سه‌شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۴

پیام نوروزی معاون اجتماعی وزیر بهداشت

سیدمحمد هادی ایازی

سلامت آنلاین- معاون اجتماعی وزیر بهداشت با انتشار پیامی فرارسیدن سال نو را به هموطنان تبریک گفت.

 به گزارش سلامت آنلاین متن پیام دکتر سید هادی ایازی بدین شرح است:

گفت پیغمبر به یاران زینهار
تن مپوشانید از باد بهار
آن چه با شاخ درختان می‌کند
با تن و جان شما آن می‌کند 

باز هم بهار فرخ از راه رسید تا سبزه در کوه و دشت و بیابان و امید و شادابی و روشنایی زندگی در دل‌ها و جان‌ها سرک کشد و همه چیز را تازه و شاداب کند.

به دومین سال تاسیس معاونت اجتماعی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بهار ۱۳۹۷ خورشیدی نزدیک می‌شویم. 

معاونت اجتماعی با روی‌کرد اجتماعی شدن سلامت به دنبال مشارکت حداکثری مردم و سایر بخش‌ها در ارتقای سلامت همگانی است تا طرحی نو در زندگی مردم بزرگ ایران دراندازد و از سختی‌ها و رنج‌های ایشان با یاری و همکاری خودشان بکاهد.

ناگفته پیداست که چنین ایده‌ای جز با نو کردن اندیشه و استواری و پی‌گیری در کار و هم‌دلی و دل‌سوزی به دست نخواهد آمد و به بار نخواهد نشست.

برگزاری مجامع سلامت در سطوح گوناگون ملی، استان، شهرستان و محله و راه‌اندازی کانون‌های اجتماع‌محور سلامت محلات از برنامه‌هایی است که در همین راستا طرح و برنامه‌ریزی شده است تا هم به فرهنگ‌سازی و آگاه‌سازی مردم و دستگاه‌ها به حقوق، وظایف و تکالیف‌شان در زمینه سلامت و هم به مشارکت ایشان در این امر بینجامد.

نوروز و فرارسیدن سال ۱۳۹۷ خورشیدی را به همه هم‌میهنان و فعالان عرصه سلامت در سطوح گوناگون آن شادباش می‌گویم و آرزوی سالی سرشار از شادی و سلامتی دارم. بیایید تا خود را با طبیعت هم‌گام سازیم و دل به پیام دل‌انگیزش بسپاریم. 

آید بهار و پیرهن بیشه نو شود 
نوتر برآورد گل اگر ریشه نو شود 
زیباست روی کاکل سبزت کلاه نو 
زیباتر آن که در سرت اندیشه نو شود

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.