامت در این منطقه باشیم.(فارس)

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.