جمعیت هلال احمر

کل اخبار:221

 • امداد و نجات هلال احمر سقوط بهمن محور چالداران ۱۳۹۶-۰۱-۱۳ ۰۸:۳۶

  جمعیت هلال احمر اعلام کرد

  آمادگی ۶ هزار نیروی امدادی در روز طبیعت

  سلامت آنلاین- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر در تشریح تمهیدات سازمان امداد و نجات همزمان با روز طبیعت گفت: در مجموع یک هزار و ۵۳۵ پایگاه و پست امدادی و شش هزار و ۲۵۰ نیروی عملیاتی امدادی در روز سیزدهم فروردین، مشغول خدمت رسانی به مسافران نوروزی در سراسر کشور خواهند بود.

 • آمبولانس هلال احمر امداد و نجات اورژانس ۱۳۹۶-۰۱-۱۲ ۰۸:۱۶

  انجام عملیات رهاسازی برای ۶۴۸ مصدوم سوانح ترافیکی

  سلامت آنلاین- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با اشاره به ارائه خدمات درمان سرپایی به ۱۸ هزار و ۵۳۰ تن از هموطنان در ایام نوروز عنوان کرد: در این زمینه ۱۸ هزار و ۴۳۴ تن از هموطنان از خدمات اسکان اضطراری و ۱۸ هزار و ۳۵۸ مسافر نوروزی از اسکان موقت بهره برده و ۳۴۶مورد عملیات رهاسازی از جمله رهاسازی ۶۴۸ مصدوم در سوانح ترافیکی انجام شده است.

 • دود گازگرفتگی مسمومیت با گاز مونواکسید کربن خطر مرگ حوادث ۱۳۹۶-۰۱-۱۰ ۱۳:۴۳

  مسمومیت ۴۰ مسافر اتوبوس با گاز «مونوکسید کربن»

  سلامت آنلاین- معاون عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر از مسمومیت ۴۰ نفر با گاز مونواکسید کربن در لرستان خبر داد.

 • امداد و نجات هلال احمر سقوط بهمن محور چالداران ۱۳۹۶-۰۱-۰۸ ۱۱:۴۰

  اسکان موقت ۱۴ هزار و ۷۰۰ مسافر نوروزی

  سلامت آنلاین- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با اشاره به ارائه خدمات درمان سرپایی به ۱۳ هزار و ۷۰۰ تن از هموطنان، عنوان کرد: در این زمینه ۱۷ هزار و ۵۹۵ تن از هموطنان از خدمات اسکان اضطراری و ۱۴ هزار و ۷۲۳ مسافر نوروزی از اسکان موقت بهره برده و ۲۹۷ مورد عملیات رهاسازی از جمله رهاسازی ۵۶۴ مصدوم در سوانح ترافیکی انجام شده است.

 • بارش برف در رشت ۱۳۹۶-۰۱-۰۵ ۱۳:۳۷

  ۱۹ استان کشور در محاصره سیل و برف و کولاک

  سلامت آنلاین- معاون عملیات امداد و نجات هلال احمر با اعلام اینکه ۱۹ استان کشور،  درگیر برف و کولاک و سیل و آب‌گرفتگی بوده است، اعلام کرد: امدادگران هلال‌احمر به بیش از دو هزار و ۵۰۰ تن از هموطنان خدمات امدادی لازم را ارائه کرده و در این زمینه ۲۴۵ تن از متاثران از خدمات اسکان اضطراری بهره برده‌اند.

 • بارش برف پاکسازی ۱۳۹۶-۰۱-۰۵ ۱۳:۲۸

  جمعیت هلال احمر اعلام کرد

  اسکان موقت ۹ هزار مسافر نوروزی

  سلامت آنلاین- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با تشریح خدمت‌رسانی در طرح ملی امداد و نجات نوروز ۹۶ گفت: هلال‌احمر در دو هزار و ۲۹۰ ماموریت امدادی خدمات لازم را به ۲۷ هزار و ۱۰۰ تن از هموطنان ارائه کرده و ۹ هزار و ۲۸۰ تن از مسافران نوروزی نیز به صورت موقت اسکان داده شده‌اند.

 • ۱۳۹۶-۰۱-۰۴ ۱۱:۲۶

  افزایش تعداد درمانگاه های ایران در عراق؛ همزمان با ایام نوروز

  سلامت آنلاین- نماینده مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر ایران در عراق با تاکید بر افزایش تعداد درمانگاه های هلال احمر ایران در عراق؛ همزمان با ایام نوروز، بیان کرد: تعداد درمانگاه های نجف از  دو درمانگاه  به چهار درمانگاه، درمانگاه های کربلا از سه درمانگاه به پنج درمانگاه، درمانگاه های کاظمین از یک درمانگاه به دو درمانگاه افزایش یافت.

 • برف جاده امداد رسانی کمک ۱۳۹۶-۰۱-۰۴ ۱۱:۱۲

  ارائه خدمات امدادی به ۲۰ هزار مسافر نوروزی

  سلامت آنلاین- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با ارائه گزارش طرح ملی امداد و نجات نوروز ۹۶، از ۲۵ اسفند سال گذشته تا ساعت ۶صبح  امروز، اظهار داشت: امدادگران هلال‌احمر در هزار و ۹۳۹ ماموریت امدادی، خدمات لازم را به ۲۰ هزار و ۲۰۰ تن از هموطنان ارائه داده و شش هزار و ۸۴۲ تن از مسافران نوروزی نیز به صورت موقت اسکان داده شده‌اند.

 • مسافرت زمستان جاده سقوط بهمن بارش برف راه مواصلاتی خودرو امداد و نجات ۱۳۹۶-۰۱-۰۳ ۱۶:۰۷

  برف و کولاک به ۱۸ استان رسید

  سلامت آنلاین- معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به متاثران برف و کولاک در ۱۸ استان کشور خبر داد.

 • بارش برف لغزندگی جاده ۱۳۹۶-۰۱-۰۲ ۱۳:۲۱

  ۱۲ استان کشور؛ درگیر برف و کولاک

  سلامت آنلاین- معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به متاثران برف و کولاک در ۱۲ استان خبر داد و افزود: در ۲۶ محور مواصلاتی سراسر کشور، دو هزار و ۷۰۰ تن از هموطنان از خدمات امدادی بهره مند شده اند.

 • اورژانس بیمارستان ۱۳۹۶-۰۱-۰۱ ۱۰:۵۳

  شماره تلفن های ضروری که در نوروز به کارتان می آید

  سلامت آنلاین- شماره‌ تلفن‌ها، سایت‌ها و نرم افزارهایی که در این خبر اعلام می‌شود می‌توانند به مسافران نوروزی کمک کنند تا در مواقع ضروری به اطلاعات مراکز درمانی، دارویی و همچنین سازمان‌های امدادی دسترسی داشته باشند.

 • زنان امدادگر هلال احمر ۱۳۹۵-۱۲-۳۰ ۱۱:۰۸

  مراجعه ۳۳۶ هزار مسافر به پایگاه های نوروزی هلال احمر

  سلامت آنلاین- معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از مراجعه بیش از ۳۳۶ هزار مسافر به پایگاه های طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی تا پایان روز پنجم اجرای این طرح خبر داد.

 • زنان امدادگر هلال احمر ۱۳۹۵-۱۲-۱۴ ۱۱:۵۵

  احساس غرور، در لباس امدادگری

  سلامت آنلاین- «آرزو می‌کنم تمام ملت ایران در صلح و آرامش به سر ببرند و هیچ‌گونه ناراحتی ابروی آنها را خم نکند.» این تمام آرزوی الهه احمدزاده متولد ١٣٦٣ است. او کاردانی تربیت بدنی دارد و امدادگر یکم است.

 • سیل آبگرفتگی جهرم ۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۱۳:۰۴

  سلامت آنلاین گزارش می دهد

  کشور در حالت نیمه تعطیل؛ مدیریت بحران در خواب زمستانی

  سلامت آنلاین- این روزها هر نوع بلایی که فکرش را بکنید، از بهمن و کولاک بگیرید تا سیل و حتی شکستگی سد، بر سر مردم آوار شده است. در این بین، نکته ای که از همه مشهود تر است، ضعف بارز مدیریت بحران برای مهار آسیب های اینگونه مخاطرات طبیعی است؛ تا جایی که می شود گفت هیچ مدیریت واحد، قدرتمند و پاسخگویی برای کاهش تبعات اینگونه حوادث و سوانح در کشور ما وجود ندارد.

 • خسارتهای برف ۱۳۹۵-۱۱-۱۸ ۱۹:۲۹

  تداوم برف و کولاک در ۲۹ استان؛ توزیع هوایی اقلام غذایی

  سلامت آنلاین- معاون عملیات سازمان امداد و نجات گفت: ۲۹ استان کشور (به جز دو استان سیستان وبلوچستان و همدان) از ۱۲ تا ۱۸ بهمن متاثر از برف و کولاک بوده است.

 • سگ امداد نجات هلال احمر آواربرداری زلزله حادثه ۱۳۹۵-۱۱-۱۶ ۱۷:۰۱

  هشدار معاون امداد و نجات هلال احمر تهران

  کلانشهر تهران، فقط ۸ سگ نجات دارد

  سلامت آنلاین- معاون امداد و نجات هلال احمر تهران به تعداد مورد نیاز «سگ‌های نجات» برای تهران اشاره کرد و گفت: تهران حدود ۱۲ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر جمعیت دارد، اما فقط هشت سگ نجات دارد.

 • برف جاده ۱۳۹۵-۱۱-۱۴ ۱۶:۳۰

  برف و کولاک، ۱۸ استان کشور را سفیدپوش کرد

  سلامت آنلاین- جمعیت هلال احمر اعلام کرد که ۱۸ استان آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، اصفهان، البرز، چهارمحال، خراسان شمالی و رضوی، زنجان، سمنان، قزوین، کردستان، کرمانشاه، کهگیلویه، گلستان، گیلان، مازندران و مرکزی از ۱۲ تا ۱۴ بهمن متاثر از برف و کولاک بوده اند.

 • کپسول آتش نشان ۱۳۹۵-۱۱-۱۰ ۱۳:۰۰

  سلامت آنلاین گزارش می دهد

  آموزش ایمنی تعطیل؛ کار با کپسول آتش‌نشانی را هم نمی‌دانیم

  سلامت آنلاین- حادثه تلخ پلاسکو نشان داد که استانداردهای ساده ایمنی هم در کشور ما جدی گرفته نمی شود. هنوز هم خیلی از ساختمان های عمومی از ایمنی لازم برخوردار نیستند و در این بین، حتی در جایی هم که وسایل ایمنی وجود دارد، باز هم خیلی ها نحوه استفاده از این تجهیزات را نمی دانند.

 • بارش برف سرما یخبندان زمستان موتوررسیکلت ۱۳۹۵-۱۱-۰۵ ۱۸:۰۲

  ۱۱ استان همچنان درگیر برف و کولاک

  سلامت آنلاین- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اعلام اینکه ۱۱ استان کشور در پنج روز اخیر درگیر برف و کولاک بوده است، گفت: بر این اساس خدمات امدادی لازم در ۲۹ محور این استان‌ها به یک هزار و ۳۶۶ تن از هموطنان ارائه شد.

 • زلزله بم ۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۰۹:۵۹

  آخرین خبرها از زلزله «خنج»

  سلامت آنلاین- مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس گفت: براثر وقوع زمین لرزه ۵.۱ ریشتری صبح دیروز منطقه خنج،۴ نفر از اتباع بیگانه که در یک اتاقک نگهبانی در باغی در روستای تخته سیف بودند بر اثر ریزش آوار جان خود را از دست دادند.

 • تمرین آمادگی مقابله با زلزله کودکان دانش آموزان مدرسه زمینلرزه ۱۳۹۵-۱۰-۰۳ ۱۲:۰۸

  معاون جمعیت هلال احمر هشدار داد

  آمادگی ۹ درصدی مردم در برابر حوادث

  سلامت آنلاین- معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر  با اشاره به اینکه در کشور ما ضریب خطر از ۱۰، هشت است، بیان کرد: احتمال وقوع زلزله، سیل و آتش‌سوزی در میان حوادث غیر مترقبه در کشور ما بسیار زیاد است، در حالی که آمادگی مردم در برابر حوادث، ۹.۳ درصد است.

 • جاده برفی خطر زمستان حادثه حوادث رانندگی محور مواصلاتی خودرو ترافیک ۱۳۹۵-۰۹-۲۶ ۱۱:۳۴

  ۱۵ استان در برف و کولاک؛ امدادرسانی به ۵ هزار نفر

  سلامت آنلاین- معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد: پنج هزار و ۶۸۰ تن از هموطنان متاثر از برف و کولاک در ۱۵ استان کشور، خدمات امدادی لازم را دریافت کردند.

 • حادثه حله ۱۳۹۵-۰۹-۰۶ ۱۱:۲۰

  رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر در گفتگو با سلامت آنلاین توضیح داد

  ۷۱ زائر شهید در حادثه حله؛ هنوز هویت همه اجساد شهید مشخص نیست

  سلامت آنلاین - رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر با اشاره به شهادت ۷۱ زائر در حادثه حله گفت: همچنان مشخص نیست که چه تعداد از این شهدا از هموطنان ایرانی هستند و چه تعدادی اتباع افغانی و عراقی را تشکیل می دهند.

 • حرم امام رضا ۱۳۹۵-۰۹-۰۵ ۱۲:۱۵

  ارائه خدمات پزشکی و امدادی به ۱۹ هزار زائر پیاده رضوی

  سلامت آنلاین- مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از ارائه خدمات امدادی به ۱۹ هزار و ۱۳۹ زائر پیاده رضوی در محورهای مواصلاتی استان در قالب طرح همسفران خورشید خبر داد.

 • هلال احمر ۱۳۹۵-۰۸-۲۹ ۱۴:۴۳

  جمعیت هلال احمر اعلام کرد

  اعزام ۷۰ زائر بدحال به بیمارستان های عراق

  سلامت آنلاین- مدیر جذب و اعزام مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر با بیان اینکه درمانگاه های هلال احمر ایران در مراسم اربعین امسال به صورت شبانه روزی به زائران خدمت ارائه می کنند، گفت: در هر مرکز درمانی یک یا دو آمبولانس استقرار دارد و تاکنون حدود ۷۰ بیمار اورژانسی با آمبولانس های هلال احمر به بیمارستان های عراق اعزام شده اند.

 • پیاده روی اربعین ۱۳۹۵-۰۸-۲۸ ۱۶:۴۷

  اعلام شایع ترین مشکلات جسمی زائران اربعین

  سلامت آنلاین- مسئول اتوبوس آمبولانس هلال احمر، مستقر در مسجد کوفه با اشاره به شایع ترین مشکلات جسمی زائران اربعین گفت: با توجه به اینکه بسیاری از زائران اربعین، پیاده مسیر را طی می‌کنند، اغلب به دلیل کوفتگی‌، گرفتگی عضلات، ساییدگی‌ها و تاول‌ها برای درمان مراجعه می‌کنند.

 • حوادث سانحه آتش سوزی کامیونت ماموران آتش نشانی ۱۳۹۵-۰۸-۲۱ ۰۹:۴۴

  آمادگی ۹ درصدی ایرانی‌ها در مواجهه با حوادث

  سلامت آنلاین- معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر کشور گفت: آمادگی ایرانی‌ها در حوادث به صورت میانگین، ۹.۳ درصد است.

 • غرفه سلامت آنلاین نمایشگاه مطبوعات بازدید مرتضی سلیمی ۱۳۹۵-۰۸-۱۵ ۱۴:۲۵

  سرپرست سازمان امداد و نجات هلال احمر با حضور در غرفه سلامت آنلاین خبر داد:

  خدمات رسانی ۶۹۵۰ نفر - روز در ۵۰۱ پایگاه به زائران اربعین

  سلامت آنلاین- رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر از آمادگی کامل این سازمان برای خدمات دهی به زائران اربعین خبر داد و گفت: طرح امدادرسانی به زادران از ۲۰ آبان تا ۲ آذر ادامه خواهد داشت.

 • جمعیت هلال احمر ۱۳۹۵-۰۸-۱۵ ۱۰:۴۳

  ارائه خدمات درمانی رایگان در مجتمع هلال ایران

  سلامت آنلاین- مدیرعامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران وابسته به جمعیت هلال احمر از آمادگی این مجتمع برای ارائه خدمات درمانی رایگان به نیازمندان خبر داد.

 • زلزله ۱۳۹۵-۰۸-۱۱ ۱۹:۳۸

  تشکیل جلسه ستاد بحران در استان کرمان

  شب ناآرام در زرند؛ زلزله بی خیال نمی شود

  سلامت آنلاین- در حالی که امشب هم مثل چند شب گذشته، برخی از ساکنان شهر زرند از دلهره وقوع زلزله های احتمالی، میلی به اقامت در خانه هایشان دارند، سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از تشکیل جلسه ستاد بحران در استان کرمان، خبر داد و گفت: به منظور اسکان اضطراری شهروندان زرندی در اردوگاه های اسکان اضطراری، دو هزار دستگاه چادر امدادی برپا می شود.