یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۶

آخرین وضعیت درمان پزشک مصدوم زابل در گفتگو با سلامت آنلاین:

دکتر «شیده واعظی» از بیمارستان مرخص شد

شیده واعظی

سلامت آنلاین- پدر دکتر شیده واعظی آشتیانی، پزشک مصدوم زابل با ابراز خرسندی از وضعیت درمان وی گفت: پزشکان پس از انجام معاینات لازم اعلام کردند دخترم شرایط جسمی خوبی دارد و وی را مرخص کردند و فردا نیز عازم تهران خواهیم شد.

کامران واعظی آشتیانی در گفتگو با سلامت آنلاین افزود: شرایط گفتاری دخترم مطلوب است و بسیار خوب صحبت می کند، اما حافظه کوتاه مدتش مشکل دارد و از زمان وقوع سانحه تصادف هیچ چیز به یاد ندارد که البته دکتر روحانی، جراح مغز و اعصاب بیمارستان امیرالمومنین زابل نیز تاکید کرده است که بهتر است از آن لحظه چیزی به یاد نیاورد تا به بهبود روند درمان وی کمک کند. 

وی در مورد وضعیت حافظه بلندمدت وی اظهار کرد: خوشبختانه حافظه بلندمدت دخترم مشکلی ندارد و قادر به شناسایی اعضای خانواده و تمام بستگان است. 

پدر دکتر شیده با اشاره به خدمات پزشکان بیمارستان امیرالمومنین زابل بیان کرد: تلاش های شبانه روزی پزشکان و دکتر نصیری، ریاست دانشگاه علوم پزشکی زابل باعث شد دخترم بهبود پیدا کند و به همین جهت از آنان سپاسگزارم.

یادآور می شود سه شنبه ۲۱ آذرماه، دکتر شیده واعظی آشتیانی، پزشک طرحی ۲۷ ساله بیمارستان هیرمند، در مسیر زابل به زاهدان دچار سانحه شده و پس از آن توسط ماموران اورژانس به بیمارستان امیرالمومنین زابل منتقل شد تا تحت درمان قرار گیرد. وی هم اکنون در بخش آی سی یو بیمارستان امیرالمومنین زابل بستری است و اقدامات درمانی لازم همچنان ادامه دارد.