جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴

بررسی ارائه تسهیلات طرح ترافیک به جامعه پزشکی

طرح ترافیک

سلامت آنلاین- در دیدار رئیس کل و رئیس شورای عالی سازمان نظام پزشکی با ریاست شورای شهر و معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران، نگرانی جامعه پزشکی نسبت به افزایش هزینه بی‌رویه پرداخت عوارض استفاده از طرح ترافیک اعلام و قرار شد تا تمهیدات و تسهیلات لازم در این زمینه به صورت طرحی مجددا برای تصمیم‌گیری در شورای شهر مطرح شود.

به گزارش سلامت آنلاین و به نقل از روابط عمومی سازمان نظام پزشکی، دکتر ایرج فاضل، رئیس کل سازمان نظام پزشکی و دکتر ظفرقندی، رئیس شورای عالی این سازمان در ملاقاتی با محسن پور سید آقایی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران به بررسی مشکلات طرح جدید ورود به محدوده ترافیک پرداختند. پس از این مذاکرات نسبت به اختصاص سهمیه طرح ترافیک به جامعه پزشکی طبق سنوات گذشته توافق شد.

همچنین در دیدار دیگری که میان رییس‌کل و رییس شورای عالی سازمان نظام پزشکی با محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران برگزار شد، مراتب نگرانی جامعه پزشکی نسبت به افزایش هزینه بی‌رویه پرداخت عوارض استفاده از طرح ترافیک اعلام و قرار شد تا تمهیدات و تسهیلات لازم در این زمینه با هماهنگی سازمان نظام پزشکی و شورای شهر تهران به صورت طرحی مجددا برای تصمیم‌گیری در شورای شهر مطرح شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.