نمایش همه
 • حج مکه حاجی حجاج عربستان زیارت بیت الله الحرام کعبه ۱۳۹۶-۰۴-۲۹ ۲۱:۴۵

  رئیس جمعیت هلال احمر در جمع خبرنگاران اعلام کرد:

  افزایش ۲۰ درصدی تعداد پزشکان اعزامی به حج تمتع امسال

  سلامت آنلاین- رئیس جمعیت هلال احمر با تشریح اقدامات این جمعیت برای حج ۹۶ گفت:‌ تعداد تیم های پزشکی اعزامی به حج تمتع امسال نسبت به دوره قبل ۲۰ درصد رشد داشته است.

 • سید حسن هاشمی در جمع خبرنگاران ۱۳۹۶-۰۴-۲۹ ۲۱:۳۳

  وزیر بهداشت در حاشیه مراسم زنده یاد میرزاخانی:

  نباید درباره دلایل فوت مرحوم میرزاخانی، حاشیه‌سازی کرد

   سلامت آنلاین- وزیر بهداشت در خصوص ادعای برخی افراد مبنی بر فوت میرزاخانی به دلیل بیوتروریسم از سوی آمریکا، گفت: من در این زمینه اطلاعی ندارم و اجازه هیچ گونه اظهار نظری را به خودم نمی دهم و اگر چنین موضوعی باشد، خانواده میرزاخانی حتما پیگیری می کنند، اما در این زمینه هیچ فردی نباید گمانه زنی و حاشیه سازی کند، بلکه باید به اصل قضیه که از دست دادن یکی از بزرگترین نخبگان جهان است، توجه داشته باشیم.

 • غربالگری شپش در مهد کودک ۱۳۹۶-۰۴-۲۹ ۱۱:۵۵

  گزارش تصویری/ آموزش بهداشت و غربالگری شپش در مهد کودک‌ها

  سلامت آنلاین - شاید باور آن کمی سخت باشد که بگوییم سطح بهداشت در مراکز آموزشی مانند مهد کودک ها و پیش دبستانی و دبستان ها با استانداردهای تعریف شده خیلی فاصله دارد، ولی واقعیتی است که نه تنها در مدارس مناطق محروم بلکه در دبستان های شمال شهر پایتخت هم وضعیت مناسبی نداریم . رعایت بهداشت باید از کودکی در فرزندان ما نهادینه شود، در این میان افزون بر والدین، نقش کودکستان ها و مراکز پیش دبستانی اهمیتی دو چندان دارد. عکس: نعیم علی اصغری

 • محمد میرزابیگی ۱۳۹۶-۰۴-۲۹ ۱۱:۵۳

  معاون پرستاری وزیر بهداشت خبر داد:

  افزایش ۲ برابری ظرفیت پذیرش دانشکده‌های پرستاری

  سلامت آنلاین- معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با توجه به کمبود نیرو در حوزه پرستاری در کشور، ظرفیت پذیرش دانشکده های پرستاری در دولت یازدهم به دو برابر افزایش یافت.

 • انتخابات نظام پزشکی ۱۳۹۶-۰۴-۲۹ ۱۱:۴۳

  برگزاری انتخابات نظام پزشکی از ساعت ۸ صبح فردا

  سلامت آنلاین- رئیس هیات اجرایی هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی استان تهران با اشاره به هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی، گفت: هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی از ساعت  هشت صبح روز جمعه ۳۰ تیر آغاز می‌شود و تا ساعت ۲۰  ادامه دارد.

 • تفاهم نامه همکاری ۱۳۹۶-۰۴-۲۹ ۱۱:۳۳

  ۶ تفاهم نامه همکاری با افغانستان در حوزه سلامت، امضا شد

  سلامت آنلاین- وزیر بهداشت کشورمان از امضای شش تفاهم نامه همکاری  با کشور افغانستان در زمینه های دارو، تجهیزات پزشکی، آموزش تخصصی پزشکی، گردشگردی سلامت ، انتقال خون و بهداشت عمومی  خبر داد و گفت: براساس این تفاهم نامه از ظرفیت بخش خصوصی در زمینه تولید و صادرات دارو  به افغانستان استفاده خواهد شد.

 • علیرضا افتخاری ۱۳۹۶-۰۴-۲۹ ۰۰:۲۱

  واگویه های علیرضا افتخاری، ۷ سال پس از دیدارش با احمدی‌نژاد

  سوپرمارکت و آرایشگر محل هم مرا تحویل نمی‌گرفتند

  سلامت آنلاین- هنرمندان بویژه آنها که محبوب ترند، همیشه در تیررس نگاه های کنجکاو جامعه هستند و هر حرکت آنها چه سهوی و چه عمدی در حافظه مخاطبان جا خوش می کند، بنابراین سلبریتی های جامعه باید بیشتر مراقب اعمال و رفتار خود باشند. علیرضا افتخاری یکی از این هنرمندان است که حالا پس از هفت سال از تبعات دیدارش با رئیس جمهور وقت ، محمود احمدی نژاد می گوید.