جمعیت هلال احمر

کل اخبار:227

 • هلال احمر ۱۳۹۵-۰۸-۲۹ ۱۴:۴۳

  جمعیت هلال احمر اعلام کرد

  اعزام ۷۰ زائر بدحال به بیمارستان های عراق

  سلامت آنلاین- مدیر جذب و اعزام مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر با بیان اینکه درمانگاه های هلال احمر ایران در مراسم اربعین امسال به صورت شبانه روزی به زائران خدمت ارائه می کنند، گفت: در هر مرکز درمانی یک یا دو آمبولانس استقرار دارد و تاکنون حدود ۷۰ بیمار اورژانسی با آمبولانس های هلال احمر به بیمارستان های عراق اعزام شده اند.

 • پیاده روی اربعین ۱۳۹۵-۰۸-۲۸ ۱۶:۴۷

  اعلام شایع ترین مشکلات جسمی زائران اربعین

  سلامت آنلاین- مسئول اتوبوس آمبولانس هلال احمر، مستقر در مسجد کوفه با اشاره به شایع ترین مشکلات جسمی زائران اربعین گفت: با توجه به اینکه بسیاری از زائران اربعین، پیاده مسیر را طی می‌کنند، اغلب به دلیل کوفتگی‌، گرفتگی عضلات، ساییدگی‌ها و تاول‌ها برای درمان مراجعه می‌کنند.

 • حوادث سانحه آتش سوزی کامیونت ماموران آتش نشانی ۱۳۹۵-۰۸-۲۱ ۰۹:۴۴

  آمادگی ۹ درصدی ایرانی‌ها در مواجهه با حوادث

  سلامت آنلاین- معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر کشور گفت: آمادگی ایرانی‌ها در حوادث به صورت میانگین، ۹.۳ درصد است.

 • غرفه سلامت آنلاین نمایشگاه مطبوعات بازدید مرتضی سلیمی ۱۳۹۵-۰۸-۱۵ ۱۴:۲۵

  سرپرست سازمان امداد و نجات هلال احمر با حضور در غرفه سلامت آنلاین خبر داد:

  خدمات رسانی ۶۹۵۰ نفر - روز در ۵۰۱ پایگاه به زائران اربعین

  سلامت آنلاین- رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر از آمادگی کامل این سازمان برای خدمات دهی به زائران اربعین خبر داد و گفت: طرح امدادرسانی به زادران از ۲۰ آبان تا ۲ آذر ادامه خواهد داشت.

 • جمعیت هلال احمر ۱۳۹۵-۰۸-۱۵ ۱۰:۴۳

  ارائه خدمات درمانی رایگان در مجتمع هلال ایران

  سلامت آنلاین- مدیرعامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران وابسته به جمعیت هلال احمر از آمادگی این مجتمع برای ارائه خدمات درمانی رایگان به نیازمندان خبر داد.

 • زلزله ۱۳۹۵-۰۸-۱۱ ۱۹:۳۸

  تشکیل جلسه ستاد بحران در استان کرمان

  شب ناآرام در زرند؛ زلزله بی خیال نمی شود

  سلامت آنلاین- در حالی که امشب هم مثل چند شب گذشته، برخی از ساکنان شهر زرند از دلهره وقوع زلزله های احتمالی، میلی به اقامت در خانه هایشان دارند، سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از تشکیل جلسه ستاد بحران در استان کرمان، خبر داد و گفت: به منظور اسکان اضطراری شهروندان زرندی در اردوگاه های اسکان اضطراری، دو هزار دستگاه چادر امدادی برپا می شود.

 • خودرو امداد هلال احمر ۱۳۹۵-۰۸-۰۹ ۱۳:۳۵

  تلاش برای پیدا کردن کوهنورد گمشده در کوه‌های شاهرود

  سلامت آنلاین- پیگیری برای پیدا کردن کوهنوردی که در کوه‌های منطقه «نکارمن» شاهرود گم شده، از سوی هلال احمر و سایر دستگاه‌های خدمات‌رسان و امداد و نجات در حال انجام است.

 • جمعیت هلال احمر ۱۳۹۵-۰۷-۳۰ ۱۸:۰۲

  تغییر مدیریتی در سازمان تدارکات پزشکی هلال‌احمر

  سلامت آنلاین- رئیس جمعیت هلال‌احمر در حکمی دکتر مهدی عبدوس را به سمت رئیس سازمان تدارکات پزشکی این جمعیت منصوب کرد.

 • ارائه خدمات پزشکی به زائران اربعین ۱۳۹۵-۰۷-۲۲ ۱۸:۴۵

  امدادرسانی به ۲۲۷۳ نفر در روز عاشورا

  سلامت آنلاین- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با اعلام ارائه خدمت به ۲‌۲۷۳ تن از عزاداران حسینی در سراسر کشور از ساعت ۸ صبح روز گذشته(عاشورای حسینی) تا صبح امروز (۲۲ مهرماه)، اظهار کرد: ۷۷۹ نیروی عملیاتی با به کارگیری ۱۰۳دستگاه آمبولانسT خدمات لازم را در عاشورای حسینی به هموطنان ارائه کردند.

 • ارائه خدمات پزشکی به زائران اربعین ۱۳۹۵-۰۷-۲۰ ۱۳:۲۹

  درخواست اعزام ۲۵۰ پزشک به کربلا

  سلامت آنلاین- مسئول درمان عتبه حسینی با ابراز رضایت از خدمات درمانی جمعیت هلال احمر ایران خواستار اعزام ۲۵۰ نفر کادر درمان هلال احمر در کربلا همزمان با اربعین حسینی شد.

 • سید حسن هاشمی سخنرانی ۱۳۹۵-۰۷-۱۷ ۱۰:۵۳

  وزیر بهداشت تاکید کرد:

  ضرورت تقویت ناوگان هلال احمر

  سلامت آنلاین- وزیر بهداشت ضمن تاکید بر لزوم تقویت ناوگان هلال‌احمر، گفت: امیدواریم مردم، دولت و مجلس در جهت تقویت هلال‌احمر کمک کنند.

 • ارائه خدمات پزشکی به زائران اربعین ۱۳۹۵-۰۷-۱۵ ۱۳:۳۶

  خدمات ۲۴ ساعته پزشکی برای زائران پیاده اربعین

  سلامت آنلاین- رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر گفت: تمام زائران پیاده اربعین حسینی، امسال از خدمات ۲۴ ساعته پزشکی بهره مند می شوند.

 • ارائه خدمات پزشکی به زائران اربعین ۱۳۹۵-۰۷-۱۳ ۱۲:۱۷

  اعزام کادر درمان مسلط به زبان عربی در مراسم اربعین

  سلامت آنلاین- مدیر جذب و اعزام مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر از اعزام ۲۰۰ نفر کادر درمان مسلط به  زبان عربی در ایام اربعین خبر داد و گفت: گزینش این گروه از کادر درمان در استان های جنوبی کشور آغاز شده است.

 • دانشجویان پزشکی نیکوکاران ۱۳۹۵-۰۶-۳۰ ۰۰:۰۷

  معاینه کودکان محروم «قلعه سیمون» توسط دانشجویان نیکوکار

  سلامت آنلاین- دبیر کانون دانشجویی جمعیت هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی واحد تهران و مدیر نخستین تیم بهداشت و درمان اضطراری سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور از برگزاری طرح ارزیابی سلامت جامع کودکان منطقه محروم و کم برخوردار قلعه سیمون اسلامشهر تهران خبر داد.

 • مانور امداد و نجات نوروزی هلال احمر ۱۳۹۵-۰۶-۱۲ ۱۳:۰۹

  بالگردهای امدادی هلال احمر، نونوار می شود

  سلامت آنلاین- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر خبر داد که بالگردهای این سازمان، مجهز به تجهیزات استاندارد فوریت‌های پزشکی می‌شود.

 • مانور امداد پزشکی هلال احمر ۱۳۹۵-۰۶-۱۲ ۱۲:۵۶

  رئیس اورژانس کشور خبر داد:

  هلال احمری ها از سوی اورژانس، آموزش می بینند

  سلامت آنلاین- رئیس اورژانس کشور، با تاکید بر لزوم هم‌افزایی بین دو سازمان امداد و نجات و اورژانس، آموزش‌ به امدادگران جمعیت هلال احمر را از اولویت برنامه‌های اورژانس کشور عنوان کرد.

 • زلزله در ایتالیا ۱۳۹۵-۰۶-۰۴ ۱۲:۲۹

  آمادگی جمعیت هلال احمر ایران برای امدادرسانی به زلزله زدگان

  ایتالیا؛ همچنان در شوک زلزله+ تصاویر

  سلامت آنلاین - پس از گذشت حدود ۳۰ ساعت از وقوع زلزله ۶.۲ ریشتری در منطقه «نورسیا» ایتالیا، مردم در شوک وحشت زلزله به سر می برند و امداد رسانی به زلزله زدگان ادامه دارد.

 • زلزله ۱۳۹۵-۰۶-۰۴ ۱۱:۱۲

  آمادگی اعزام نیروهای امدادی به مناطق زلزله‌زده ایتالیا

  سلامت آنلاین- رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع بیش از ۱۳۹ پس‌لرزه از روز گذشته در برخی از مناطق ایتالیا، گفت: از طریق فدراسیون بین‌المللی صلیب سرخ آمادگی خود را جهت اعزام نیروهای امدادی به این کشور اعلام کرده‌ایم.

 • پایگاه نوروزی هلال احمر در گرگان ۱۳۹۵-۰۶-۰۱ ۱۴:۵۲

  ئیس جمعیت هلال‌احمر

  پزشکان بدون منت، «عدالت در سلامت» را اجرا می کنند

  سلامت آنلاین- رئیس جمعیت هلال‌احمر به مناسبت فرارسیدن روز پزشک پیامی منتشر کرد.

 • پایگاه نوروزی هلال احمر در گرگان ۱۳۹۵-۰۵-۲۹ ۱۶:۴۵

  معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان تهران خبر داد

  برخورد شدید ۲ اتوبوس و امدادرسانی به ۴۵ حادثه‌دیده

  سلامت آنلاین- معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان تهران اعلام کرد: امدادگران جمعیت هلال احمر صبح امروز، خدمات امدادی لازم را در نخستین ساعات حادثه به ۴۵ حادثه‌دیده برخورد ۲ دستگاه اتوبوس مسافربری در اتوبان کرج - تهران (۱۳ کیلومتری تهران) نزدیک به پیکانشهر، ارائه کردند.

 • کراپ‌شده - آزمون استخدام هلال احمر ۱۳۹۵-۰۵-۲۹ ۱۵:۳۱

  اعلام نتایج آزمون استخدامی هلال‌احمر؛ شهریور

  سلامت آنلاین- آزمون استخدامی جمعیت هلال‌احمر ساعت ۹ صبح امروز با شرکت ۵ هزار داوطلب واجد شرایط در ۹ منطقه در سراسر کشور و با نظارت یک نماینده از سازمان سنجش، ۲ نماینده از حراست و ستاد هلال‌احمر به همراه مدیرعامل و نماینده حراست استان‌ها برگزار شد.

 • هلال احمر ۱۳۹۵-۰۵-۲۶ ۱۰:۴۹

  امدادرسانی هلال احمر به مصدومان آتش سوزی نجف

  سلامت آنلاین- رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر با اشاره به وقوع آتش سوزی در هتل مضیف الحسن واقع در نجف اشرف و مصدومیت ۱۳ تن از هموطنان زائر گفت: با امدادرسانی بموقع جمعیت هلال احمر، حال تمامی مصدومان مساعد است.

 • جمعیت هلال احمر ۱۳۹۵-۰۵-۲۰ ۱۲:۵۸

  درخواست از هلال‌احمر ایران برای درمان مجروحان سوریه

  سلامت آنلاین- هیاتی از پزشکان، جراحان، روسا و اساتید دانشگاه خیرین و نمایندگان موسسات خیریه از سوریه از توانمندی‌ها و خدمات هلال‌احمر ایران در معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی بویژه مرکز جامع توانبخشی بازدید کردند و خواستار کمک به نیازمندان و مجروحان این کشور شدند.

 • کراپ‌شده - درمان ناباروری عقیم نازایی ۱۳۹۵-۰۵-۱۸ ۱۲:۲۲

  مدیر عامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران در گفتگو با سلامت آنلاین مطرح کرد

  مشکل بیمه ناباروری هنوز حل نشده است

  سلامت آنلاین - مدیر عامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران از درمان بیش از هزار زوج نابارور در این مجتمع درمانی خبر داد و گفت: بیمه های پایه، درمان ناباروری را پوشش کامل نمی دهند و خانواده ها از عهده هزینه های درمان این بیماری بر نمی آیند.

 • جمعیت هلال احمر ۱۳۹۵-۰۵-۱۷ ۱۱:۳۵

  آمادگی هلال احمر برای واگذاری انبارهایش

  سلامت آنلاین- رئیس جمعیت هلال‌احمر گفت: هلال‌احمر شبکه وسیعی از انبارها را در اختیار دارد که می‌تواند آنها را در اختیار سازمان اموال تملیکی قرار دهد.

 • توریسم درمانی ۱۳۹۵-۰۵-۱۴ ۱۰:۴۸

  چه امکاناتی برای توریست های سلامت، مهیا شده است؟

  سلامت آنلاین- معاون بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر از ارائه سرویس هتل و اقامت در کنار مرکز درمانی این جمعیت برای توریست های سلامت در کشور خبر داد.

 • اکیپ امداد جاده ای هلال احمر - مازندران ۱۳۹۵-۰۵-۱۱ ۱۲:۴۸

  درخواست رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر در گفتگو با سلامت آنلاین:

  خیرین سلامت در حوزه پیشگیری وارد شوند

  سلامت آنلاین - رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: خیرین سلامت در حوزه پیشگیری هم وارد شوند، زیرا در این صورت هزینه بیمارستانی و هزینه درمان کاهش پیدا خواهد کرد و حتی بر کاهش هزینه ناهنجاری های اجتماعی هم موثر خواهد بود.

 • مانور امداد و نجات نوروزی هلال احمر ۱۳۹۵-۰۵-۱۱ ۱۱:۱۲

  رئیس جمعیت هلال احمر:

  هلال احمر املاکی دارد که می‌تواند بیمارستان شود

  سلامت آنلاین- رئیس جمعیت هلال احمر سیاست‌های این جمعیت در انجام اقدامات توریسم درمانی و همچنین نحوه ورود به اقدامات درمانی و ساخت و سازهای بیمارستانی در داخل کشور را تشریح کرد و گفت: هلال احمر املاکی را در اختیار دارد که می‌تواند با بهینه‌سازی تبدیل به بیمارستان شود.

 • کراپ‌شده - سیل ۱۳۹۵-۰۵-۰۹ ۱۱:۱۸

  با وقوع سیل در استان های شرق و جنوب کشور صورت گفت

  آغاز عملیات امداد و نجات در ۶ استان کشور

  سلامت آنلاین- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، عملیات اخیر امداد و نجات به دلیل سیل و آبگرفتگی در شش استان کشور را تشریح کرد.

 • محیط زیست حیوانات ۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۱۳:۴۰

  ایجاد «امداد سبز» از سوی هلال احمر و محیط زیست

  سلامت آنلاین- سازمان‌های «داوطلبان هلال احمر» و «حفاظت محیط زیست» با کمک داوطلبان مقابله با پدیده‌های مخرب زیست محیطی، «امداد سبز» ایجاد می‌کنند.