یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۳

مطالبه ۷۰۰ میلیارد تومانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران از بیمه‌ها

بدهی بیمه ها

سلامت آنلاین- رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: این دانشگاه از سازمان های بیمه گر پایه بیش از ۷۰۰ میلیارد تومان مطالبه دارد.

به گزارش سلامت آنلاین، دکتر عباس موسوی، اظهار کرد: فواصل پرداختی مطالبات دانشگاه علوم پزشکی مازندران توسط بیمه ها متفاوت است اما معدل پرداختی به برخی از بیمارستانها، تامین کنندگان دارو و تجهیزات پزشکی این استان، بیش از یک سال است.

وی تصریح کرد: وجوهی که اخیرا توسط بیمه ها پرداخت شده، کمی از فواصل پرداختی دانشگاه به تامین کنندگان دارو و تجهیزات پزشکی را کاهش می دهد و امیدواریم که در پایان سال، اتفاقات خوبی در حوزه پرداخت مطالبات پرسنل دانشگاه علوم پزشکی مازندران رخ دهد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از کنترل و مدیریت هزینه ها به عنوان مهم ترین برنامه دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سال۹۷ یاد کرد و افزود: مدیریت هزینه ها، کار دشواری است و باید تمرکز اساسی ما این باشد که بدون وارد شدن اختلال به خدمات حوزه سلامت، باید هزینه ها را کاهش دهیم.

دکتر موسوی یادآور شد: ساماندهی درمان در استان مازندران از دیگر برنامه های دانشگاه در سال آینده است که می تواند به کنترل هزینه ها نیز کمک کند تا حوزه درمان به گونه ای هدفمند شود که در دسترسی به خدمات و توزیع آن، عدالت برقرار شود.

وی با اشاره به اجرای پزشک خانواده شهری در استان مازندران، تاکید کرد: در سال ۹۷، دستاوردهای پزشک خانواده در استان مازندران به صورت علمی بررسی می شود.(وبدا)

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.