نمایش همه
 • وزیر بهداشت در جمع خبرنگاران ۱۳۹۶-۱۱-۲۶ ۱۳:۰۰

  وزیر بهداشت با تقدیر از واقفان حوزه سلامت و سازمان اوقاف خبر داد:

  فعالیت ۱۳۳ بیمارستان موقوفه در کشور

  سلامت آنلاین- وزیر بهداشت ضمن تقدیر از رییس و مسئولان سازمان اوقاف و امور خیریه به دلیل همراهی با وزارت بهداشت، گفت: مشکلات لاینحل چند دهه ای بیش از ۲۴۰ موقوفه حوزه سلامت با همکاری سازمان اوقاف و امور خیریه برطرف شده است.

 • آشپزی خرد کردن سبزیجات کلم بروکلی ۱۳۹۶-۱۱-۲۶ ۱۱:۳۳

  مفیدترین روش مصرف کلم بروکلی

  سلامت آنلاین- پژوهشگران در مطالعات اخیر خود موفق به کشف مفیدترین و موثرترین روش مصرف کلم بروکلی شدند.

 • بیمار دفترچه بیمه فقرا مناطق محروم ۱۳۹۶-۱۱-۲۶ ۱۱:۳۲

  مدیر عامل سازمان بیمه سلامت:

  همه افراد بی‌بضاعت باید تحت پوشش بیمه رایگان قرار گیرند

  سلامت آنلاین- مدیر عامل سازمان بیمه سلامت با بیان اینکه باید افراد بی بضاعت تحت پوشش بیمه رایگان قرار بگیرند، گفت: اگر در قانون بودجه سال ۹۷ تصویب شود طی آن تمام صندوق های بیمه ای، اطلاعات جمعیتی مستقر در پایگاه را در تمام مراکز درمانی در اختیار دارند و طبق آن استحقاق سنجی خدمت را انجام می دهند.

 • طلاق عاطفی ۱۳۹۶-۱۱-۲۶ ۱۱:۰۷

  جزئیات یک طلاق/ مرد: همسرم لباس مارک می‌پوشد؛ زن: مگر چند سال جوانم؟

  سلامت آنلاین- زن وشوهری که به خاطر آراستگی، زبانزد دوستان و افراد فامیل بودند، عادت داشتند از مارک‌ها و برندهای مشهور خرید کنند، اما حساسیت روی نام و نشان لباس‌ها سرانجام آنها را مقابل هم قرار داد و پس از سه سال مسیر زندگی مشترکشان را به سوی دادگاه خانواده کج کرد.

 • آلودگی هوای تهران ۱۳۹۶-۱۱-۲۶ ۱۰:۵۱

  محققان هشدار می‌دهند

  رابطه مستقیم بین آلودگی هوا و افزایش جرایم!

  سلامت آنلاین- یافته های مطالعه جدید نشان می دهد قرارگیری در معرض آلودگی هوا منجر به افزایش رفتارهای غیراخلاقی مانند جُرم و تقلب می شود.

 • پرنده های مهاجر شکار ۱۳۹۶-۱۱-۲۶ ۱۰:۴۸

  آنفلوآنزای پرندگان بیخ گوش ماست، از شکار و تماس با پرندگان پرهیز کنید

  سلامت آنلاین- احتمال انتقال ویروس آنفلوآنزای پرندگان «H5N6» به انسان بسیار ناچیز است، اما همچنان لازم است که مردم از تماس و شکار پرندگان وحشی خودداری کنند و این موضوع را جدی بگیرند.

 • کباب کوبیده ۱۳۹۶-۱۱-۲۶ ۰۸:۵۹

  محققان دانشگاهی کشورمان هشدار دادند

  مصرف مداوم کباب، احتمال ابتلا به سرطان را افزایش می‌دهد

  سلامت آنلاین- نتایج پژوهشی که توسط محققان کشور بر روی الگوی مصرف کباب به عنوان یک عامل سرطان‌زای بالقوه در کرمانشاه انجام شد، نشان داد که پخت کباب در کرمانشاه از الگوی سالم پیروی نمی‌کند. مصرف زیاد کباب و عادات غذایی ناسالم، خطر سرطان‌زایی آن را افزایش می‌دهد. بنابراین، توجه به این موضوع از سوی مقامات وزارت بهداشت و متولیان سلامت عمومی ضروری است.

 • ایرج حریرچی ۱۳۹۶-۱۱-۲۶ ۰۸:۴۹

  قائم مقام وزیر بهداشت اعلام کرد:

  فعالیت ۴۲ هزار پزشک عمومی و ۳۹ هزار متخصص در کشور

  سلامت آنلاین- قائم مقام وزیر بهداشت درباره تعداد پزشک عمومی و متخصص در کشور، گفت: در حال حاضر ۴۲ هزار و ۸۲۲ پزشک عمومی، ۳۹ هزار و ۸۹۲ پزشک متخصص، ۱۴ هزار و ۳۱۴ رزیدنت در حال تحصیل برای تخصص و ۲۰۰۵۱ نفر دندان‌پزشک در کشور مشغول به کار هستند.