شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۳

رضا رویگری: نیم قرن است بیمه حضرت ابوالفضلم

بیماری رضا رویگری / بازیگر سینما و تلویزیون

سلامت آنلاین- رضا رویگری، بازیگر سینما و تلویزیون که این روزها به دلیل پشت سر گذاشتن بیماری و سپری کردن دوران نقاهت به کمک همراه جابجا می‌شود گفت: نیم قرن است که حتی بیمه هم نیستم؛ من «بیمه ابوالفضلم».

کمتر ایرانی است که نوای «ایران ایران» را نشنیده باشد، نوایی که روزگاری رضا رویگری در سال نخست انقلاب آن را سرود. او اکنون دوران نقاهت خود را می‌گذراند و به دلیل بیمه نبودن، مخارج درمان بیماری‌اش را به صورت شخصی تامین می‌کند.
به گزارش سلامت آنلاین به نقل از تسنیم، مدتهاست که بازیگر نقش «میرحسین موسوی» در اخراجی‌های ۳ بیمار است و هم اکنون نیز دوره نقاهت خود را پشت سر می‌گذارد. رویگری که همیشه سعی بر سرحال و قبراغ نشان دادن خود داشت تا مدتها با ویلچر حرکت می‌کرد و این روزها نیز با کمک همراهان خود جا‌به‌جا می‌شود. وقتی از رضا رویگری ۷۰ ساله درباره وضعیت جسمی و حالش سؤال می‌شود با آه خاصی می‌گوید: «نیم قرن است که حتی بیمه نیستم، واقعاً من دیگر بیمه ابوالفضلم».
«بیمه» مقوله ای است که در کشورهای موفق، مردم به آن به عنوان یک سرمایه زندگی می‌نگرند و در اکثر کشورهای دنیا این بیمه‌ها هستند که در زمینه مسائل رفاهی از مردم حمایت می‌کنند، حمایتی که در کشور ما رنگ و بویی ندارد و مردم هرگز پشتیبانی واقعی از بیمه‌ها در زمان بیماری و زندگی خود لمس نمی‌کنند ولو اینکه هزینه‌های بیمه ای بسیاری نیز می‌پردازند.
 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.