جمعیت هلال احمر

کل اخبار:227

 • دیالیز ۱۳۹۵-۰۵-۰۴ ۱۱:۳۳

  ورود دستگاه پیشرفته دیالیز به کشور

  سلامت آنلاین- مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر، از ورود دستگاه پیشرفته دیالیز برای بهبود وضعیت بیماران دیالیزی در کشور خبر داد.

 • پیاده روی اربعین ۱۳۹۵-۰۴-۳۱ ۱۷:۳۸

  رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر خبر داد:

  بررسی امنیت و سلامت تجمعات مذهبی

  سلامت آنلاین - رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر با اشاره به برگزاری کارگاه مدیریت تجمعات انبوه در کنگره سراسری مدیریت بحران، گفت: در این کارگاه استاندارهای ایمنی و سلامت تجمعات اربعین و حج مورد بررسی و تحقیق قرار گرفت.

 • اکیپ امداد جاده ای هلال احمر - مازندران ۱۳۹۵-۰۴-۳۱ ۱۴:۴۵

  جزییات برگزاری آزمون استخدامی هلال احمر در ۲۹ مرداد

  سلامت آنلاین- مدیرکل روابط عمومی جمعیت هلال احمر از برگزاری آزمون استخدامی جمعیت هلال احمر در ۲۹ مردادماه خبر داد.

 • بالگرد اورژانس هوایی ۱۳۹۵-۰۴-۲۹ ۱۳:۱۵

  سلامت آنلاین گزارش می دهد

  توسعه اورژانس هوایی؛ اکسیژن نظام سلامت

  سلامت آنلاین– توسعه و ارتقای کمی و کیفی ناوگان آمبولانس هوایی، همچنان یکی از اولویت های راهبردی نظام سلامت کشور است که نیاز به توسعه دارد. چندی پیش نیز وزیر بهداشت در این مورد اظهار نظر صریحی داشت و تاکید کرد که برای ارتقای خدمات بهداشتی و درمانی به ویژه در سوانح و بلایا باید از خدمات اورژانس هوایی استفاده کنیم، چرا که جان انسان ها ارزش دارد، پس ضروری است شرایط لازم برای رسیدگی سریع به مصدومان در وضعیت اضطراری فراهم شود.

 • اکیپ امداد جاده ای هلال احمر - مازندران ۱۳۹۵-۰۴-۲۵ ۱۱:۴۶

  تدوین برنامه های ۵ ساله، چراغ راه هلال احمر

  سلامت آنلاین- رئیس جمعیت هلال احمر با بیان اینکه برنامه پنج ساله، میثاقی میان ما در داخل و خارج از جمعیت است گفت: از این پس تمامی فعالیت ها براساس برنامه پنجساله تدوین شده اجرا خواهد شد.

 • کراپ‌شده - غرق شدگی شدن ساحل مرگ شنا 2 ۱۳۹۵-۰۴-۲۰ ۱۴:۰۵

  معاون امداد و نجات هلال احمر استان مازندران به سلامت آنلاین خبر داد

  نجات ۹۰۰ تن از غرق‌شدگی در سواحل مازندران

  سلامت آنلاین- معاون امداد و نجات هلال احمر استان مازندران با اشاره به نجات ۹۰۰ تن در سواحل استان مازندران در سال ۹۵ تصریح کرد: تعداد موارد فوت ناشی از غرق شدگی در دریای خزر در نقاط ممنوعه سواحل این استان نسبت به سال های گذشته ۷۰ تا ۸۰ درصد کاهش یافته است.

 • جمعیت هلال احمر ۱۳۹۵-۰۴-۲۰ ۱۳:۳۸

  پرونده شرکت متخلف زیرمجموعه هلال احمر منتظر اعلام حکم دادگاه

  سلامت آنلاین- مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر از پایان یافتن بررسی های کارشناسان دستگاه قضا روی پرونده شرکت رشد هلال احمر خبر داد و گفت: منتظر اعلام رای دادگاه هستیم.

 • اکیپ امداد جاده ای هلال احمر - مازندران ۱۳۹۵-۰۴-۱۹ ۱۲:۴۶

  عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:

  اورژانس و هلال احمر موازی کاری ندارند

  سلامت آنلاین- عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس امدادرسانی اورژانس و هلال احمر را نوعی همپوشانی دانست و گفت: باید تلاش کرد که این همپوشانی بیشتر شود زیرا زمینه ارائه بهتر و مطلوب را به مصدومان فراهم می‌کند.

 • مانور امداد و نجات نوروزی هلال احمر ۱۳۹۵-۰۴-۱۶ ۱۷:۴۰

  امدادرسانی ۱۱۰ اکیپ هلال احمر در نماز عید فطر پایتخت

  سلامت آنلاین- سرپرست معاونت امداد و نجات هلال احمر استان تهران گفت : ۱۱۰ اکیپ امدادی آماده در اجرای پوشش امدادی نماز عید فطر پایتخت مشارکت داشتند و ۳۰ دستگاه خودروی امدادی، ۳۲ دستگاه آمبولانس، یک دستگاه اتاق عمل سیار نیز در این رابطه به‌کارگیری شد.

 • توانبخشی ۱۳۹۵-۰۴-۱۵ ۱۳:۲۳

  تشریح خدمات مجهزترین مرکز توانبخشی

  سلامت آنلاین- سرپرست مرکز جامع توانبخشی جمعیت هلال‌احمر با بیان اینکه این مرکز جامع از مجهزترین مراکز توانبخشی کشور است، به تشریح جزئیات خدمات قابل ارائه در این مرکز پرداخت.

 • جمعیت هلال احمر ۱۳۹۵-۰۴-۰۹ ۱۲:۵۹

  رئیس دفتر نمایندگی کمیته بین‌المللی صلیب‌سرخ در تهران:

  هلال احمر ایران، مرکز لجستیک عملیات‌های امدادی خاورمیانه می‌شود

  سلامت آنلاین- رئیس دفتر نمایندگی کمیته بین‌المللی صلیب‌ سرخ در تهران با اشاره به سرمایه ایران در زمینه شبکه راه‌های هوایی، دریایی و .... تاکید کرد: تصمیم داریم جمعیت هلال احمر ایران را با توجه به توانمندی‌هایی که دارد، به عنوان مرکز لجستیک عملیات‌های امدادی در منطقه خاورمیانه مطرح و معرفی کنیم.

 • جمعیت هلال احمر ۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۲:۵۷

  ضیافت "باران مهربانی" برای بیماران صعب العلاج

  سلامت آنلاین- ضیافت "باران مهربانی" برای بیماران صعب العلاج در راستای کمک به نیازمندان به همت سازمان داوطلبان هلال احمر برگزار می‌شود.

 • پرستار ۱۳۹۵-۰۴-۰۷ ۱۲:۲۸

  حاشیه های سازمان نظام پرستاری برای طرح "سلامت‌یاران"

  سلامت آنلاین- نظام پرستاری همچنان نگران ورود سلامت‌یاران هلال احمر به بیمارستان‌ها است و با وجود اینکه رییس کل این سازمان چند روز پیش اعلام کرد که از شکایت به کمیته بین‌المللی صلیب سرخ صرف نظر کرده، اما گویا خیال این سازمان هنوز آسوده نشده‌ است.

 • جمعیت هلال احمر ۱۳۹۵-۰۳-۲۶ ۱۲:۵۴

  تمجید دبیر صلیب سرخ جهانی از هلال احمر ایران

  سلامت آنلاین- دبیرکل فدراسیون بین‌المللی جمعیت‌های ملی صلیب سرخ و هلال احمر اعلام کرد فعالیت‌های جمعیت هلال احمر ایران در سطح ملی مرتبط و مفید است و علاوه بر منابع انسانی که مهم‌ترین دارایی هر جمعیت ملی است، دانش، اعتماد و حرفه‌ای بودن، شاخص‌های اصلی جمعیت هلال احمر ایران است.

 • داروخانه ۱۳۹۵-۰۳-۱۹ ۱۳:۵۹

  اعلام ساعت کاری داروخانه مرکزی هلال احمر در رمضان

  سلامت آنلاین- ساعت کاری داروخانه مرکزی هلال احمر در ماه مبارک رمضان اعلام شد.

 • آمبولانس اورژانس ۱۳۹۵-۰۳-۱۹ ۱۳:۲۵

  پول خرید ۷۵ دستگاه آمبولانس رسید

  سلامت آنلاین- رئیس جمعیت هلال احمر اظهار داشت: اعتبار لازم برای خرید ۷۵ دستگاه آمبولانس فراهم شده است و به زودی این تعداد آمبولانس به ناوگان امدادی جمعیت هلال احمر اضافه خواهد شد.

 • هلال احمر مراسم ارتحال ۱۳۹۵-۰۳-۱۴ ۱۶:۰۷

  درمان سرپایی ۹۲۵ زائر مراسم ارتحال امام(ره)

  سلامت آنلاین- معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران، از ارائه خدمات درمانی به بیش از ۲۴۵۰ نفر از زائران حرم مطهر امام(ره) خبر داد.

 • هلال احمر ۱۳۹۵-۰۳-۱۴ ۱۵:۰۲

  استقرار نیروهای هلال احمر برای پوشش مراسم ارتحال

  سلامت آنلاین- همزمان با بیست و هفتمین مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)؛ امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر به منظور پوشش امدادی مراسم، در داخل و خارج از منطقه حرم مطهر امام راحل مستقر شدند.

 • اکیپ امداد جاده ای هلال احمر - مازندران ۱۳۹۵-۰۳-۱۲ ۱۳:۱۹

  تبدیل ردیف فرعی بودجه جمعیت هلال‌احمر به ردیف اصلی

  سلامت آنلاین- مدیرکل دفتر برنامه، بودجه و آموزش جمعیت هلال‌احمر با اعلام تحقق وعده‌های دولت به جمعیت هلال‌احمر پس از حضور رئیس جمعیت در جلسه هیات دولت، اظهار کرد: بر این اساس با نظر مثبت رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، تبدیل ردیف فرعی بودجه جمعیت هلال‌احمر به ردیف اصلی در دستور کار قرار گرفت.

 • آمبولانس اورژانس ۱۳۹۵-۰۳-۱۲ ۱۳:۱۸

  آماده‌باش ۲۰۰۰ امدادگر برای مراسم ارتحال امام (ره)

  سلامت آنلاین- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر اعلام کرد ۶ درمانگاه در نقاط مختلف حرم بنیانگذار کبیر انقلاب مجهز بوده و در مجموع ۲۰۰۰ نیروی امدادی در سراسر کشور خدمات امدادی لازم را در مراسم ارتحال امام راحل (ره) به هموطنان ارائه می‌کنند.

 • پای مرده جنازه جسد مرگ و میر سردخانه ۱۳۹۵-۰۳-۱۰ ۱۰:۳۷

  کشف جنازه مرد مفقود شده پس از بارش باران

  سلامت آنلاین- جنازه یک مرد ۶۵ ساله که جزو افراد مفقودشده محسوب می‌شد، پس از بارندگی و وقوع سیلاب در شهرستان شیروان پیدا شد.

 • مانور امداد و نجات نوروزی هلال احمر ۱۳۹۵-۰۳-۰۷ ۱۱:۲۶

  آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی هلال احمر

  سلامت آنلاین- جمعیت هلال احمر در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که ثبت‌نام در آزمون استخدامی قرارداد کار معین منحصرا به صورت اینترنتی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز شده و در روز سه‌شنبه ۱۱ خرداد پایان می‌پذیرد.

 • دکتر ضیایی ۱۳۹۵-۰۳-۰۶ ۱۲:۵۶

  رئیس جمعیت هلال‌احمر عنوان کرد

  لزوم حمایت مجلس برای کاهش آسیب‌پذیری جامعه

  سلامت آنلاین - رئیس جمعیت هلال‌احمر گفت: استفاده از تجربیات نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ارتباط با ماموریت‌های هلال‌احمر و مسائل مرتبط با جمعیت، کمک بزرگی به این نهاد مردمی درارتباط با نمایندگان مجلس در دور دهم خواهد کرد.

 • تصادف ۱۳۹۵-۰۳-۰۱ ۱۴:۵۳

  رئیس سازمان امداد و نجات خبر داد:

  نجات ۴۰۰ نفر، فقط در یک هفته

  سلامت آنلاین- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اعلام وقوع ۵۵۴ مورد حادثه در هفته گذشته، گفت: سه ‌هزار و ۹۳۳ تن در حوادث هفته گذشته آسیب دیده و ۳۹۹ تن نیز از حوادث نجات یافتند.

 • خشکسالی ۱۳۹۵-۰۳-۰۱ ۱۱:۳۶

  صلیب سرخ دست یاری دراز کرد

  بیداد خشکسالی در آفریقای جنوبی

  سلامت آنلاین- گزارش‌ها حاکی از آن است که صلیب سرخ جهانی برای کمک به کاهش خشکسالی آفریقای جنوبی به ۱۱۰ میلیون دلار نیاز دارد.

 • کراپ‌شده - اردلان شجاع کاوه ۱۳۹۵-۰۲-۲۹ ۱۲:۵۴

  گفت و گوی سلامت آنلاین با بازیگر نام آشنای سینما و تلویزیون

  اردلان شجاع کاوه: با عشق و افتخار، داوطلب هلال احمر شدم

  سلامت آنلاین- حضور چهره های محبوب جامعه در هلال احمر، نوعی مشارکت اجتماعی همه جانبه محسوب می شود که می تواند انگیزه های لازم را برای فعالیت های انسان دوستانه آحاد جامعه فراهم کند. عضویت داوطلبانه در جمعیت هلال احمر، ملموس ترین شکل این مشارکت است و تاکنون هنرمندان، ورزشکاران و سیاستمداران بسیاری آن را تجربه کرده اند.

 • اکیپ امداد جاده ای هلال احمر - مازندران ۱۳۹۵-۰۲-۲۵ ۱۷:۳۱

  نجات ۴۳۴ تن در حوادث هفته گذشته

  سلامت آنلاین- قائم مقام سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با اعلام وقوع ۵۴۶ مورد حادثه در هفته گذشته، گفت: ۲ ‌هزار و ۶۴۸ تن در حوادث هفته گذشته آسیب دیده و ۴۳۴ تن از حوادث نجات یافتند.

 • داروخانه ۱۳۹۵-۰۲-۲۵ ۱۰:۵۲

  داروخانه‌های هلال احمر، اسیر بدقولی بیمه ها

  سلامت آنلاین- رئیس جمعیت هلال احمر، وضعیت بدهی های سنگین بیمه‌ها به مجموعه داروخانه‌های هلال احمر و همچنین چگونگی تامین هزینه‌های سنگین داروهای تک نسخه‌ای را تشریح کرد.

 • دکتر امیرمحسن ضیایی.jpg ۱۳۹۵-۰۲-۲۳ ۱۴:۲۳

  رئیس جمعیت هلال احمر خبر داد:

  خانه‌های هلال در همه روستاهای کشور افتتاح می شود

  سلامت آنلاین - رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه به زودی خانه‌های هلال در روستاهای کل کشور افتتاح خواهد شد گفت : بسیار خرسندیم که شروع افتتاح خانه های هلال از استان قم صورت گرفت که امیدواریم با استمداد از رویه امام سجاد (ع) خانه های هلال در سایر روستاهای کشور نیز افتتاح شود.

 • جمعیت هلال احمر ۱۳۹۵-۰۲-۲۲ ۱۱:۵۰

  افتتاح مراکز جدید در مجتمع دارویی و درمانی هلال احمر

  سلامت آنلاین- سه مرکز جدید مشاوره و تکریم ارباب رجوع، ژنتیک و غربال‌گری و همچنین بانک خون در مجتمع دارویی و درمانی هلال ایران افتتاح شد.