دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۱

مهدی برقعی: از علاقه مردم به «جناب خان» ذوق می‌کنم

عروسک جناب خان

سلامت آنلاین- عروسک‌گردان شخصیت محبوب «جناب خان» با اشاره به این‌که از اشتیاق به مردم به این عروسک ذوق می‌کند درباره حضورش در برنامه «خندوانه» گفت: درباره عروسک گردانی جناب خان تا امروز با من تماسی گرفته نشده است. قطعا اگر قرار بر حضور دوباره جناب خان باشد زودتر و اول از همه باید من مطلع شوم که تا امروز با من در این باره مذاکره نشده است.به گزارش سلامت آنلاین، وی اظهار کرد: مخاطبان با این عروسک همزادپنداری کرده اند چون حرف هایی که بیان می کند حرف دل مردم است و تاثیر زیادی دارد. جناب خان داشتنی است به ویژه که با صدای محمد بحرانی که هنرمندی نابغه است کار عالی پیش می رود.
این عروسک گردان با اشاره به سختی عروسک گردانی به ویژه در عروسک جناب خان اظهار کرد: عروسک گردانی عروسک جناب خان را من و حامد ذبیحی بر عهده داشتیم. هماهنگی من و حامد به عنوان عروسک گردانان یک طرف کار بود و هماهنگی با بحرانی که اصلا دیده نمی شد و از دیالوگ ها مطلع نبودیم در کنار بداهه پردازی این صداپیشه یک سوی دیگر کار بود. وجود چنین شرایطی نیازمند آمادگی، شناخت دوربین، ارتباط با محیط و آشنایی با فنون است که تجربه بالایی نیاز دارد.
برقعی درباره علاقه خود به جناب خان توضیح داد: من عاشق جناب خان هستم، اصلا به او به عنوان یک عروسک نگاه نمی کنم و نمی توانم او را بدون عروسک گردان ببینم. گاهی با جناب خان حرف می زنم و لباس هایش را عوض می کنم. شاید برخی به حرف های من ایراد گرفته، بخندند و بگویند که حرف هایم نمایشی است اما واقعیت این است که من جناب خان را با تمام وجود دوست دارم و هیچ عروسکی را تا امروز با این شدت دوست نداشته ام.
عروسک گردان جناب خان خاطرنشان کرد: با توجه به این که جناب خان را به شدت دوست دارم  از علاقه و اشتیاق مردم به این عروسک ذوق می کنم به ویژه که با حضور عروسک در خندوانه می توانم هنر خود را ارائه دهم. (میزان)

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.