جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸

مدیرعامل موسسه خیریه نورآوران سلامت خبر داد:

انجام ۱۳۰ عمل جراحی رایگان چشم در مناطق زلزله‌زده

کاروان نورآوران سلامت در مناطق محروم استان زنجان

سلامت آنلاین- مدیر عامل موسسه خیریه نورآوران سلامت با اشاره به حضور این موسسه خیریه در سرپل ذهاب، از انجام ۱۳۰ عمل جراحی و ۳۷۵۰ ویزیت چشم رایگان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش سلامت آنلاین، دکتر حسین حسنی اظهار کرد: موسسه خیریه نوآوران سلامت از ۱۵ دی سال گذشته در منطقه قلعه بهادری از توابع شهرستان سرپل ذهاب مستقر شده و تا پایان ماه مبارک رمضان در اواخر خردادماه نیز حضور خواهد داشت.

وی افزود: در حال حاضر پس از گذشت حدود ۱۰۰ روز از حضور این کاروان در سرپل‌ذهاب، ۳۷۵۰ مورد ویزیت چشم توسط متخصین صورت گرفته است.

وی اظهار کرد: همچنین طی این مدت ۱۳۰ عمل جراحی چشم توسط متخصصین چشم پزشکی انجام شده و پیش بینی می‌شود تا پایان حضور کاروان در این منطقه حدود ۳۰۰ عمل جراحی انجام  شود.

مدیر عامل موسسه خیریه نورآوران سلامت خاطرنشان کرد: در این مدت، همچنین تعداد ۲۱۲۰ بیمار نیز تحت خدمات دندانپزشکی قرار گرفتند و انواع خدماتی که مربوط به دندان می شود را دریافت کردند.

حسنی یادآور شد: مقصد بعدی این کاروان خیریه، مناطق زلزله زده شهرستان ثلاث باباجانی خواهد بود و این کاروان تابستان را در این شهرستان سپری خواهد کرد.(ایسنا)

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.