چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۸

خشم مادر کودک سوخته‌شده، از برخورد «محتاطانه» با مهدکودک +تصاویر

روبین آدامز سوختگی کودک سوخته

سلامت آنلاین- مادری که فرزند نوپایش به دلیل سرازیر شدن کاسهٔ آب جوش روی صورت و شانه‌اش دچار جراحت و سوختگی شده بود می‌گوید از برخورد محتاطانه با مهدکودکی بشدت عصبانی است که این حادثه در آن رخ داده بود.«روبین آدامز»، کودکی در مهدکودک Bridge End House دچار سانحه شده و سمت چپ چهره، شانهٔ چپ و پشت گوشش به دلیل چپه‌شدن کاسه محتوی آب داغ آسیب دیده، پس از حادثه به بیمارستانی عمومی در ویکفیلد بریتانیا انتقال داده شد تا تحت درمان قرار گیرد.
سارا واکر، مادر ۲۹ ساله او که از این رخداد برای پسر کوچکش تحت عنوان «ترور شبانه» یاد کرده با خشم و عصبانیت بیان کرد که ماموران شورای Kirklees در برخوردشان با این مهدکودک رفتاری محتاطانه از خود نشان داده‌اند و در عین حال او دیگر هیچ‌گاه فرزندش را به این مهد کودک نخواهد

این اتفاق در آشپزخانه یا اتاق گرم کردن شیر، در طبقه بالای مهد کودک رخ داده و به گفته مسئولان آن عامل اصلی بسته شدن ناگهانی در بوده است اما مامورانی که در این زمینه تحقیق می‌کرده‌اند طی بیانیه‌ای یادآور شده‌اند علت اصلی و تنهای حادثه، بسته شدن در نبوده بلکه عواملی چون انحراف انحراف از روشهای توافقی، سیاستهای مهد، آموزش کارکنان، و نیروی انسانی بکارگرفته‌شده در این سانحه سهیم بوده است.
مادر کودک حادثه‌دیده همچنین اضافه کرده: «مهد باید تعطیل و مقصران تحت تعقیب قرار می‌گرفتند. این مقدار احتیاط در برخورد با مسببان حادثه اصلا خوب نیست. روبین بعد از ماجرا هرشب در رنج و محنت است و امیدوارم بودم اقدامی شدیدتر علیه مهد کودک صورت می‌گرفت». (سلامت آنلاین/ ترجمه: زری حسین‌زاده)

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.