یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۵

آخرین وضعیت درمان پزشک مصدوم زابل در گفتگو با سلامت آنلاین:

دکتر «شیده واعظی» قادر به صحبت کردن شد

شیده واعظی

سلامت آنلاین- پدر دکتر شیده واعظی آشتیانی، پزشک مصدوم زابل در خصوص روند بهبود وی گفت: خدا را شکر روند بهبودی دخترم بخوبی در حال طی شدن است، به حدی که قادر است بسیار آرام و شمرده با اعضای خانواده و برخی از دوستانش صحبت کند که نشاندهنده بهبود وضعیت هوشیاری وی است.

کامران واعظی آشتیانی در گفتگو با سلامت آنلاین افزود: به دلیل آسیب مغزی وارده، دخترم تقریبا تمام ساعات روز خواب است که البته از نظر پزشکان جای نگرانی ندارد.

وی با اشاره بهبود وضعیت تغذیه دکتر شیده اظهار کرد: طبق گفته پزشکان، دخترم می تواند آب ولرم، چای و قهوه مصرف کند و در چند روز آینده نیز قادر خواهد بود از مواد غذایی صاف شده نظیر سوپ استفاده کند.

پدر پزشک مصدوم زابل بیان کرد: با بهبود وضعیت جسمی دخترم، پیش بینی پزشکان این است که ظرف دو هفته آینده از بیمارستان مرخص خواهد شد.

یادآور می شود سه شنبه ۲۱ آذرماه، دکتر شیده واعظی آشتیانی، پزشک طرحی ۲۷ ساله بیمارستان هیرمند، در مسیر زابل به زاهدان دچار سانحه شده و پس از آن توسط ماموران اورژانس به بیمارستان امیرالمومنین زابل منتقل شد تا تحت درمان قرار گیرد. وی هم اکنون در بخش آی سی یو بیمارستان امیرالمومنین زابل بستری است و اقدامات درمانی لازم همچنان ادامه دارد.