نمایش همه
 • پزشک روستا روستایی مناطق محروم ۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۱۸:۳۷

  سخنگوی وزارت بهداشت:

  ۶۸۵۰ پزشک در روستاها خدمت می کنند

  سلامت آنلاین- سخنگوی وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه اولویت طرح تحول نظام سلامت، خدمات رسانی به مردم و به ویژه ساکنان مناطق کمتر توسعه یافته است، افزود: برای تحقق اهداف محرومیت زدایی نظام مقدس جمهوری اسلامی،ففف شش هزار و ۸۵۰ پزشک در روستاهای کشور در امر بهداشت و درمان به مردم خدمات رسانی می کنند.

 • تخت بیمارستانی روانپزشکی بیمارستان ۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۱۸:۱۲

   ۱۰۰۰ تخت جدید روانپزشکی در کشور افتتاح می شود

  سلامت آنلاین- روز شنبه با حضور وزیر بهداشت در بیمارستان گلستان اهواز، هزار تخت جدید روانپزشکی به صورت همزمان در کشور افتتاح می شود.

 • ویزیت نسخه ۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۱۵:۰۵

  معاون سازمان نظام پزشکی خبر داد:

  بدخطی نسخه ها، عامل ۱۵ درصد خطاهای پزشکی

  سلامت آنلاین- معاون نظارت و برنامه ریزی سازمان نظام پزشکی کشور، گفت: ۱۵ درصد خطاهای پزشکی به علت بدخطی پزشکان در نوشتن نسخه ها است.

 • دیالیز ۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۱۴:۳۹

  سالانه ۶ درصد به آمار بیماران دیالیزی افزوده می شود

  سلامت آنلاین- نماینده وزیر بهداشت در کمیته واگذاری خدمات دیالیز به بخش خصوصی در کشور گفت: بیماران دیالیزی در بخش دولتی و خصوصی هیچ گونه هزینه ای پرداخت نمی کنند که هر سال هم شش درصد به آمار این بیماران اضافه می شود.

 • طرح تحول نظام سلامت ۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۰۹:۳۰

  سخنگوی وزارت بهداشت عنوان کرد:

  کاهش ۱۸ درصدی پرداخت از جیب مردم با اجرای طرح تحول سلامت

  سلامت آنلاین- سخنگوی وزارت بهداشت یادآور شد که متوسط پرداخت از جیب مردم تا قبل از اجرای طرح تحول نظام سلامت بین ۵۶تا ۵۸ درصد بود که ظرف دو سال گذشته به کمتر از ۴۰درصد کاهش یافته است.

 • ایرج حریرچی ۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۰۹:۲۳

  سخنگوی وزارت بهداشت:

  پزشک خانواده در ۶۰ درصد نقاط کشور، اجرا شده است

  سلامت آنلاین- سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: طرح پزشک خانواده در حدود ۶۰ درصد نقاط کشور شامل روستاها، شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر، مناطق عشایری و بخشی از شهرهای زیر ۵۰ و ۱۰۰ هزار نفر اجرا شده است.

 • مواد غذایی ویتامین مواد معدنی ۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۰۹:۰۲

  دستورالعمل تبلیغ فرآورده های سلامت محور، ابلاغ شد

  سلامت آنلاین- رئیس سازمان غذا و دارو "لحاظ نمودن نحوه استعلام اصالت فرآورده ها در تبلیغات کلیه ذینفعان " را به تمامی شرکت های تولیدکننده و وارد کننده فرآورده های دارویی، مکمل، داروهای طبیعی، غذایی و آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی و تجهیزات پزشکی ابلاغ کرد.