چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۵

هشدار! رنگ موی بدون مجوزی که سلامتش زیر سوال است

رنگ مو LANCOME

سلامت آنلاین- سازمان غذا و دارو با انتشار اطلاعیه‌ای درباره خطرات احتمالی رنگ مویی با نام تجاری LANCOME برای سلامت و بهداشت استفاده‌کنندگان از لوازم آرایشی و بهداشتی هشدار داد و تاکید کرد: این رنگ موی توزیع و عرضه شده، هیچ گونه مجوزی ندارد.

سازمان غذا و دارو با انتشار این موضوع که رنگ موی LANCOME هیچ گونه مجوزی اعم از تاسیس، واردات، تولید، توزیع و عرضه از اداره کل نظارت و ارزیابی فراورده‌های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو ندارد، اعلام کرد: در روزهای گذشته طی نامه‌ای از معاونان غذا و دارو دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سراسر کشور خواسته شده است تا اقدام لازم و فوری برای جمع‌آوری فرآورده‌های مذکور از سطح عرضه مبذول داشته و نتیجه اقدامات را به اطلاع اداره کل متبوع برسانند.
در این اطلاعیه از کسانی که فراورده‌های غیر مجاز نامبرده را در سطح عرضه مشاهده می‌کنند درخواست شده که موضوع را به اطلاع نزدیک‌ترین معاونت‌های غذا و داروی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور و نیروی انتظامی رسانده یا طی تماس با شماره تلفن ۶۶۴۰۵۵۶۹ روابط عمومی سازمان غذا و دارو را جهت اقدامات مقتضی آگاه کنند. (تسنیم)