شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۱

نجات ۴۳۴ تن در حوادث هفته گذشته

اکیپ امداد جاده ای هلال احمر - مازندران

سلامت آنلاین- قائم مقام سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با اعلام وقوع ۵۴۶ مورد حادثه در هفته گذشته، گفت: ۲ ‌هزار و ۶۴۸ تن در حوادث هفته گذشته آسیب دیده و ۴۳۴ تن از حوادث نجات یافتند.

مرتضی سلیمی افزود: ۲۹۴ مورد از حوادث هفته گذشته جاده‌ای، ۵۹ مورد شهری، ۳۴ مورد کوهستان، ۲۲ مورد سیل و آب‌گرفتگی، پنج مورد صنعتی و کارگاهی، سه مورد ساحلی و مابقی مربوط به سایر حوادث بوده است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر وی با اشاره به آسیب‌دیدگی ۲ هزار و ۶۴۸ تن در حوادث هفته گذشته، اظهار کرد: یک‌هزار و ۳۶ تن در حوادث جاده‌ای، ۸۰۵ تن در سیل و آب‌گرفتگی، ۷۸ تن در حوادث شهری، ۵۶ تن در کوهستان، ۴ تن در حوادث صنعتی و کارگاهی، سه تن در ریزش آوار و مابقی در سایر حوادث آسیب دیده‌اند.

قائم مقام سازمان امداد و نجات با اشاره به امدادرسانی به یک‌هزار و ۹۸۱ تن در حوادث هفته گذشته، عنوان کرد: بر این اساس به ۷۷۴ تن در سیل و آب‌گرفتگی، ۴۲۱ تن در حوادث جاده‌ای، ۷۸ تن در حوادث شهری، ۴۷ تن در کوهستان، چهار تن در حوادث صنعتی و کارگاهی و مابقی در سایر موارد امدادرسانی لازم ارائه شد.

 وی با اشاره به اسکان اضطراری ۹۷ تن در حوادث هفته گذشته، عنوان کرد: در مجموع در هفته گذشته ۹۴۳ تن مصدوم شدند که از این میان ۳۰۷ تن به مراکز درمانی منتقل و ۶۳۶ تن سرپایی درمان شده و در مجموع ۴۳۴ تن از حوادث نجات یافتند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.