دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۴

ساخت نوعی لباس ورزشی که به بهبود جریان خون کمک می‌کند

بدنسازی لباس ورزشی

سلامت آنلاین- یک استارت‌آپ آمریکایی، نوعی لباس ورزشی تولید کرده است که به بهبود جریان خون بدن کمک می‌کند.به گزارش سلامت آنلاین، دیجیتال ترندز نوشت: شرکت استارت‌آپ رون (Rhone) در آمریکا، یک لباس ورزشی طراحی کرده است که به بهبود عملکرد فیزیکی بدن و بازیابی سریع آن، کمک می‌کند.
در این پیراهن، از پارچه‌ای استفاده شده که موقتا، جریان خون را افزایش می‌دهد و امکان افزایش عملکرد فیزیکی را هم فراهم می‌کند.
شرکت رون برای تولید این لباس، با استفاده از فناوری سلاینت (Celliant)، حرارت بدن را مهار و از آن برای انتقال اکسیژن به سلول‌ها استفاده می‌کند.  این فناوری، مواد معدنی و عناصر اختصاصی موجود در الیاف و نخ‌های پارچه را به کار می‌گیرد. سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA)، فناوری سلاینت را، یک ابزار پزشکی و سلامت عمومی نامیده است.
۱۳ نوع ماده معدنی در الیاف پلی‌استر این لباس جا گرفته‌اند که به حرارت واکنش نشان می‌دهند. این مواد معدنی، جذب و انتشار دوباره نور الکترومغناطیسی مرئی و مادون قرمز از بدن را امکان‌پذیر می‌سازند و با تغییر طول موج‌ها، امکان جذب آنها را برای بدن فراهم می‌کنند.
گرمای منعکس شده، موجب باز شدن رگ‌های خونی در بستر مویرگی می‌شوند، اکسیژن بیشتری را به سلول‌ها می‌رسانند و نهایتا انرژی بیشتری را برای بدن فراهم می‌کنند. (ایسنا)

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.