نمایش همه
 • طرح تحول نظام سلامت ۱۳۹۵-۱۰-۲۴ ۲۲:۱۲

  روزی ماندگار در نظام سلامت؛ فردا هزار تخت روانپزشکی افتتاح می شود

  سلامت آنلاین- در شرایطی که سالیان سال است نظام سلامت کشور با فقر تخت های روانپزشکی دست و پنجه نرم می کند و بر اساس آمارهای رسمی هم حداقل ۱۰ هزار تخت روانپزشکی کمبود داریم، اما فردا در رویدادی ماندگار، هزار تخت روانپزشکی در سراسر کشور افتتاح می شود.

 • طرح تحول نظام سلامت ۱۳۹۵-۱۰-۲۴ ۱۵:۴۶

  بهره برداری از بیمارستان شهید بقایی اهواز تا پایان امسال

  سلامت آنلاین- وزارت بهداشت اعلام کرد که بیمارستان شهید بقایی ۲ اهواز با ظرفیت ۴۰۰ تخت بیمارستانی تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.

 • واکسن واکسیناسیون طیور آنفلوآنزای مرغی پرندگان اهلی ۱۳۹۵-۱۰-۲۴ ۱۵:۳۸

  آخرین وضعیت آنفلوآنزای پرندگان در ایران

  سلامت آنلاین- طی ماه‌های گذشته آنفلوآنزای طیور از طریق پرندگان وحشی به تهران منتقل شد و پس از آن به گفته سازمان دامپزشکی در ۱۱ استان کشور منتشر شد اما رئیس این سازمان معتقد است این بیماری با اقدامات بهداشتی و قرنطینه‌ای صورت گرفته، کنترل و محدود شده است و همه مردم از تولیدکنندگان تا روستاییان و مصرف‌کنندگان باید هشدارهای بهداشتی و قرنطینه‌ای صادرشده را جدی بگیرند.

 • اکبر ترکی ۱۳۹۵-۱۰-۲۴ ۱۱:۱۵

  یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در گفتگو با سلامت آنلاین: 

  منع طبابت دوگانه جواب نمی دهد؛ پزشکان مثل همه اصناف باید آزاد باشند

  سلامت آنلاین- یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه منع طبابت دوگانه جواب نمی دهد، عنوان کرد: پزشکان مثل همه اصناف باید آزاد باشند تا برای وقتشان تصمیم بگیرند.

 • ناخن ۱۳۹۵-۱۰-۲۴ ۱۱:۰۲

  یک متخصص پوست و مو در گفتگو با سلامت آنلاین هشدار داد

  خطرات ناخن های مصنوعی، فراتر از چیزی است که فکر می کنید

  سلامت آنلاین- یک متخصص پوست و مو با تاکید بر این که بانوان بهتر است از ناخن های مصنوعی استفاده نکنند، گفت: استفاده از این ناخن ها گاه عوارض جبران ناپذیری به دنبال دارد و ممکن است ناخن از بستر جدا شده، بد شکل شود یا این که برای همیشه ناخن را از دست بدهند.

 • آیت الله هاشمی رفسنجانی وزیر بهداشت ۱۳۹۵-۱۰-۲۴ ۱۰:۴۲

  روایت وزیر بهداشت از آخرین ناهار با آیت الله؛ نگذاریم شرایط به عقب برگردد

  سلامت آنلاین- وزیر بهداشت با تشریح آخرین دیدارش با آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت:‌ ایشان در آخرین روز زندگی همچنان نگران رفاه مردم و رسیدگی به فقرا و محرومین بودند.