نمایش همه
 • شیر پاستوریزه ۱۳۹۶-۱۰-۲۵ ۱۴:۱۳

  ممکن است شیر آن‌قدرها هم که گمان می‌کنید مفید نباشد!

  سلامت آنلاین- سال‌هاست که می‌گویند نوشیدن شیر برای ما لازم و مفید است و کمکمان می‌کند استخوان‌ها و دندان‌هایی سالم داشته باشیم. آیا ممکن است درباره فواید شیر اغراق کرده باشند؟

 • کتاب خواندن زن حامله مطالعه باردار کتابخوانی ۱۳۹۶-۱۰-۲۵ ۱۳:۴۵

  ادعای ضعف حافظه ناشی از حاملگی تأیید شد

  سلامت آنلاین- بسیاری از زنان باردار از کاهش و ضعف حافظه خود شکایت دارند و حالا مشخص شده این پدیده واقعی است و در آینده می‌توان آن را اندازه‌گیری کرد.

 • طرح ترافیک ۱۳۹۶-۱۰-۲۵ ۱۳:۴۲

  طرح ترافیک جدید اجرا نخواهد شد

  سلامت آنلاین- معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا درباره طرح ترافیک پیشنهادی شهرداری تهران گفت: این طرح اجرایی نخواهد شد چون منفعتی برای مردم و سلامت مردم نخواهد داشت.

 • وزیر بهداشت ۱۳۹۶-۱۰-۲۵ ۱۳:۰۹

  انتقاد وزیر بهداشت در حاشیه جشنواره رازی

  بی‌توجهی به بودجه پژوهش؛ بیشتر از اینکه فکر کنیم، می‌دویم

  سلامت آنلاین- ​وزیر بهداشت با بیان اینکه در حوزه پژوهش های بومی موفق نیستیم، اظهارداشت: متاسفانه ما بیشتر مشغول رقابت در صحنه‌ های بین المللی با دانشمندان کشورهای دیگر هستیم.

 • سیدمحمد هادی ایازی ۱۳۹۶-۱۰-۲۵ ۱۳:۰۰

  معاون اجتماعی وزیر بهداشت خبر داد:

  دو پروژه بهداشتی و اجتماعی برای دو استان محروم کشور

  سلامت آنلاین- معاون اجتماعی وزیر بهداشت از اجرای دو پروژه اجتماعی- بهداشتی در مناطق محروم استان‌های سیستان و بلوچستان و کرمان خبر داد.

 • تلویزیون تبلیغات آگهی ۱۳۹۶-۱۰-۲۵ ۱۲:۵۶

  عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس اشاره کرد:

  گام‌های مثبت در حوزه ساماندهی تبلیغات حوزه سلامت

  سلامت آنلاین- عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، اقدام مشترک وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی برای ساماندهی تبلیغات حوزه سلامت را مثبت ارزیابی کرد.

 • غلامرضا اصغری ۱۳۹۶-۱۰-۲۵ ۱۲:۳۷

  رئیس سازمان غذا و دارو تاکید کرد:

  اولویت وزارت بهداشت در حوزه دارو، حمایت از تولید داخل است

  سلامت آنلاین- رئیس سازمان غذا و دارو، گفت: سیاست محوری و اولویت وزارت بهداشت در حوزه دارو، حمایت از تولید داخل و نظام دارویی ژنریک است.

 • درد کلینیک درد آرتروز ۱۳۹۶-۱۰-۲۵ ۱۲:۲۸

  دبیر انجمن طب فیزیکی اظهار کرد:

  یک پنجم ایرانی‌ها آرتروز دارند

  سلامت آنلاین- دبیر انجمن طب فیزیکی و توانبخشی ایران، با بیان اینکه یک پنجم ایرانی‌ها آرتروز دارند ،گفت: تزریقات داخل مفصلی زانو یکی از روش های رایج کنترل درد و بهبود عملکرد در مبتلایان به آرتروز به شمار می رود.

 • بارداری حاملگی ۱۳۹۶-۱۰-۲۵ ۱۲:۲۰

  یک متخصص زنان در گفتگو با سلامت آنلاین هشدار داد:

  عوارض هولناک آلودگی هوا بر سلامت مادر و جنین

  سلامت آنلاین- یک متخصص زنان و زایمان گفت: ابتلا به انواع ناهنجاری‌های عضلانی و اندامی و تولد با وزن کمتر از دوهزار و ۵۰۰ گرم، از شایع ترین عوارض آلودگی هوا بر سلامت جنین است که این عوارض پس از تولد به اشکال دیگری خود را نشان خواهد داد.

 • اکبر ترکی ۱۳۹۶-۱۰-۲۵ ۱۲:۱۲

  هشدار عضو کمیسیون تلفیق مجلس در گفتگو با سلامت آنلاین:

  تعیین بودجه نظام سلامت به تسویه حساب‌های سیاسی آلوده نشود

  سلامت آنلاین- عضو کمیسیون تلفیق مجلس با بیان اینکه تعیین بودجه نظام سلامت به تسویه حساب‌های سیاسی آلوده نشود، گفت: بررسی‌های لازم در خصوص بودجه نظام سلامت در کمیسیون تلفیق انجام شده است و بزودی برای تصویب نهایی تقدیم صحن علنی مجلس خواهد شد که امیدواریم مخالفان و موافقان بودجه، مواضع خود را به دور از تصمیمات احساسی و با در نظر گرفتن سلامت مردم اعلام کنند.

 • خیرین سلامت خیران سمن مشارکت های مردمی ۱۳۹۶-۱۰-۲۵ ۱۱:۵۹

  کمک ۹ میلیارد تومانی خیران سلامت در مناطق زلزله‌زده

  سلامت آنلاین- مشاور وزیر بهداشت در امور تجهیزات و ملزومات پزشکی گفت: خیران ۹ میلیارد تومان تجهیزات پزشکی و ملزومات مصرفی و سرمایه ای به مناطق زلزله زده سرپل ذهاب اهدا کردند که این ملزومات در اختیار زلزله زدگان قرار گرفت.

 • تالاسمی ۱۳۹۶-۱۰-۲۵ ۱۱:۴۴

  یک گام تا اجرای طرح «ارائه خدمات جامع به بیماران خاص»

  سلامت آنلاین- کارشناس هموفیلی اداره بیماری‌های خاص وزارت بهداشت گفت: خوشبختانه برای اجرای طرح «ایجاد مراکز جامع ارائه خدمت به بیماران خاص» پیشرفت‌هایی داشته‌ایم و امیدواریم این طرح در ابتدای سال ۹۷ به سرانجام برسد.

 • سیدمحمد هادی ایازی ۱۳۹۶-۱۰-۲۵ ۱۱:۳۸

  معاون اجتماعی وزیر بهداشت خبر داد:

  اجرای ۲ پروژه اجتماعی- بهداشتی در سیستان و بلوچستان و کرمان

  سلامت آنلاین- معاون اجتماعی وزیر بهداشت از اجرای دو پروژه اجتماعی- بهداشتی در مناطق محروم استان‌های سیستان و بلوچستان و کرمان خبر داد.

 • دکتر بابک زمانی ۱۳۹۶-۱۰-۲۵ ۱۱:۱۹

  مغز واعصاب ایرانی از «هانوفر» تا تهران

  دکتر بابک زمانی - متخصص مغز و اعصاب

 • بیمارستان سر پل ذهاب ۱۳۹۶-۱۰-۲۵ ۱۱:۰۴

  بازسازی و احداث ۴۵ خانه بهداشت در مناطق زلزله زده

  سلامت آنلاین- نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در امور بازسازی و احداث مراکز بهداشتی و درمانی مناطق زلزله زده با تاکید بر این که وقوع زلزله در مناطق زلزله زده کرمانشاه تاثیری بر ارائه خدمات بهداشتی و درمانی نداشته است، گفت: در این مناطق بعد از وقوع زلزله ارائه خدمات با جامعیت کامل استمرار داشت و اولین اقدامی که وزارت بهداشت در نظر گرفت بازسازی، احداث و تعمیر مراکز بهداشتی و درمانی آسیب دیده با کمک خیرین بود.

 • کمردرد ۱۳۹۶-۱۰-۲۵ ۱۰:۲۹

  ۱۰ فعالیت روزمره که به کمرتان آسیب می‌رساند

  سلامت آنلاین- امروزه کمر درد، درد بسیار شایعی در میان افراد است و بیش از نیمی از مردم در سرتاسر جهان به آن دچارند. اگر شما نیز از این دسته هستید و حتی با مصرف مسکن های مختلف نیز کمردرد شما تسکین نمی یابد، باید بدانید که گاهی با رعایت اصولی ساده و ایجاد تغییراتی در شیوه انجام فعالیتهای روزانه می توانید به میزان زیادی در تسکین و درمان آن موفق شوید.

 • نگرانی اضطراب استرس تشویش ۱۳۹۶-۱۰-۲۵ ۱۰:۰۷

  رفع اضطراب با ویتامین‌ها و مواد معدنی

  سلامت آنلاین- ویتامین‌ها و مواد معدنی نقشی کلیدی در سلامت جسم و روان دارند و علاوه بر منافع و فواید بسیار، مصرفشان به رفع اضطراب کمک می‌کند.

 • سید حسن هاشمی نوشتن یادداشت ۱۳۹۶-۱۰-۲۵ ۱۰:۰۴

  پیام تسلیت وزیر بهداشت برای شهادت دریادلان آسمانی

  سلامت آنلاین- وزیر بهداشت با انتشار پیامی در کانال تلگرامی و صفحه شخصی اینستاگرام خود درگذشت شهادت گونه جان باختگان حادثه نفت کش سانچی را به خانواده های داغدار این دریادلان و ملت شریف ایران تسلیت گفت.

 • جلبک ۱۳۹۶-۱۰-۲۵ ۱۰:۰۱

  تولید برق از جلبک زنده

  سلامت آنلاین- محققان موفق شده‌اند با کمک جلبکهای زنده و مهندسی‌شده، سلولی خورشیدی بسازند که نیروی مورد نیاز خود را تامین می‌کند.

 • آتش سوزی تالاب گندمان ۱۳۹۶-۱۰-۲۵ ۰۹:۵۶

  تالاب بین‌المللی گندمان بار دیگر آتش گرفت

  سلامت آنلاین- تالاب بین‌المللی گندمان شهرستان بروجن در استان چهارمحال و بختیاری برای سومین بار در دی ماه امسال، ساعاتی قبل به دلایل نامعلوم از زیر زمین دچار آتش سوزی شد.

 • قاسم جان بابایی ۱۳۹۶-۱۰-۲۵ ۰۹:۵۲

  معاون درمان وزیر بهداشت خبر داد

  تدوین ۲۰ راهنمای بالینی برای خدمات گرانقیمت درمانی

  سلامت آنلاین- معاون درمان وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی گفت: سعی داریم تا قبل از پایان سال برای ۲۰ خدمت پر هزینه درمانی مانند سرطان راهنمای بالینی و پروتکل های درمانی قابل اجرا در بیمارستان ها تدوین کنیم.

 • کاریکاتور/ دریادلان آسمانی ۱۳۹۶-۱۰-۲۵ ۰۹:۴۵

  کاریکاتور/ دریادلان آسمانی

  سلامت آنلاین - زینب فخار

 • روغن نارگیل پودر نارگیل شیر نارگیل ۱۳۹۶-۱۰-۲۵ ۰۹:۴۰

  روغن نارگیل نه تنها برای پوست، برای قلب هم مفید است

  سلامت آنلاین- در حالی که فوائد روغن نارگیل برای پوست و بدن شناخته شده‌ است این‌بار متخصصان طی مطالعه‌ای جدید و پس از بررسی خواص دیگر این روغن مدعی شده‌اند که استفاده از آن برای قلب نیز مفید است.

 • فست فود غذای آماده پرخوری روانی غذا خوردن مردان ۱۳۹۶-۱۰-۲۵ ۰۹:۱۸

  امکان پرخوری بدون ترس از اضافه وزن فراهم شد

  ساخت داروی پیشگیری از چاقی، بدون پیروی از رژیم غذایی

  سلامت آنلاین- بسیاری از افراد دارای اضافه وزن ابراز می‌کنند ای کاش می‌توانستند هر چه می‌خواهند بخورند اما چاق نشوند! دانشمندان دانشگاه پزشکی تگزاس در گال‌وستون، در حال توسعه داروی جدیدی هستند که با عرضه آن به بازار چنین اشخاصی به آرزوی خود دست می‌یابند!

 • وزیر بهداشت در خانه شهید تهرانی مقدم ۱۳۹۶-۱۰-۲۵ ۰۹:۱۳

  وزیر بهداشت در دیدار با خانواده شهید تهرانی مقدم:

  شهید تهرانی مقدم دستاوردهای دفاعی ارزشمندی برای ایران به یادگار گذاشت

  سلامت آنلاین- وزیر بهداشت شامگاه یکشنبه در دیدار با خانواده شهید حسن تهرانی مقدم در خانه این شهید افزود: شهید تهرانی مقدم دستاوردهای بسیار ارزشمندی برای صنایع دفاعی و موشکی ایران به یادگار گذاشته است و این دستاوردها در سایه ایمان به خدا، باور و اعتماد به نفس ایرانی است که باعث شد، در تولیدات سخت افزاری موشکی به پیشرفت های بزرگی دست یابیم.