نمایش همه
 • رضا صادقی / خواننده ۱۳۹۵-۱۰-۱۶ ۲۱:۰۳

  پست پر از احساس «رضا صادقی» در اینستاگرام

  سلامت آنلاین- رضا صادقی، خواننده معاصر کشورمان با انتشار کلیپی از خود و کودکی که بتازگی همراه با یادداشتی از سوی مادرش رهاشده بود، تاکید کرد حاضر است هزینه‌های این کودک را تا هر سنی تقبل کند. او گفت: این مادر به دلیل فقر مجبور شده تمام قلبش را کنار خیابان بگذارد. بقیه سخنان او را در فیلمی که او منتشر کرده بشنوید.

 • حسینعلی شهریاری ۱۳۹۵-۱۰-۱۶ ۱۹:۳۵

  دکتر شهریاری: اگربخواهند عادلانه رفتارکنند، رای مرا می پذیرند

  سلامت آنلاین- عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در خصوص اتفاق روز گذشته در مجلس و خرابی دستگاه رای دهی اش، گفت: اگر بخواهند رفتاری عادلانه داشته باشند، رای مرا خواهند پذیرفت.

 • سید حسن هاشمی ۱۳۹۵-۱۰-۱۶ ۱۹:۱۰

  وزیر بهداشت: امیدوارم حقی از دکتر شهریاری ضایع نشود

  سلامت آنلاین- وزیر بهداشت در باره اتفاقی که روز گذشته هنگام اخذ رای از نمایندگان در خصوص انتقال شورای عالی بیمه به وزارت بهداشت در مجلس افتاد، گفت: امیدوارم حقی از دکتر شهریاری ضایع نشود.

 • سیدحسن هاشمی ۱۳۹۵-۱۰-۱۶ ۱۹:۰۵

  وزیر بهداشت:

  طرح تحول سلامت شکست‌ناپذیر است

  سلامت آنلاین- وزیر بهداشت در خصوص آینده طرح تحول سلامت، گفت: آینده طرح تحول سلامت مانند آینده انقلاب اسلامی است که هیچ فردی در مورد ادامه آن شک و تردیدی ندارد زیرا از آرزوهای شهدا، امام راحل و مقام معظم رهبری است چرا که رهبری فرمودند مردم به جز رنج بیماری، رنج دیگری نداشته باشند.

 • مصطفی ذوالقدر نماینده مجلس ۱۳۹۵-۱۰-۱۶ ۱۸:۳۲

  یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفتگو با سلامت آنلاین عنوان کرد:

  وقتی رای نماینده ای در مجلس ثبت نشود، نتیجه آن رای گیری باطل است

  سلامت آنلاین- یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس عنوان کرد: اگر به هر دلیلی مثل مشکل فنی در جریان رای گیری از نمایندگان مجلس، رای نماینده ای ثبت نشود، طبق قانون نتیجه آن آرا باطل است.

 • اکبر خجسته نماینده مجلس ۱۳۹۵-۱۰-۱۶ ۱۸:۲۷

  نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با سلامت آنلاین:

  شاهد اعتراض دکتر شهریاری بودم؛ نباید حق رای نمایندگان تضییع شود

  سلامت آنلاین- نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: دیروز در جریان گیری برای انتقال شورای عالی بیمه به وزارت بهداشت، دستگاه ثبت رای دکتر شهریاری از کار افتاد و من از نزدیک شاهد اعتراض ایشان بودم، اما بالاخره بدون توجه به اعتراض دکتر شهریاری، رای گیری انجام شد.

 • مرگ مغزی ۱۳۹۵-۱۰-۱۶ ۱۸:۰۱

  پزشک جوان پس از مرگ هم، جان بیماران را نجات داد

  سلامت آنلاین- پزشک جوان کرمانشاهی با اهدای اعضای خود جان چند بیمار نیازمند را نجات داد و پای بر نقاب خاک کشید.

 • مرتضی خاتمی نماینده ماهنشان ۱۳۹۵-۱۰-۱۶ ۱۵:۱۸

  نایب رئیس اول کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در گفتگو با سلامت آنلاین:

  رای حساب نشده دکتر شهریاری سرنوشت ساز است

  سلامت آنلاین- نایب رئیس اول کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در خصوص لحاظ نشدن رای دکتر شهریاری در جریان مصوبه انتقال شورای عالی بیمه به وزارت بهداشت، گفت: بنده ۲ ردیف جلوتر از دکتر شهریاری نشسته و از نزدیک شاهد ماجرا بودم. رای ایشان به علت اشکال فنی در دستگاه محاسبه نشد. رئیس مجلس قول دادند که این مساله را پیگیری و در هیات رئیسه مورد بررسی قرار دهند.

 • قو ۱۳۹۵-۱۰-۱۶ ۱۴:۴۴

  گزارش تصویری/ شالیزارهای فریدونکنار میزبان قوهای سیبری

  منبع : مهر

 • احمد سالک نماینده مجلس ۱۳۹۵-۱۰-۱۶ ۱۳:۲۰

  نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس  در گفتگو با سلامت آنلاین:

  بررسی رای حساب نشده دکتر شهریاری در هیات رئیسه مجلس

  سلامت آنلاین- نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: روز گذشته مشکل فنی برای دستگاه رای دکتر شهریاری پیش آمد و در نتیجه شورای عالی بیمه در وزارت رفاه ماند، اما رئیس مجلس در این زمینه قول پیگیری داده اند و مشکل ثبت نشدن رای دکتر شهریاری، هم اکنون در هیات رئیسه مجلس در حال بررسی است.

 • علی نوبخت ۱۳۹۵-۱۰-۱۶ ۱۳:۱۹

  رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در گفتگو با سلامت آنلاین :

  اگر اسیر جو نشوند، رای دکتر شهریاری را می پذیرند

  سلامت آنلاین- رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با انتقاد شدید از لحاظ نشدن رای دکتر شهریاری در جلسه روز گذشته مجلس در تصویب یک قانون حیاتی برای نظام سلامت گفت: من شهادت می دهم که با وجود شلوغی و ازدحام دکتر شهریاری بلافاصله به هیات رئیسه خرابی دستگاه را اطلاع دادند و مسئول فنی هم آن را تایید کرد و عقلا و اخلاقا و قانونا باید این رای منظور شود.

 • محمد حسین قربانی ۱۳۹۵-۱۰-۱۶ ۱۱:۵۶

  نماینده آستانه اشرفیه در گفتکو با سلامت آنلاین:

  رای دکتر شهریاری همان لحظه اثبات خرابی دستگاه باید لحاظ می شد

  سلامت آنلاین- نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس گفت: خرابی دستگاه دکتر شهریاری همان لحظه اعتراض ایشان مورد بازبینی مسئول فنی قرار گرفت و تایید شد و ما انتظار داریم رئیس مجلس طبق آیین نامه عمل کند و شانیت و جایگاه نمایندگان را حفظ کرده و رای ایشان را منظور نمایند.

 • مجلس ۱۳۹۵-۱۰-۱۶ ۱۱:۳۷

  اعلام نتیجه نهایی انتقال شورای عالی بیمه؛ یکشنبه

  سلامت آنلاین- نماینده گناباد در مجلس شورای اسلامی در خصوص مشکل به وجود آمده در اعلام رای یکی از موافقان طرح انتقال شورای عالی بیمه به وزارت بهداشت، گفت: بعد از بررسی های صورت گرفته مشخص شد که در سیستم رای دهی اشکال وجود داشته است، به همین دلیل رئیس محترم مجلس دستور بررسی دادند.

 • علی سلطانی فر ۱۳۹۵-۱۰-۱۶ ۱۱:۱۲

  نماینده سبزوار در گفتگو با سلامت آنلاین:

  رای دکتر شهریاری به دلیل خرابی دستگاه رای‌دهی باید منظور شود

  سلامت آنلاین- نماینده سبزوار در مجلس با یادآوری اتفاق دیروز مجلس در زمان رای گیری در خصوص انتقال شورای عالی بیمه به وزارت بهداشت که در جریان آن، دستگاه رای دهی یکی از موافقان طرح انتقال دچار اشکال فنی شده بود، گفت: حال که ثابت شده دستگاه خراب است، اعتراض ایشان وارد است و مجددا باید به رای گذاشته شود.

 • سیدحسن هاشمی ۱۳۹۵-۱۰-۱۶ ۱۰:۴۳

  وزیر بهداشت:

  پیشگیری از بیماری‌های غیرواگیر، اولویت وزارت بهداشت است

  سلامت آنلاین- وزیر بهداشت گفت: برنامه هایی که از سال قبل پیش بینی کرده بودیم به خوبی پیش می رود و عمده ترین اقدامات وزارت بهداشت در حوزه پیشگیری و به ویژه پیشگیری از بیماری های غیرواگیر است.

 • فنآوری پزشکی سنسور حسگر دستکش تشخیص سرطان پستان ۱۳۹۵-۱۰-۱۶ ۱۰:۱۸

  ابداع حسگری در قالب دستکش برای تشخیص سرطان پستان

  سلامت آنلاین- برای زن‌ها معاینه و چک‌آپ منظم توده‌های غیر معمول در نواحی سینه بخصوص پستان مهم است و این معاینات نجات‌دهنده زندگی‌های بیشماری بوده است. به منظور کمک به تشخیص دقیق‌تر این فرایند، دانشمندان نوعی فنآوری را توسعه داده‌اند که از پس آن دستکشی ویژه با حسگری دقیق ساخته شده است.

 • دوقلو ۱۳۹۵-۱۰-۱۶ ۱۰:۰۸

  نگهداری دوقلوهای نارس اسکاتلندی در کیسه‌های پلاستیکی +عکس

  سلامت آنلاین- والدین یک دوقلوی بندانگشتی در اسکاتلند پس از گذشت دو سال از رازی پرده برداشتند که باعث زنده ماندن دوقلوهایشان شد. به دلیل تولد زودرس و برای زنده ماندنشان، آنها داخل کیسه‌های پلاستیکی قرار داده شده بودند تا درجه حرارت بدنشان تأمین شود.

 • مراقبتهای دیابت ۱۳۹۵-۱۰-۱۶ ۰۹:۰۶

  مراقبتهای دیابت

  سلامت آنلاین - دیرین دیرین

 • معاينه ستايش دختر بچه كردستاني ۱۳۹۵-۱۰-۱۶ ۰۸:۵۳

  «ستایش» به آفتاب لبخند می زند

 • غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی ۱۳۹۵-۱۰-۱۵ ۲۲:۰۴

  نماینده رشت در گفتگو با سلامت آنلاین خبر داد:

  تایید اشکال فنی در دستگاه رای‌دهی دکتر شهریاری از سوی مرکز آمار مجلس

  سلامت آنلاین- نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی در خصوص اشکال فنی به وجود آمده در زمان رای دهی یکی از موافقان طرح انتقال شورای عالی بیمه سلامت به وزارت بهداشت، گفت: زمانی که دستگاه رای دهی یک نماینده دچار اشکال شود، به نحوی که امکان رای دادن از بین برود، واحد خدمات و آمار مجلس بررسی های لازم را انجام می دهد تا حقی از نماینده ضایع نشود.

 • سازمان بیمه سلامت ۱۳۹۵-۱۰-۱۵ ۱۹:۰۰

  سخنگوی وزارت بهداشت عنوان کرد:

  فرصت خدمت رسانی بیشتر با انتقال بیمه سلامت به وزارت بهداشت

  سلامت آنلاین- سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به مصوبه مجلس در خصوص انتقال سازمان بیمه سلامت به وزارت بهداشت، عنوان کرد: می‌توان در بیمه سلامت به عنوان بزرگترین سازمان بیمه‌گر اجتماعی از فرصت خدمات رسانی بیشتر به بیمه شدگان استفاده کرد.

 • حمام سونای خشک ۱۳۹۵-۱۰-۱۵ ۱۶:۳۳

  کشف داغ: ارتباط سونا با پیشگیری از زوال عقل در مردان

  سلامت آنلاین- تحقیقات ۲۰ ساله دانشمندان در فنلاند نشان می‌دهد که استفاده منظم مردان از حمام سونا باعث کاهش خطر ابتلا به زول عقل در آنها می‌شود.

 • احمد حمزه ۱۳۹۵-۱۰-۱۵ ۱۶:۰۴

  عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در گفتگو با سلامت آنلاین:

  رئیس مجلس قول پیگیری داده اند؛ هنوز تکلیف شورای عالی بیمه قطعی نیست

  سلامت آنلاین- عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: با توجه به خرابی دستگاه رای دکتر شهریاری، درخواست تجدید نظر در رای گیری برای تعیین تکلیف شورای عالی بیمه ارائه شده است و رئیس مجلس هم در این رابطه، قول پیگیری داده اند.

 • زهرا عرب ۱۳۹۵-۱۰-۱۵ ۱۵:۴۸

  آقای نوبخت! لطفا افکارعمومی را قانع کنید

  زهرا عرب - سردبیر

 • احمد حمزه ۱۳۹۵-۱۰-۱۵ ۱۵:۲۸

  عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در گفتگو با سلامت آنلاین:

  شورای عالی بیمه باید منابع را به وزارت بهداشت منتقل کند

  سلامت آنلاین- عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: از آنجا که طبق سیاست های رهبری، تولیت نظام سلامت و درمان به وزارت بهداشت واگذار شده است، شورای عالی بیمه باید منابعش را در اختیار این وزارتخانه قرار دهد تا این وزارتخانه بتواند به وظیفه تولیتی و حاکمیتی خود عمل کند.

 • مجلس ۱۳۹۵-۱۰-۱۵ ۱۴:۵۹

  خرابی دستگاه رای‌گیری، سرنوشت نظام سلامت را زیر و رو کرد

  سلامت آنلاین- در جریان بررسی بندهای سلامت برنامه ششم توسعه، پیشنهاد تاجگردون رییس کمیسیون تلفیق مجلس مبنی بر لزوم انتقال شورای عالی بیمه و دبیرخانه آن به وزارت بهداشت، خرابی دستگاه ثبت رای دکتر شهریاری، سرنوشت نظام سلامت را عوض کرد، گرچه رئیس مجلس قول بررسی مجدد را داد.

 • ذبیح نیکفر ۱۳۹۵-۱۰-۱۵ ۱۴:۳۹

  یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در گفتگو با سلامت آنلاین:

  سازمان شدن اورژانس، سرعت مدیریت حوادث را افزایش می دهد

  سلامت آنلاین- عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به مصوبه اخیر مجلس در خصوص تبدیل مرکز ۱۱۵ اورژانس به سازمان اورژانس گفت: با سازمانی شدن اورژانس، نه تنها امکانات و تجهیزات بهتری به اورژانس تخصیص پیدا خواهد کرد، بلکه کادر اورژانس مطلوب تر از گذشته، خدمات امداد و نجات را به مردم ارائه خواهند کرد.

 • بیمه سلامت ایرانیان ۱۳۹۵-۱۰-۱۵ ۱۴:۱۸

  طبق اساس‌نامه، «شورای عالی بیمه» زیرمجموعه «سازمان بیمه سلامت» است

  تناقض ساختاری در یک مصوبه

  سلامت آنلاین- در پی انتقال بیمه سلامت به وزارت بهداشت، عضور شورای‌عالی سازمان نظام پزشکی کشور، گفت: مطابق اساسنامه سازمان بیمه سلامت، شورای عالی بیمه سلامت در ذیل بیمه سلامت تعریف شده است و با انتقال سازمان بیمه سلامت به هر دستگاهی، طبعا آنچه که در ذیل آن است نیز باید منتقل شود.

 • محمد اسماعیل سعیدی ۱۳۹۵-۱۰-۱۵ ۱۴:۱۰

  عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفتگو با سلامت آنلاین مطرح کرد

  چطور از تولیت سلامت مطالبه داریم، اما بودجه پایدار در اختیارش نمی گذاریم؟

  سلامت آنلاین- عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: چطور به وزارتخانه ای که منابع مالی پایدار در اختیار ندارد و این منابع در عمل تخصیص پیدا نمی کند، مسئولیت واگذار کرده و سلامت و درمان مردم را از او مطالبه می کنیم.

 • آتش نشان ۱۳۹۵-۱۰-۱۵ ۱۳:۵۳

  سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران خبر داد

  نجات ۱۲ نفر طی انفجار واحد مسکونی در شهرک اکباتان

  سلامت آنلاین- سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از نجات ۱۲ نفر طی حادثه انفجار یک واحد مسکونی در شهرک اکباتان تهران خبر داد.