پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۵

جزییات برگزاری آزمون استخدامی هلال احمر در ۲۹ مرداد

اکیپ امداد جاده ای هلال احمر - مازندران

سلامت آنلاین- مدیرکل روابط عمومی جمعیت هلال احمر از برگزاری آزمون استخدامی جمعیت هلال احمر در ۲۹ مردادماه خبر داد.

 وحید رحمتی با اشاره به اینکه طی سال‌های گذشته تعداد زیادی از نیروهای جمعیت هلال احمر بازنشسته شدند و از طرفی ضرورت دارد در هر پایگاه حداقل دو نفر نیروی قراردادی در کنار نیروهای داوطلب حضور داشته باشند، اظهار داشت: بر همین اساس به دنبال مجوز سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و همچنین شورای عالی جمعیت هلال احمر، امکان استخدام۷۵۰ نفر در جمعیت هلال احمر فراهم شد.

مدیرکل روابط عمومی جمعیت هلال احمر همچنین تاکید کرد: این ۷۵۰ نفر از میان داوطلبان، جوانان و امدادگران جمعیت هلال احمر و از طریق آزمون استخدامی جذب می‌شوند. درصد این نیروها در پایگاه‌ها و شعب جمعیت هلال احمر فعال، بیش از ۸۵ درصد خواهند شد.

به گزارش هلال احمر، رحمتی ادامه داد: تعدادی هم در پست‌های تخصصی که هم اکنون از نبود حتی یک نیرو هم در مضیقه هستند مانند حقوقی، روابط عمومی و ... در استان‌ها جذب می‌شوند که البته تعدادشان بسیار اندک است.

وی عنوان کرد: نیروهای ثابت در پایگاه‌ها نقطه قوت پایگاه و دلگرمی نیروهای داوطلب خواهند بود و البته به لحاظ ارتباط اداری (تحویل تجهیزات و امکانات و ...) با جمعیت حضورشان ضروری است.

رحمتی خاطرنشان کرد: همچنین تعداد پرسنل حاضر در تمامی شعبات جمعیت استان‌ها که کار صف و عملیاتی انجام می‌دهند، باید به چهار نفر برسد. به این ترتیب جذب نیروهای جدید بر اساس نیازی است که سال‌ها احساس می‌شد در حوزه صف وجود دارد و با تلاش‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام شده به زودی اجرایی خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.